Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Astra-Med

Gwiaździsta 23

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Okrutniak - Wolanin

  Pediatra, lek.

  • K

   Nie zgadzam się z kalińska i zbigniewem jest to bardzo świetna Pani doktor. Chodzę do niej od 10 lat i ani razu nie byłam potraktowana przedmiotowo. Zawsze wiedziała jak pomóc mojemu synowi. Więcej takich lekarzy u nas bo nasza służba zdrowia ma wiele do życzenia. Widać ze Pani doktor jest lekarzem z powołania. Ma podejście do dzieci i rodziców. Wielki szacunek dla niej

  • A

   Witam, Pani doktor Okrutniak jest najmilszą osobą na świecie,która bardzo rzadko myli się w swojej profesji, no ale nikt nie jest przecież robotem. Pani doktor traktuje bardzo ludzko pacjentów, atmosfera w gabinecie jest miła i przyjazna, nie każdemu może się jednak podobać, że do każdego mówi "mama", czy "tata", jednakże nie uważam, żeby ktokolwiek mógł mieć o to pretensje. Zupełnie się nie zgodzę z panem Zbigniewem, ponieważ mało jest lekarzy z tak ogromną dozą empatii i zrozumienia. Jeśli chodzi o poprzednią panią, uważam, że trochę przesadziła ze swoją agresją i powinna panować nad emocjami. :) Poza tym, nie wydaje mi się, aby Pani doktor miała już 60lat, a w swoim zawodzie mało ma dorównujących sobie, więc oby przyjmowała jeszcze sto lat, żeby moja córka też mogła przyprowadzić swoje dziecko do Pani Okrutniak. Szkoda, że na takich portalach wypowiadają się ludzie, którzy akurat trafili na gorszy moment Pani doktor, :)
   Moja córka jest zarejestrowana u Pani Okrutniak od urodzenia i jeśli będę miała drugie dziecko nie oddam je w żadne inne ręce. Jeszcze nigdy moja Zuza nie została źle zdiagnozowana.
   Polecam z całego serca tą Panią doktor. :)
   Pozdrawiam,
   Zadowolona Mama.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania