Astra Dent Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

(13 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Astra Dent Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Al. Roździeńskiego 88a

40-203 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas implanty

  Do doktora Bigasa trafiłam po kilku, mało optymistycznych konsultacjach lekarskich, na których usłyszalam, że mało da się zrobić, albo w perspektywie przedstawiono rok "radzenia sobie" z niepełnym uzębieniem. Przypadek był (przynajmniej według pozostałyk lek.) skomplikowany - brak dwójek, mleczne trójki, konieczność wstawienia w te miejsca implantów i wąska przestrzeń.

  Doktor już na pierwszej konsultacji dokładnie wyjaśnił każdy etap leczenia, odpowiedział na każde pytanie, zaplanował plan B w razie powikłań. Wskazał co może pójść nie tak, dlaczego warto zdecydować się na lepsze jakościowo materiały itp - pełna profeska, w końcu widać było, że trafiłam na fachowca który zna się na rzeczy i można mu zaufać.
  Całodniowy zabieg został od razu umówiony - wszystko dograne tak, aby zamknąć się z całą pracą w ciągu jednego dnia od a do z. Podczas leczenia, nie było momentu żeby moje obawy nie zostały rozwiane, a każdy zabieg przebiegał sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. W odpowiednim czasie kontrolowano proces gojenia. Doktor Bigas dba też o wysoką estetykę pracy - przez ponad rok procesu leczenia nie musiałam się martwić o stan uzębienia czy normalne funkcjonowanie podczas gojenia implantów, aż do momentu kiedy wyszłam z gabinetu z nowym uśmiechem :)

  Z pełną odpowiedzialnością polecam doktora Bigasa, który podchodzi do przypadku bardzo holistycznie dbając o jak najlepszy całościowy efekt estetyczny i zdrowotny!

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Szanowna Pani Urszulo – pamiętamy dokładnie Pani początkową sytuację i rzeczywiście, nie należała ona do najłatwiejszych. Jednak nasze wieloletnie doświadczenie, specjalizacja dra n. med. Tomasza Bigasa w zakresie zarówno chirurgii szczękowo-twarzowej jak i implantologii oraz technologia, którą obecnie dysponujemy, pozwalają nam znaleźć rozwiązanie w różnych nietypowych sytuacjach. Rozumiemy, że dla pacjentów ważny jest komfort i estetyka, dlatego podczas planowania całości leczenia bierzemy również pod uwagę tymczasowe zabezpieczenie pacjentów, by mogli z uśmiechem oczekiwać ostatecznego efektu. Tak też było w Pani sytuacji. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona nie tylko z końcowej pracy, ale również z całego procesu leczenia. To nie tylko nasza zasługa – dzięki Pani systematyczności i determinacji będzie Pani mogła cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem przez wiele lat. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie – zespół Astra Dent.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo ulżyło mi, że znalazłam miejsce, w którym potraktowano mnie nie tylko po ludzku. Okazano mi bardzo duże zainteresowanie w temacie strachu przed wizytami stomatologicznymi. Ponieważ w moim przypadku strach jest/ był ogromny, bardzo mi to pomogło się uspokoić. Zabieg usunięcia dolnej ósemki skierowanej korzeniem w stronę policzka przebiegł bardzo pozytywnie, znieczulenie aplikowane bezboleśnie, gojenie bez komplikacji czy większego bólu. Zaufanie budzą również nowoczesne sposoby pracy, sprzęt, spokój jaki panuje w gabinecie oraz szczegółowo zebrane informacje przed przejściem do zabiegu. Cena dość wysoka, ale cieszę się, że mogłam sobie pozwolić na taki komfort :) Dostałam również wiele dodatkowych informacji na temat dbania o zęby. Bardzo dziękuję Panie Tomaszu i całej grupie osób wspierających wszystkie zabiegi. Bardzo polecam.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Pani Karolino - dziękujemy, że zdecydowała się Pani podzielić swoimi doświadczeniami z wizyty w Astra Dent. Zdajemy sobie sprawę, że leczenie stomatologiczne (a w szczególności chirurgiczne) wywołuje strach u wielu pacjentów i Pani przypadek nie jest odosobniony. Cieszymy się ,że przezwyciężyła Pani obawy i rozpoczęła leczenie. Fakt, że zdecydowała się Pani zaufać naszej klinice i jest Pani zadowolona z leczenia jest dla nas powodem do dumy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego – zespół Astra Dent.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas usuwanie zębów zatrzymanych

  Bardzo dziękuję doktorowi Tomaszowi za bezbolesne i co ważniejsze skuteczne usunięcie, podobno nieusuwalnych, zatrzymanych dolnych ósemek, które wykształciły się prawie do góry nogami, a w bezpośrednim sąsiedztwie biegły nerwy. Ze względu na sąsiedztwo nerwów operacja obarczona ryzykiem ich uszkodzenia i paraliżu lub utraty czucia w części twarzy, więc nie każdy chciał się podjąć i radzono mi, żeby odpuścić. Niestety okazało się, że pod obiema ósemkami zaczęły rosnąć torbiele, a żeby je usunąć trzeba usunąć ósemki, dodatkowo torbiele były przy samych nerwach. Operacja stała się konieczna. Dr Tomasz opowiedział jakie jest ryzyko i jak będzie przebiegała operacja pod mikroskopem, na wszytko zarezerwowane dużo czasu żeby zrobić ostrożnie i dokładnie, aby nie naruszyć nerwów. Wszytko dobrze się skończyło. Po pierwszej ósemce nie było nawet zapowiadanego bólu i minimalny obrzęk po dwóch dniach. Po operacji drugiej ósemki pojawił się obrzęk i momentami ból przez kilka dni, ale tabletki przeciwbólowe skutecznie go łagodziły. Było ryzyko i stres ale zakończone wszytko szczęśliwie. Dziękuję doktorowi i polecam wszystkim ze względu na umiejętności i podejście.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z udzielonej przez nas usługi. Niejednokrotnie do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci z trudnymi przypadkami zatrzymanych ósemek. Trafiają wtedy pod opiekę dr n. med. Tomasza Bigasa, który jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom pomogliśmy już wielu pacjentom, którym odmawiano udzielenia świadczenia w innych placówkach. Dodatkowo dokładność i empatia pana doktora sprawiają, że zabiegi przebiegają maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Możliwość udzielenia pomocy pacjentom w trudnych sytuacjach oraz ich zadowolenie z udzielonych usług jest dla nas szczególnie satysfakcjonujące i motywujące do dalszego działania. Dziękujemy, że zdecydował się Pan podzielić swoimi doświadczeniami z wizyty w Astra Dent oraz cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy – zespół Astra Dent.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas implanty

  Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg wszczepienia implantów właśnie u p. doktora Tomasza. Od początku do końca leczenia mogłam liczyć na przejrzysty plan leczenia, fachową poradę, uśmiech i co ważne spokój i opanowanie w trakcie zabiegu. Polecam zdecydowanie, zwłaszcza tym, którzy boją się dentystów :) pełen profesjonalizm.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Pani Agnieszko, również cieszymy się, że wybrała Pani Astra Dent. Wieloletnia praca i doświadczenie nauczyło nas, jak ważne jest połączenie wiedzy, umiejętności i zwykłej, ludzkiej empatii. Dlatego staramy się wciąż udoskonalać naszą pracę tak, by móc oferować nie tylko poprawne przeprowadzenie procedury z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, ale również fachową opiekę nad pacjentem i szybką realizację planu leczenia.
  Dziękujemy i zapraszamy ponownie - zespół Astra Dent


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas chirurgiczne usuwanie zębów

  Doktor jest człowiekiem wyjątkowym. Zaangazowanym oraz empatycznym. Cenię go za indywidualne podejście do pacjenta oraz zrozumienie i szacunek. Zabieg chirurgicznego usunięcia zęba mądrości bezbolesny. Pierwsze dni po usunięciu zęba - bezbolesne. Nawet opuchlizny brak. Myślę, ze to fakty mowiace same za siebie Specjalista i Lekarz z powołania.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Pani Zuzanno, jest nam niezmiernie miło, że docenia Pani podejście i zaangażowanie doktora Bigasa. Cieszymy się również, że cały zabieg jak i proces gojenia przebiegł u Pani bez powikłań. Wszystkie zabiegi chirurgiczne są wykonywane przez doktora Bigasa, który jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej, dlatego każdy zabieg jest dokładnie planowany a ryzyko jakichkolwiek powikłań minimalizowane. Dziękujemy za pozytywną opinię i pozdrawiamy – zespół Astra Dent.


  A
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo polecam Pana Doktora dba o komfort swoich pacjentów. Zabieg chirurgicznego usuwania zęba ósmego praktycznie bezbolesny. Wykonanie profesjonalne, przed zabiegiem wszystko zostaje pacjentowi wytłumaczone i pokazane.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Dziękujemy Pani Aniu za pozytywną opinię. Zależy nam, by pacjenci podejmowali decyzję o leczeniu w pełni świadomie, znając przebieg zabiegu i ryzyko powikłań. Jednocześnie zapewniamy maksimum komfortu oraz przeprowadzenie leczenia zgodnie z obowiązującymi procedurami przez lekarza ze specjacją. To wszystko sprawia, że zabieg przebiega w sposób kontrolowany i bezpieczny, a sama wizyta jest dużo bardziej komfortowa. Cieszymy się, że doceniła Pani to wszystko w swoim komentarzu i zapraszamy na dalsze leczenie – zespół Astra Dent.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas konsultacja implantologiczna

  Dzisiaj odbyła się pierwsza wizyta i jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Moje zęby zostały kompleksowo przebadane i od razu został wdrożony plan leczenia. Bardzo dziękuję Panu Tomaszowi Bigasowi i ekipie.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Pani Bronisławo, cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani wizytę w Astra Dent. Przypadek każdego pacjenta analizujemy indywidualnie i kompleksowo po to, by mieć pewność, że wszystkimi pracami jakie wykonujemy pacjent będzie mógł się cieszyć przez długie lata.
  Tak również było w Pani przypadku. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na dalsze leczenie – zespół Astra Dent.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas konsultacja implantologiczna

  Po pierwszej wizycie jestem mile zaskoczona podejściem Pana Tomasza Bigasa do pacjenta. Pan doktor poświęcił mi dużo czasu i zostałam poinformowana o możliwym leczeniu, które zostało od razu wdrożone. Bardzo dziękuję.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.
  W naszej pracy staramy się przekazać pacjentom wszystkie informacje dotyczące leczenia po to, by pacjent mógł świadomie podjąć decyzję o jego realizacji. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z odbytej wizyty i zapraszamy ponownie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas implanty

  Pana Bigasa znalazłam zupełnie przypadkiem z internetu. Od razu zaskoczył mnie na plus pełen profesjonalizm , rtg oraz tomografia na miejscu. Zaskoczyło mnie także kompleksowe podejście do pacjenta, poczułam się jakbym była Vipem , ponieważ pan doktor konsultował mój przypadek zupełnie indywidualnie. Poczułam sie bardzo bezpiecznie pod względem higienicznym jak i merytoryczny. Zostało przedstawione leczenie oraz naprawianie błędów poprzednich stomatologów , którzy nie mieli odpowiedniego sprzętu min, mikroskopu czy rtg . Poczułam sie w pełni bezpieczna pod względem tego , że nie jestem statycznym pacjentem a jednostkowym-wyjątkowym pacjentem
  Pan Bigas dostosował także ceny do moich możliwości, więc zawsze byłam poinformowana o kosztach.Dodatkowo na plus daję gwiazdkę za czystość i sterylizację co dla mnie jest kluczowe.

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Dziękujemy za pozytywną opinię. Rzeczywiście wraz z całym zespołem staramy się w naszej pracy zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Aby to osiągnąć wykorzystujemy wszelkie dostępne nam środki, wiedzę oraz doświadczenie. Właśnie dlatego w Astra Dent większość lekarzy pomagający pacjentom to specjaliści w swoich dziedzinach. Cieszymy się, że zostało to przez Panią zauważone i docenione. Motywuje nas to do dalszej pracy i rozwijania naszych możliwości pomocy. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bigas chirurgiczne usunięcie zęba

  Pan dr Tomasz Bigas ma wspaniałe podejście do pacjenta. Zabieg chirurgicznego usunięcia zęba, a potem całkowitej plastyki przetoki szczękowo-twarzowej został świetnie wykonany. Lekarz godny polecenia!

  dr n. med. Tomasz Bigas

  Dziękuję za miłe słowa Pani Halino, dbanie o pacjenta jest dla mnie priorytetem przy każdej wizycie. Zdaję sobie sprawę, że zabiegi stomatologiczne, a szczególnie chirurgiczne, wyzwalają wiele emocji u Pacjenta, dlatego z całym zespołem staramy się zapewnić maksymalny komfort w trakcie zabiegu.
  Pozdrawiam.
  Tomasz Bigas.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania