Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Astmamed

Powstańców Wielkopolskich 66/68

70-111 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lech Piotrowski

  Alergolog, Pulmonolog,

  • M

   Przyłączam się do pozytywnych opinii o Panu doktorze. Trafiłam do Pana doktora gdy moja córeczka miała 5 lat a każda jej infekcja kończyłą się zapaleniem oskrzeli. Poprzednia Pani pulmonolog, do której chodziliśmy nic nie robiła, unikała leków jak ognia, twierdząc, że nic córce nie jest. A częstość zachorowań tylko się zwiększała. Dopiero Pan Piotrowski nam pomógł. Z powodu negatywnych opinii które tu przeczytałam, miałam obawy, zwłasza jak na podstawie półgodzinnej rozmowy ze mną postawił diagnozę: astma wczesnodziecięca i konieczność długotrwałego przyjmowania leków. Jednak moje obawy okazały się kompletnie bezzasadne. Efekty zobaczyliśmy już po półtorej miesiąca stosowania leków. Teraz po dwóch latach leki córka odstawiła i jest już naprawdę dobrze! Pan doktor to naprawdę cudowny człowiek z rewelacyjnym podejściem do dzieci i niezwykle fachową wiedzą. Zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy, rozwiewa wszystkie moje obawy i wątpliwości. Zawsze można do niego zadzwonić, chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.
   I nie jest prawdą, że wszystkim przepisuje leki i to takie same. Było u niego kilka moich koleżanek ze swoimi dziećmi i nie dostały takich leków jak my :-) Pan doktor również i im postawił słuszne diagnozy i pomógł dzieciom w ich dolegliwościach.
   Co do braku badań ... rodzice, którzy to napisali chyba zapomnieli, że niektórych badań po prostu nie da się zrobić małemu dziecku, np. sporometrii. Testy alergiczne też najczęśniej nic nie wykazują do pewnego wieku, bo układ odpornościowy jeszcze jest niewykształcony .... A to co napisała jedna z mam, że Pan doktor stwierdził astmę po długości rzęs dziecka, to już w ogóle czysty absurd i śmiech na sali.
   Podsumowując ja z czystym sumieniem polecam dr Piotrowskiego jako jednego z najlepszych lekarzy w Szczecinie. Córeczkę leczymy u niego od 2 lat i przez te 2 lata nabraliśmy w różnych sytuacjach do Pana doktora pełne zaufanie.

  • V

   Pan Doktor posiada nie tylko wszechstronną wiedzę, ale także złote serce - wielokrotnie pomagał mojej rodzinie i nigdy nie wyczułam zniecierpliwienia, nawet w trakcie udzielania porad w nocy!!
   Niewielu jest takich lekarzy, ja Pana Doktora polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Maryena Tarnowska-Matusiak

  Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: PrzychodniaUsługa: duszności

   Miła, sympatyczna i super lekarz. Inni lekarze wmawiali mi, że wymyślam, że mam ataki duszności. Po kolejnym wylądowałam na pogotowiu i po zastrzykach zasugerowano mi właśnie astmę. Trafiłam do Pani Tarnowskiej-Matusiak. Od razu dobrała mi leki i w końcu zaczęło być normalnie.

  • A
   Lokalizacja: PrzychodniaUsługa: Inny

   Wizyta u Pani Dr.Tarnowskiej to Czysta Przyjemność.
   Kobieta ma tak duże pojęcie i poświęca czas pacjentowi ,że aż byłam w szoku.
   Teraz wiem ,że żyję po Jej 2 wizytach. Leki dobrane w 100% pomogły, Ta Pani ma mega wiedze i jest Bardzo Miłą i Sympatyczną Lekarką z powołania. Oby wszyscy tacy byli jak Ona.
   Wielki szacunek .
   Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Lidia Drążewska

  Pulmonolog, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • R
   Lokalizacja: AstmamedUsługa: badania pluc

   O Pani doktor mogę pisać tylko w samych superlatywach. Począwszy od kompleksowego wywiadu, poprzez badanie oraz całościowe spojrzenie na moją osobę (wykraczające poza sprawy pulmonologiczne). Po wykonaniu dodatkowych badań, ktore mozna wykonac w gabinecie obok ( testy na alergeny i spirometrie) udzieliła mi trafnych i wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia i przebiegu leczenia. Polecam Pania doktor w 100 %.


Powiązane wyszukiwania