Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji
Kard. S. Wyszyńskiego 144c-146a, 50-307 Wrocław
Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji logo
Ubezpieczenia
INTER Polska, Allianz, Medica Polska, Interubezpieczenia

Specjaliści

Opinie o specjalistach (32)

Ogólna ocena

  C
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Kwapisz leczenie kanałowe

  Bardzo polecam! Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentów, zawsze uśmiechnięty j zaangażowany. Profesjonalnie!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Kwapisz leczenie kanałowe

  Polecam pana Kwapisza jako bardzo zaangażowanego i nawiązujacego dobry kontakt z pacjentem. Zawsze mam obawy przed leczeniem ale umiejętności i pewność w działaniu pana Kwapisza są gwarantem sukcesu, satysfakcjonującego efektu końcowego, luźnej atmosfery podczas wizyty co mnie osobiście uspokaja, nie koncentruję się na problemie z którym przyszłam. Umiejętności i usługa świadczona przez pana doktora są na wysokim poziomie. Ogromna cierpliwość i dokładność przy skomplikowanych pracach i wymagających dłuższego czasu pracy. Polecam jako wdzięczna pacjętka !

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Kwapisz leczenie kanałowe

  Szczerze polecam - wizyty bezstresowe, bezbolesne, w przyjaznej atmosferze. Profesjonalnie wyk zabiegi

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Żurakowska-Ciszewska Inny

  Wspaniały kontakt, indywidualne podejście do pacjenta i pełny profesjonalizm. Gorąco i szczerze polecam Panią Anię - oby więcej takich stomatologów :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Żurakowska-Ciszewska Inny

  Super podejście do pacjenta i tego młodszego również. Skuteczne leczenie w miłej u wesołej atmosferze. Dokładne wyjaśnienie co będzie robione, jak i kolejne działania. Pani doktor nawiązuje super kontakt z pacjentem. Zawsze można liczyć na miłą pogawędek podczas wizyty . Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dagmara Slami aparaty stałe

  Pani doktor została mi polecona przez stomatologa z klinikii Artident jako świetna specjalistka. Odbyłem u Niej 2 krótkie wizyty konsultacyjne. Na pierwszej zostało zlecone zdjęcie panoramiczne oraz ustaliliśmy, że muszę się najpierw pozbyć wszystkich ósemek, co trwało jakiś czas. Druga wizyta według mnie była zbędna, bo sprowadziła się do stwierdzenia, że musimy się teraz umówić na termin założenia aparatu, a całość trwała niecałe 5 minut. Wydaje mi się, że wynikało to z tego, że zostałem wciśnięty między wizyty innych pacejntów ze względu na ograniczoną dostępnośc p. doktor. Całe szczęście wizyta ta była bezpłatna.
  Lekko zdziwił mnie fakt, że nie powstał żaden spisany plan leczenia, a słyszałem, że jest to standard. P. doktor zasugerowała, że najpierw dobrze będzie założyć aparat na górne zęby, a gdy zapytałem dlaczego, to usłyszałem, że jeżeli sobie życzę, to można założyć od razu na górę i dół. Wyjaśniłem, że nie było moją intencją podważanie tej decyzji, tylko chciałem zrozumieć dlaczego tak. Zdziwiła mnie ta reakcja, odniosłem wrażenie, że p. doktor jest lekko oburzona. Koniec końców udzieliła dość zdawkowych wyjaśnień.
  Prawdziwy problem pojawił się podczas 3. wizyty, na której miałem faktycznie mieć założony aparat. Wizyta został zaplanowana mniej więcej miesiąc wcześniej, a dzień wcześniej dostałem telefon, że trzeba ją przesunąć. Na szczęście uzgodniłem, że przesunięcie o 20 minut w przód będzie wystarczające. Niestety okazało się, że nie, gdyż o godzinie, o której miała zaczynać się moja wizyta p. doktor zadzwoniła z informacją, że spóźni się 40 minut, podczas gdy ja już od 20 minut oczekiwałem w poczekalni, żeby na pewno być na czas. Słyszałem już od innych pacjentów, że problemy z punktualnością są niestety w przypadku p. doktor na porządku dziennym. Co więcej, kierownik placówki, do którego poszedłem żłożyć skargę przyznał, że jest to znana "cecha" p. doktor, która mimo interwencji z jego strony nie ulega zmianie i w zasadzie on to zaakceptował...
  Totalny brak profesjonalizmu oraz szacunku dla pacjenta.
  Polecam tylko tym, którzy nie szanują swojego czasu oraz tolerują takie traktowanie pacjenta. Ja zdecydowałem się założyć aparat u kogoś innego.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Janina Tęcza odbudowa zębów

  Dr Tęcza jest osobą, która zna się na swoim fachu. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pomogła mi w dolegliwościach w stawie skroniowo-żuchwowym. Po szynorerapii nastąpiła znaczna poprawa, po niej miałam korektę zgryzu. Dr Tęcza z wielkim zaangażowaniem wykonywała odbudowę mojego zgryzu, moja żuchwa jest teraz stabilna :)

  Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek dolegliwości ze zgryzem, nie zawiedzie się :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Łaszewska - Maj Inny

  Bardzo profesjonalna i zaangażowana Pani doktor, indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe omówienie problemu i bardzo staranne wykonanie. Atmosfera w gabinecie przyjazna. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i leczenia. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto zamierza zadbać o swój uśmiech :)

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Janina Tęcza stomatologia estetyczna

  Dr Janina Tecza to wysokiej klasy specjalista. Glowne jej atuty to profesjonalizm i nieprawdopodobny zmysl estetyczny. Efekty, ktore u mnie uzyskala sa dyskretne a jednoczesnie oszalamiajace. Lekarz godny polecenia. Wdzieczna pacjentka.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Żurakowska-Ciszewska Inny

  Polecam wizytę u pani Doktor. Jest niezwykle miła i profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Ubytki w uzębieniu są sprawnie leczone i wypełniane nawet po 2 przy jednym znieczuleniu. Dzięki decyzji o prześwieleniu szczęki mogłam szybko usunąć ukazaną zmianę. Dziękuję!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania