Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne ARGO to placówka która, może poszczycić się nowoczesnymi gabinetami, zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą lekarską. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksową opiekę oraz usługi medyczne na najwyższym poziomie. Prowadzimy również Łódzką Pracownię Leczenia Ran dla osób z ranami trudno-gojącymi się, odleżynami, owrzodzeniami i stopą cukrzycową. Naszym pacjentom proponujemy konsultacje w budynku centrum medycznego, wizyty domowe oraz wizyty on-line. W Centrum medycznym Argo istnieje możliwość dokonania zakupu: butów odciążających, pończoch uciskowych, bandaży, płynów do stosowania na rany, środków do pielęgnacji ran, kremów i ortez.

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej, świadczonej w dobrych warunkach, przez najlepszych specjalistów. Znajdziesz nas w centrum, na pierwszym piętrze ekskluzywnego biurowca Cotton House. Zapraszamy.

Rejestracja i informacja telefoniczna od pn. do pt. w godz.8.00-20.00, tel. 42 632 14 05 oraz 531 000 520

www.argo-med.pl
kontakt@argo-med.pl
facebook.com/ARGO.Centrum.Medyczne
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Manometr
 • Laser frakcyjny
 • Urządzenie do skleroterapii
 • USG
 • Rektoskop
 • Ligator
 • Elektrokoagulacja
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Aparat do drenażu limfatycznego
 • Frezarka podologiczna
 • Kardiomonitor
 • Laserobaria
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

ARGO Centrum Medyczne
Dr. Seweryna Sterlinga 27/29, budynek Cotton House, I piętro, 90-212 Łódź
ARGO Centrum Medyczne logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, Allianz, Compensa, enel-med, POLMED, ... TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (964)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Szyda konsultacja kardiologiczna

  Bardzo dobry specjalista.Lekarz z powołania który ma szacunek do pacjenta.Wsxystko dokładnie tlumaczy.Godny polecenia

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Szyda konsultacja kardiologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Szydy. Jest prawdziwym lekarzem z powołania. Pan dr zlecił wszystkie możliwe badania, szczegółowo je omawiał oraz przedstawił kilka możliwości leczenia. Uważnie słuchał, nie lekceważył moich obaw i objawów. Dzięki dr i jego leczeniu czuję się o wiele lepiej. Polecam każdemu kto chce poprawić swoje zdrowie !

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Szyda konsultacja kardiologiczna

  Od niedawna jestem pacjentką poradni Argo. Znalazlam tam lekarza, perełkę. To kardiolog dr.Szyda. Bardzo zainteresowany, dociekliwy, w dobrym tego owa znaczeniu. Dzięki takiemu lekarzowi wróciła mi wiara w lekarzy. Nie zostawił mnie z problemem mojego nadciśnienia, zlecił badania, które mogą pomóc w wyborze leku. Jestem wdzięczna i wierzę, że jestem na dobrej drodze. Widać że to lekarz z powołania. Dziękuję, a i Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Paweł Denys konsultacja ortopedyczna

  Lekarz szczegółowo bada i wyjaśnia problem. Wyjaśnia etapy leczenia. Bardzo miła wizyta

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Krystian Inny

  Wyrafinowanie, precyzja, subtelność!!! Wybitny analityk nie mylący się w diagnozie. Już jest geniuszem a co będzie dalej. Tak dla mnie już jest GENIUSZEM w swojej profesji. Człowiek słuchający podczas wywiadu i przede wszystkim wiedzący jak rozmawiać by nie zranić i otrzymać konkretną odpowiedź, na podstawie której zdiagnozuje pacjenta. Wspaniale się prezentuje i równie wspaniale z przeogromną finezją wykonuje co powinien. Chirurg z powołania. Tak kocha ludzi, skoro takim dokładnym lekarzem się okazał. Już by mnie nie było, gdyby nie ON! Teraz znowu mnie ratuje, bo jakiemuś lekarzowi nie chciało się mnie dogłębnie zbadać. Dlaczego są tacy różni a nie wszyscy z powołania. Nie chcąc obrażać nikogo To tylko tacy jak Pan Jakub Krystian powinni leczyć ludzi. Doktorze, DZIEKUJĘ.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Michał Mik konsultacja proktologiczna

  Z czystym sumieniem polecam Pana dr. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, profilaktycznie skierowanie na dodatkowe badanie .
  Pan dr. uśmiechnięty miły i sympatyczny , to spowodowało że po 15 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o zdrowie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Paweł Denys konsultacja ortopedyczna

  Lekarz niezwykle merytoryczny, posiadający ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dokładnie przeanalizował moją dokumentację medyczną, przeprowadził badanie fizykalne i odradził przeprowadzenie niepotrzebnego zabiegu operacyjnego, za co jestem bardzo wdzięczna.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Lipińska konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta kompetentna,rzeczowa,dostałem skierowanie na badania i kontynuację leczenia

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Jarosław Cywiński Inny

  Dr J. Cywiński to nadzwyczajny specjalista. Tyle empatii i równocześnie znajomości problemu to wyjątkowa umiejętność . Do takiego specjalisty wchodzi się spiętym, wystraszonym, zawstydzonym - a tu okazuje się, że na trudne tematy można rozmawiać jak z zaufanym przyjacielem. . Gdyby takich lekarzy było więcej - to strach przed wizytą byłby dla nas nieznany.W skali ocen :1-5 wystawiam - 10.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Jarosław Cywiński konsultacja proktologiczna

  Bardzo komfortowa atmosfera, przesympatyczny Pan Doktor, szczegółowe wyjaśnienia

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje ARGO Centrum Medyczne, Łódź?
  ARGO Centrum Medyczne, Łódź dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, kardiologia, chirurgia, diagnostyka, proktologia, endokrynologia, radiologia, diabetologia, chirurgia naczyniowa, ginekologia, medycyna sportowa, ortopedia, dermatologia, dietetyka, neurologia, fizjoterapia, Pielęgniarstwo.
 • Oferta ARGO Centrum Medyczne obejmuje 76 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: biopsja tarczycy, Konsultacja endokrynologiczna, USG tarczycy, usuwanie zmian skórnych, amputacja, konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta), leczenie odleżyn i ran przewlekłych, Leczenie ran - terapia podciśnieniowa, Konsultacja chirurgiczna ( stopa cukrzycowa), Leczenie ran przewlekłych, opracowanie rany i dalsza strategia leczenia.
 • Nie, ARGO Centrum Medyczne obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • ARGO Centrum Medyczne ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • ARGO Centrum Medyczne może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 964 osób dodało swoją opinię o placówce ARGO Centrum Medyczne. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki ARGO Centrum Medyczne to Dr. Seweryna Sterlinga 27/29, budynek Cotton House, I piętro Łódź.