APO Zdrowie świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne w obszarze ortodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii, endodoncji i higienizacji. Gabinety wyposażone są w nowoczesne urzą... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

APO Zdrowie

Panewnicka 270a/1

40-774 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 882...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

APO Zdrowie świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne w obszarze ortodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii, endodoncji i higienizacji.
Gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia do diagnostyki i zabiegów. Jest skaner wewnątrzustny iTero, stosujemy aksjograf i łuk twarzowy, do leczenia endodontycznego wykorzystujemy mikroskop.
Prowadzimy terapię logopedyczną dla dzieci i młodzieży, świadczymy usługi fizjoterapii. Zajęcia prowadzone są przy wsparciu zestawu do wirtualnej rehabilitacji VAST.rehab.
Leczymy indywidualnie i zespołowo.
Konsultacje zespołowe to ORTOLOGO, APO DLA NIEMOWLAKA ze wsparciem doradcy laktacyjnego, ONKOFIZJO, KONSULTACJE ROZSZCZEPOWE ze wsparciem specjalisty chirurgii plastycznej, konsultacje medycyny estetycznej.

Nasza oferta

Usługi stomatologiczne w obszarze ortodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii, endodoncji, higienizacji, usługi logopedyczne, fizjoterapeutyczne oraz psychologiczne. Preferujemy podejście holistyczne do Pacjenta, dlatego nasz zespół specjalistów wspólnie bada przyczyny występujących dysfunkcji.

Nasz sprzęt

 • VAST.rehab wirtualna rehabilitacja
 • Skaner wewnątrzustny iTero
 • Aksjograf i łuk twarzowy
 • Mikroskop
 • RTG
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Filmy

APO Zdrowie w Katowicach

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska konsultacja stomatologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na nurtujące pytania. Uważam, że jest dentystą z powołania, ma wspaniały kontakt z pacjentem. Na pierwszej wizycie zostało od razu wyjaśnione, jak będzie wyglądało leczenie, do trzeba zrobić i dlaczego. Co więcej pani doktor, zwraca uwagę nawet na drobne rzeczy, które dla niektórych wydają się nieistotne, a tak naprawdę mają znaczenie. dlatego też moje ząbki będę leczyć tylko i wyłącznie u Pani doktor.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kasprzyk konsultacja stomatologiczna

  Szczerze polecam Pana Doktora. Wizyta przebiega sprawnie i rzeczowo. Pan Doktor omawia z pacjentem plan leczenia, a także potrafi zrozumiale opisać sytuację i jej przyczyny. Posiada dużą wiedzę, a jednocześnie jest bardzo sympatyczny i pogodny.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska korony

  Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Jak najbardziej będę korzystał z usług. Czekam z niecierpliwością na kolejne wizyty by wyleczyć swój uśmiech


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna osobą, zebrała dokładny wywiad oraz przeprowadziła szczegółowe badanie fizykalne, przy którym wszystko, na bieżąco, omawiała oraz odpowiedziała wyczerpująco na każde zadane pytanie. Dodatko jest przemiłą osobą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska wypełnienie kompozytowe

  Pani dr. Marta to profesjonalny i zaangażowany lekarz z pasją. Na wszystkie zadane pytania odpowiada wyczerpująco, indywidualnie podchodzi do potrzeb pacjenta. Wszystkie wizyty jakie odbyłem, były prowadzone w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Szczerze polecam ! :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska odbudowa zębów

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pani Doktor. Dziękuję za pomoc w trudnej sytuacji, cierpliwość i zrozumienie. Polecam z pełnym przekonaniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska konsultacja stomatologiczna

  Bardzo kompetentny i pełen empatii specjalista. Bez najmniejszego bólu i powikłań usunęła moją 8mkę! Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska odbudowa zębów

  Jestem pacjentką pani Marty od niedawna i uwielbiam ją. Bardzo dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, jest uprzejma i konsultuje wszystko ze mną. Jest niezwykle dokladna i precyzyjna, a kiedy z powodu wiru pracy zapomniałam o wizycie skontaktowała się ze mną i wyjaśniła, że nie mogę tyle siedzieć na tymczasowce. To najlepszy dentysta u jakiego byłam, niestety było ich kilku


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska konsultacja protetyczna

  Super Pani doktor. Wszystko wyjaśnione przed leczeniem, w trakcie dobry kontakt i troska o pacjenta. Jak najbardziej polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Kowińska licówka porcelanowa

  Dr Marta Kowińska bardzo profesjonsjonalnie, indywidualnie i miło podchodzi do każdego pacjenta. Dokladnie tak jak sytuacja tego wymaga. Za każdym razem wizyta jest bezstresowa, bo Pani doktor potrafi cudownie rozladować napiecie. Uratowala mój uśmiech :) na pewno to u Niej będę kontynuowała leczenie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania