Nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia będące najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Posiadamy również własne duże laboratorium dentystyczne, co pozwala nam zaoferować wszelkie usługi dentysty... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Anna Dental Clinic

ul. Szeroka 119/120

80-835 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia będące najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Posiadamy również własne duże laboratorium dentystyczne, co pozwala nam zaoferować wszelkie usługi dentystyczne: od okresowych badań po całkowitą zmianę wyglądu uzębienia w celu uzyskania pięknego uśmiechu. Jesteśmy staranni i delikatni, zdajemy sobie sprawę z wagi zdrowego uśmiechu. Zapraszamy do skorzystania z oferty dr Sarzyńskiej.
Dzięki naszej wiedzy i wysokim kwalifikacjom uzyskanym na szkoleniach, możemy przywrócić zębom wszelkie funkcje oraz estetyczny wygląd.
Oferujemy zakładanie koron, implantów, mostów, licówek, wkładów i nakładów koronowych, całkowitych i częściowych protez.
Leczymy TMD – problemy stawu (zawiasu) szczękowego, uszkodzenia wypadkowe, wykonujemy rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej i prowadzimy stałą opiekę pozabiegową.
Wielu naszych pacjentów wymaga kompleksowej obsługi, więc naszym zadaniem jest postawienie właściwej diagnozy i dokładne zrozumienie ich potrzeb. Przedstawiamy im ryzyka i korzyści poszczególnych zabiegów i opcji, więc pacjenci mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą ich uzębienia.

Profile społecznościowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska korekta kształtu zębów

  Po odwiedzeniu wielu lekarzy stomatologów w Polsce i za granicą, z czystym sumieniem potwierdzam, że dr Anna Sarzyńska jest jednym z najlepszych lekarzy dentystów u których miałam okazję się leczyć. Pani dr wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, z dokładnością opisuje rezultaty leczenia, jest pełna empatii i co najważniejsze wspaniale wykonuje swoją pracę. Efekty są bardziej niż zadowalające. Pani doktor jest po prostu profesjonalistą. Bardzo dziękuje Pani Dr Sarzyńskiej oraz Pani, która asystowała przy zabiegu za pomoc, cierpliwość i extra czas, który dla mnie poświeciły.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska Inny

  Dziś była moja pierwsza wizyta więc nie jestem w stanie napisać nic na temat leczenia. Ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta o konkretne informacje i plan leczenia, który został mi przedstawiony to bardzo serdecznie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska przegląd stomatologiczny + plan leczenia

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, dostałem szczegółowe informacje na temat prac które należy wykonać. Podczas leczenia kanałowego nie odczułem żadnego bulu, zdecydowanie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska odbudowa korony zęba z wkładem z włókna szklanego

  Pani dr Anna do gabinetu zaprasza pięknym uśmiechem. Ustalony plan leczenia zrealizowany w 100%. Kolejne zabiegi umówione w szybkim terminie. Znakomity efekt wykonanych usług. Niech zadowolona pacjentka będzie najlepszą rekomendacją. Dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Paduszyńska Inny

  Doktor Ala podeszla do mojego problemu bardzo indywidualnie,dzięki czemu juz na samym początku wiedzialamu, ze trafilam w dobre ręce. Leczenie kanałowe pod mikroskopem zamknęło się w dwóch wizytach a znieczulenie w ogóle nie było odczuwalne dzięki znieczuleniu komputerowym. Samo leczenie bez bolesne i konkretne. Trafilam do Doktor przez przypadek ale juz wiem ze będę zawsze wracać. Polecam gorąco.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska protezy szkieletowe

  Perfekcyjna, przemiła i szybka w realizacji obsługa, polecam serdecznie. Jak do świetnego dentysty to tylko do Pani Anny


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska konsultacja protetyczna

  Z czystym sumieniem polecam.Miła przyjazna atmosfera zrozumienie.Wszystko objaśniane krop po kroku.Troska o pacjenta .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Oktawia Zacharek Inny

  Pani Dr Zacharek jest swietna. Pelen profesjonalizm. Bardzo polecam!! Nie spotkalem jeszcze tak oddanego ,dokladnego i empatycznego lekarza. Doktor wie co robi, podchodzi bardzo indywidulanie do pacjenta,przy tym wszystkim jest przesympatyczna !Goraco polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska przegląd stomatologiczny + plan leczenia

  Profesjonalne podejście oraz miła obsługa. Nie mam żadnych zarzutów. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

  lek. dent. Anna Sarzyńska

  Dziękuje za opinie . Jest mi naprawdę miło
  Dr Anna Sarzyńska


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Sarzyńska protezy szkieletowe

  Od zawsze bałem się dentysty. Każda wizyta w gabinecie była ogromnym stresem aż do spotkania z Panią Anną. Jej pełne empatii podejście do pacjenta dało mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu na fotelu. Nie ma znaczenia czy chodzi o uzupełnienie ubytku czy usuwanie kamienia, zawsze mogę jej zaufać jeżeli chodzi o ból. Nie bez znaczenia jest także stosunek do pacjenta całego zespołu oraz higienie i bezpieczeństwo stojące na bardzo wysokim poziomie. Warto zaufać doktor Annie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania