ANMED - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

ANMED - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Powstańców Śląskich 104

01-466 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Włodarczyk usunięcie macicy

  Do Pana Doktora trafiłam przywieziona z krwotokiem. Po dokładnym wywiadzie i badaniach dodatkowych dr. Włodarczyk zdecydował co robimy. Jestem mu wdzięczna. Inny lekarz pod którego opieka byłam przez 23 lata nigdy nie powiedział wprost jaka jest sytuacja, a ja liczyłam ze będzie dobrze. Nie będzie. Dzięki dr. Wlodaczykowi jestem po operacji laparoskopii i laparotomii. Doktor planował usunięcie macicy laparoskopowo, niestety miałam pecha i musiał operować przez powłoki. Od 1 wizyty do operacji minęło 6 tyg. Doktor jest kulturalnym delikatnym człowiekiem. Jedyne co na mały minus nie jest zbyt delikatny podczas badania, ale można przeżyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromna wiedzę, doświadczenie i chęć pomocy Pana Doktora. Dziękuję Panie Doktorze


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Micuła

  Od 16 roku życia jestem pacjentką dr. Andrzeja Micuły. Kilka dni temu obchodziłam swoje 45 urodziny. Wiem, że dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowiem i dorastającymi dziećmi. Operował mnie 5 razy i nigdy się nie poddał. Nie bał się odpowiedzialności za moje życie, walczył o nie razem ze mną. To lekarz godny zaufania i zawsze czułam się przy nim bezpiecznie, pomimo operacji o podwyższonym zagrożeniu życia. Ufałam mu! Dziś wiem, że oboje wygraliśmy. Dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Micuła prowadzenie ciąży

  Doktor godny polecenia jeżeli chodzi o wykonywanie zabiegów ginekologicznych. Jednak szczerze odradzam prowadzenie ciąży u pana doktora. Z nieznanych powodów nie zostaliśmy poinformowani o wadach rozwojowych płodu. Doprowadziło nas to do ogromnego szoku i niewyobrażalnego bólu, gdy dowiedzieliśmy się, że nasze dzieciątko nie żyje. Stało się to w 22tyg ciąży, dzień po wizycie u doktora. Jak później się okazało po wykonaniu badań genetycznych płód miał wiele wad, o których przez całą ciążę nie zostaliśmy poinformowani. Po śmierci naszego dziecka pan doktor skwitował zaistniałą sytuację słowami, że cóż może nam powiedzieć, takie rzeczy się zdarzają. Nie okazano nam żadnego współczucia z powodu tak ogromnej straty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Micuła

  Od wielu lat jestem stałą pacjentką dr Andrzeja Micuły wybitny ginekolog chirurg empatyczny delikatny w pełni godny zaufania mistrz swojego fachu 100%polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania