Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

AMC Art Medical Center to jedna z najnowocześniejszych klinik chirurgii plastycznej w Polsce.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgicznych, jak i mało inwazyjnych technik chirurgicznych, będzie mógł dobrać zindywidualizowane procedury medyczne tylko dla Ciebie.

W swojej wieloletniej praktyce dr Śliwiński łączy swój zmysł estetyczny z umiejętnościami chirurgicznymi, aby zapewnić Wam niezrównane rezultaty. Jego osobisty kontakt z praktyką tworzy ciepłe, wygodne i bezpieczne środowisko dla swoich pacjentów. Dr Śliwiński opiekę nad pacjentem rozpoczyna od poziomu kompleksowych konsultacji wstępnych, poprzez całą drogę zabiegu aż do całkowitego wyzdrowienia.

Z różnych dostępnych informacji, jakie daje dziś postępujący świat techniki strona ta ma na celu dostarczenie cennych informacji, które pomogą Państwu zorientować się o możliwościach chirurgii plastycznej. Jeżeli przyczyną Państwa poszukiwań jest wada wrodzona, czy skutki grawitacji i postępujący czas czy też defekt, który nastąpił na skutek urazu, możliwe, że potrafimy Państwu pomóc.

Konieczność operacji plastycznej powinna być ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Procedury takie jak powiększenie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, liposukcja czy plastyka brzucha jak i procedury związane z operacją twarzy mogą zostać wykonane w bezpiecznym zaciszu akredytowanej sali operacyjnej.

Podczas konsultacji zachęcamy naszych pacjentów, aby zadawali wiele pytań dopóki Oni sami nie będą czuli się pewnie jak również dr Śliwiński wraz z personelem. Operacja może się odbyć kiedykolwiek, ale przejść przez proces konsultacji i przygotowań możesz już teraz, aby zdobyć jak najwięcej informacji. Naszym celem jest pomóc pacjentom osiągnąć trwałe, naturalne rezultaty, które zwiększą ich chęć korzystania w pełni z reszty swojego życia. Staramy się abyś w pełni otrzymał wszelkie informacje i aby ta podróż zakończył a się powodzeniem. Dziś może być pierwszym dniem Twojego nowego życia...
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (134)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński

  Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie przebiegu całego zabiegu. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński Liposukcja

  Jestem już drugi raz i za każdym razem jestem mile zaskoczona doktorem cudowny człowiek. Wszystko objaśnia nie zostawia pacjenta z domysłami.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński chirurgia plastyczna

  Dr Artur Śliwiński to wiedza, doświadczenie, entuzjazm, nadzieja, empatia, cierpliwość i i wiele innych zalet którymi mógłby śmiało obdzielić ze 100 początkujących lekarzy, a Ci wówczas byliby przez pacjentow oceniani jako wspanialiPolecam z całego serca

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński

  Już na samym wejsciu do placowki bardzo miła obsługa. Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, otrzymałam wiele informacji. Jestem zadowolona z wizyty.

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński chirurgia plastyczna

  Polecam . Bardzo szczegółowe wyjaśnienie wszystkich pytań i wątpliwości . Profesjonalizm połączony z uśmiechem. Najlepszy lekarz u jakiego byłam .

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński

  Z dużą życzliwością i empatią podszedł do mojego problemu dr Śliwiński. Zaproponował mi leczenie które bardzo mnie satysfakcjonuje pod względem estetycznym i finansowym.
  Gorąco polecam

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński Inny

  Jestem pacjentkom, która będzie miała wykonaną profilaktyczna mastektomie z rekonstrukcja. Miałam wiele pytań, obaw i wątpliwości. Pan Doktor bez pośpiechu z zaangażowaniem i cierpliwością wszystko mi wyjaśnił. To moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia. Serdecznie polecam!

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński chirurgia plastyczna

  Dr. Śliwiński przeprowadził u mnie zabieg plastyki uszu, pomimo emocji, które mi towarzyszyły, ogromnego strachu i mojej paniki całość oceniam super! Doktor z poczuciem humoru, ogromna cierpliwością i wiedzą, szczegółowo wytłumaczył przebieg zabiegu. Wszystko zostało wykonane zgodnie z tym co było wcześniej ustalone. Doktor wraz z zespołem poradzili sobie z opanowaniem emocji, stresu i paniki, która mi towarzyszyła przed zabiegiem. Jestem wdzięczna, bo spełniło się moje marzenie, bardzo dziękuje Doktorowi i całemu zespołowi i z całego serca polecam!

  H
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński Inny

  Pan Doktor bardzo kompetentny, z dużą empatią, o ogromnej fachowej wiedzy medycznej. Wizyta przebiegła w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i gorąco polecam Pana Doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Śliwiński

  Jestem pod ogromnym wrażeniem dr Artura Śliwinskiego. Bardzo fachowo wyjaśnił mi przebieg mojego zabiegu oraz pokazał przyszłe efekty. Do tej pory nie spotkałam lekarza, który doskonale rozumie potrzeby kobiet. On po prostu czyta w myślach! Jestem zachwycona i w doskonałym humorze po wizycie. Z niecierpliwością czekam na mój zabieg, Polecam wszystkim, jeszcze niezdecydowanym pacjentkom i pacjentom!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Langiewicza 28/U1, 70-263 Szczecin Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania