Alfadent został założony w 1989 roku przez lek. stom. Klaudiusza Pachę. Od ponad 30 lat cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów. Staramy się być najbardziej przyjaznym gabinetem stomatologicznym na Ś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Alfadent

Bukowa 1A

43-170 , Łaziska Górne , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Alfadent został założony w 1989 roku przez lek. stom. Klaudiusza Pachę. Od ponad 30 lat cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów. Staramy się być najbardziej przyjaznym gabinetem stomatologicznym na Śląsku - zespół jak rodzina. Pracuje na to 14 oddanych stomatologów wraz z kadrą pomocniczą.Oferujemy kompleksowe leczenie naszych pacjentów, posiadamy nowoczesny sprzęt. Do najmocniejszych punktów naszej oferty zaliczamy protetykę, ortodoncję oraz stomatologię estetyczną. Bardzo dobry dojazd z Katowic, Gliwic, Tychów i Rybnika.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mikołaj Kominko konsultacja stomatologiczna

  Serdecznie polecam, wizyta przebiegła sprawnie, bezboleśnie i profesjonalnie. Pan Doktor jest świetnym specjalistą, zawsze wykonującym swoją pracę z pełnym zaangażowaniem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mikołaj Kominko Inny

  Leczenie i znieczulenie na najwyższym poziomie, najlepszy specjalista w swojej dziedzinie oraz wspaniała atmosfera na wizycie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dyduch założenie implantów

  Lekarz bardzo miły, delikatny, punktualny. Zabiegi, mimo trudnych warunków przebiegały bezboleśnie, bez powikłań. Pan doktor niezwykle dokładny - perfekcjonista w każdym calu. Podniesienie dna zatoki szczękowej przeprowadził szybko i z zegarmistrzowską precyzją.Polecam każdemu - takich fachowców ze świecą szukać!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dyduch

  Pełen profesjonalizm!
  Jestem pod wielkim wrażeniem w jaki sposób Pan Doktor podszedł do mojego problemu. Rozwiał moje wątpliwości, wytłumaczył przebieg leczenia oraz doradził najlepsze rozwiązanie.
  Serdecznie polecam - lekarz z powołania!
  Karolina


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dyduch ból zęba

  Doktor z powołania!!!
  Super specjalista i bardzo miły człowiek.
  Polecam serdecznie zarówno dorosłym jak i dzieciom.
  Fryderyk


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dyduch

  Pan doktor jest bardzo dobrym dentystą. Profesjonalnie oraz fachowo podchodzi do wizyty. Kompetentnie odpowiada na każde zadane mu pytanie. Jestem zadowolony z usług Pana Andrzeja. Serdecznie polecam! :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dyduch

  Dr Dyduch fachowo zajął się moim problemem:) Usuwanie ósemek w wykonaniu Pana Andrzeja to czysty profesjonalizm, bez bólu, szybko i w miłej atmosferze:) Polecam usługi Pana Dyducha.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania