Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Alergomed

Kościuszki 17/3

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Czarnecka Inny

  Pani doktor jest b. Miłą osobą i kontaktowa osoba. Pierwsza wizyta była prywatna potem przeszłam na NFZ . Byłam już z córką kilka razy więc widzę efekt wdrożonego leczenia. Za każdym razem przeprowadzany jest wywiad.
  Polecam p. Doktor!

  lek. Małgorzata Czarnecka

  Dziękuję serdecznie ale
  sukces w leczeniu to tez wspóplraca i dyscyplina rodziców.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Czarnecka Inny

  Wizyta u Pani dr odbyła się prywatnie. Zostałam skierowana do poradni alergologicznej z podejrzeniem u dziecka alergii na bmk czego objawem były zmiany skórne. Syn miał 4,5 miesiąca, pani dr stwierdziła, że jest blady przydałby mu się trochę słowa, a następnie stwierdziła, że po oczach widać że dziecko jest alergikiem. Pani dr sprawia wrażenie chaotycznej choć miłej, jednak slabo przeprowadziła wywiad. Diagnoza jaka została postawiona (alergia na bmk) i przepisanie mleka zastępczego mogły sprawić, że dziś syn niebylby karmiony piersią. Po miesiącu od wizyty nadal karmię a syn nie ma objawów alergii a przyczyną zmian jest inna dolegliwość Ogólnie jak dla mnie wizyta była zbyt krótka, brak propozycji wizyty kontrolnej, zostałam z wieloma pytaniami bez odpowiedzi dobrze, że postanowiłam zasięgnąć drugiej opini.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania