Informacje o placówce

Gabinety

Aesthetic Dental

Ul. Energetyków 10

97-400, Bełchatów, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Aesthetic Dental

Aleje Armii Krajowej 15

97-300, Piotrków Trybunalski, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Łuczak

  Stomatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą, niestety z postępu leczenia nie mogę być do końca usatysfakcjonowana. Dzięki trafnej diagnozie wdrożone zostało leczenie (kanałowe), które docelowo obejmować miało trzy wizyty. Przebieg pierwszych dwóch oceniam dobrze, natomiast ostatecznie skończyło się niepowodzeniem. Pani Doktor nie była w stanie wykonać kontrolnego RTG przed wypełnieniem kanałów, wobec czego ostatecznie, po trzech wizytach, opuściłam gabinet z niedoleczonym, rozwierconym, i tymczasowo zabezpieczonym zębem (który, niestety już w kilka godzin po zaczął dawać objawy bólowe) i skierowaniem do innego specjalisty. Rozumiem, że mój przypadek okazał się nie być najłatwiejszym, jednak nieumiejętność przeprowadzenia diagnostyki radiologicznej przy nieco bardziej nietypowej anatomii podniebienia uważam za dużą wadę. Za podejście do pacjenta dałabym 5 gwiazdek, niestety za samo leczenie jestem zmuszona znacznie obniżyć ocenę. Osobiście nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia Wrocław - Świdnicka 40

   Pani doktor jest po prostu niesamowita! Córka miała totalny uraz do dentystów, na samą myśl się blokowała. U Pani doktor dała sobie zrobić dwa zęby podczas jednej wizyty, bez najmniejszego momentu płaczu, krzyku itp (wręcz z uśmiechem). Pani Ewa jest niesamowicie pozytywną osobą, bardzo empatyczną, gotową do pomocy (mało który lekarz zgodziłby się zrobić dwa zęby podczas jednej wizyty, a ja patrząc jak poszło z pierwszym zębem - wiedziałam, że do nikogo innego córka nie zechce wrócić). Wizyta była po prostu przyjemnością, sama uśmiałam się nieźle patrząc jak pani doktor radzi sobie z córką. Bardzo merytoryczna, dokładna. Córka już z pozytywnym nastawieniem myśli o wizycie kontrolnej za kilka miesięcy u Pani doktor. Bardzo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Monika Bogacz

  Stomatolog,

  • A

   Bylam na wizycie u Pani Moniki i chciałam podzielić się swoją opinią. Musze powiedzieć ze bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nigdy nie przepadałam za wizytami u dentysty jednak Pani Monika to prawdziwa profesjonalistka. Dodatkowo to bardzo mila i sympatyczna osoba. Wszystkim polecam panią doktor Monikę.


 • Joanna Cieplucha

  Stomatolog,

  • Po prostu dar dla dzieci. Syn ma 3,5 roku, od ponad roku chodzimy do "cioci Asi" - tak nazywamy ją z synem :-) Po kilku nieudanych podejściach u innych stomatologów - niby to dziecięcych - i stwierdzeniu przez jednego z nich, że małe dzieci leczy się tylko na siłę, trafiliśmy do Pani Asi. Po prostu cud, miód, malina :-) Przekonała synka do siebie (pomimo jego raczej kiepskich wcześniejszych spotkań ze stomatologią) i teraz kiedy słyszy, że idziemy do cioci Asi podskakuje z radości. Choć na pierwszej wizycie płakał (i wcale mu się nie dziwie po poprzednich stomatologach) i nic nie zdziałaliśmy, a jedynie porozmawialiśmy, ale cierpliwie poczekaliśmy do następnej i już było świetnie. Teraz siadamy na fotelu, grzecznie otwiera buzie i pozwala sobie wszystko zrobić. A, że niestety ma problem z mlecznymi ząbkami musimy systematycznie odwiedzać gabinet. Ale są to naprawdę przyjemne wizyty i wierzcie mi, że rozpiera mnie radość, jak widzę z jaką ochotą syn idzie do dentysty. Przede wszystkim NIC NA SIŁĘ, SPOKOJNIE I CIERPLIWIE a Pani Cieplucha zajmie się resztą. Naprawdę polecam wszystkim rodzicom poszukującym dobrego stomatologa dziecięcego. Szkoda, że skala oceny jest tylko do 5... :-)


Powiązane wyszukiwania