Informacje o placówce

Gabinety

Aesthetic Dental

Ul. Energetyków 10

97-400, Bełchatów, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Aesthetic Dental

Aleje Armii Krajowej 15

97-300, Piotrków Trybunalski, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Łuczak

  Stomatolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: leczenie zęba

   Robiony jeden ząb, ale zrobiony bardzo dobrze - plomba się trzyma i wszystko jest na swoim miejscu.
   Ja z wizyty byłem zadowolony.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: leczenie próchnicy

   Zazwyczaj ludzie dodają negatywne opinie. Tym razem będzie dokładnie odwrotnie: ogromy pozytyw!

   Pani Doktor mistrzowsko podała znieczulenie (to znaczy powoli i dokładnie - zdarza się, że stomatolodzy podają znieczulenie jakby to były wyścigi, przez co proces znieczulania boli bardziej niż samo leczenie próchnicy bez znieczulenia), przez cały czas tłumaczyła co robi - dzięki czemu czułem się bezpieczenie i komfortowo.

   Samo leczenie wzorcowe i profesjonalnie: zostałem poinformowany o poszczególnych etapach leczenia i wszystkie kroki zostały mi wyjaśnione. Zabieg był bardzo dobrze przeprowadzony i cały czas czułem, że jestem w dobrych rękach!

   Dodam jeszcze, że Pani Doktor jest bardzo ciepłą, wesołą i energiczną osobą, dzięki czemu wizyta u stomatologa nie wydaje się taka straszna :)

   Streszczając: Gorączo polecam i na 100% wrócę! (mam nadzieję, że już tylko na wizyty kontrolne).

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Bogacz

  Stomatolog,

  • A

   Bylam na wizycie u Pani Moniki i chciałam podzielić się swoją opinią. Musze powiedzieć ze bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nigdy nie przepadałam za wizytami u dentysty jednak Pani Monika to prawdziwa profesjonalistka. Dodatkowo to bardzo mila i sympatyczna osoba. Wszystkim polecam panią doktor Monikę.


 • Joanna Cieplucha

  Stomatolog,

  • Po prostu dar dla dzieci. Syn ma 3,5 roku, od ponad roku chodzimy do "cioci Asi" - tak nazywamy ją z synem :-) Po kilku nieudanych podejściach u innych stomatologów - niby to dziecięcych - i stwierdzeniu przez jednego z nich, że małe dzieci leczy się tylko na siłę, trafiliśmy do Pani Asi. Po prostu cud, miód, malina :-) Przekonała synka do siebie (pomimo jego raczej kiepskich wcześniejszych spotkań ze stomatologią) i teraz kiedy słyszy, że idziemy do cioci Asi podskakuje z radości. Choć na pierwszej wizycie płakał (i wcale mu się nie dziwie po poprzednich stomatologach) i nic nie zdziałaliśmy, a jedynie porozmawialiśmy, ale cierpliwie poczekaliśmy do następnej i już było świetnie. Teraz siadamy na fotelu, grzecznie otwiera buzie i pozwala sobie wszystko zrobić. A, że niestety ma problem z mlecznymi ząbkami musimy systematycznie odwiedzać gabinet. Ale są to naprawdę przyjemne wizyty i wierzcie mi, że rozpiera mnie radość, jak widzę z jaką ochotą syn idzie do dentysty. Przede wszystkim NIC NA SIŁĘ, SPOKOJNIE I CIERPLIWIE a Pani Cieplucha zajmie się resztą. Naprawdę polecam wszystkim rodzicom poszukującym dobrego stomatologa dziecięcego. Szkoda, że skala oceny jest tylko do 5... :-)


 • Monika Malec-Jakubowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Aesthetic DentalUsługa: ekstrakcja osemki

   Ekstrakcja ósemki szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Pani doktor rzeczowa, bardzo dokładnie wyjaśniła planowany przebieg zabiegu i wskazała zalecenia. Wizyta takze z uwagi na miła atmosferę zostanie przeze mnie zapamiętana bardzo pozytywnie.