7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

(383 opinie)
Zobacz lekarzy

Misją 7 Szpitala Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku jest zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych oraz skutecznych metod diagnostycznych. ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

Polanki 117

80-305, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

Polanki 117, VII Dwór

80-305, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Misją 7 Szpitala Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku jest zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych oraz skutecznych metod diagnostycznych. Osiągnięcie tego celu umożliwia nam profesjonalna i doświadczona kadra lekarzy, którzy nieustanie podnoszą swoje kwalifikacje gwarantując Państwu satysfakcje z leczenia, a także szybki powrót do zdrowia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferujemy leczenie z zakresu:
-anestezjologii
-chirurgii ogólnej
-chirurgii onkologicznej
-chirurgii urazowej i ortopedii
-chorób wewnętrznych
-endokrynologii
-gastroenterologiczny
-ginekologiczny
-laryngologii
-neurologiczny
-okulistyczny
-otolaryngologiczny
-ortopedii
-psychiatryczny
-urologiczny

Oprócz konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, świadczymy również usługi stomatologiczne .

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Kopczyński

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Stara się wszystko wytłumaczyć fachowo. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacje onkologiczne

   Bardzo sympatyczny lekarz : cierpliwy,dociekliwy,skrupulatny.Słucha uważnie pacjenta,dopytuje o szczegóły dolegliwości.Szczerze polecam.
   Anna

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Natalia Gawrych

  Chirurg, lek.

  • T
   Lokalizacja: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-OliwieUsługa: operacja przepukliny pachwinowej

   Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny fachowiec. Jest pełna empatii. Po operacji była zainteresowana moim samopoczuciem i zdrowiem. Mam nadzieję, że spotkam Panią Doktor przy kolejnej planowanej operacji. Pozdrawiam. Wdzięczny pacjent Teodor

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Euromedicus

   Kompetentna i profesjonalna osoba, są pierwsze pozytywne efekty leczenia. Nowoczesne podejście do tematu leczenia trudnych ran.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Piotr Zawadzki

  Ortopeda, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: wizyta kontrolna, dalsze leczenie

   Jak zwykle lekarz wykazał się wiedzą medyczną, empatią i kulturą osobistą. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze i o wyznaczonym czasie. To, co mnie się podoba, to to, że pan doktor "nie przesadza" z ilością przypisywanych leków (tylko tyle ile trzeba) i nie poleca suplementów leków ( których ja się wystrzegam). Z pełną odpowiedzialnością polecam pana doktora innym pacjentom.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: nasilenie dolegliwości

   Profesjonalizm Pana Doktora, bardzo miła atmosfera, wyjaśnię przyczyn powstawania dolegliwości, wyjaśnienie celów i metod leczenia. Zdecydowanie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (136) o tym lekarzu


 • Marek Chrzanowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ORTHOS GDYNIAUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Przygotowanie do zabiegu, sam zabieg jak i wizyta kontrolna - pełen profesjonalizm. Elastyczne terminy na życzenie pacjenta. Polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ORTHOS GDYNIAUsługa: chirurgia urazowa

   Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Godny polecenia, punktualny :-) .

  Zobacz wszystkie opinie (148) o tym lekarzu


 • Andrzej Laukienicki

  Położna,

  • I

   Lekarz z powołania. Wykazuje dużą empatię i wrażliwość. Kompetentny i bardzo rzeczowy. Gorąco polecam!


 • Dorota Biesek

  Neurolog, dr n. med.

  • R

   Niespotykane zachowanie w naszym kraju lekarza i pacjentów.Gdy pani doktór dowiedziała się ,że mam ostatni pociąg do Łeby wyszła na korytarz zapytać pacjentów czy może mnie przyjąć w pierwszej kolejności .Pacjenci wyrazili zgodę i dalej same plusy-młoda,przesympatyczna,kompetentna lekarz.Oby się nigdy nie zmieniła.Dziękuję wszystkim pacjentom z 15.01.2014r,Panią z recepcji i przede wszystkim Pani doktor.
   Robert

  • A

   Wyrażam podziękowanie i wdzięczność za leczenie mnie i moich bliskich oraz za duże zaangażowanie osobiste w sprawach zdrowotnych pacjentów.
   Powyższe opinie o Pani dr n. med. Dorocie Biesek są prawdziwe i podpisuję się pod nimi. Pomimo mojego podeszłego wieku nie spotkałam tak wspaniałego, mądrego lekarza i życzliwego człowieka.
   Anna Węcławska - Petrow.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Wrońska

  Psychiatra,

  • A

   Zgadzam się z poprzednią opinią . Pani dr Anna Wrońska to bardzo ciepła i wyrozumiała osoba,prawdziwy lekarz z powołania dla której dobro pacjenta jest najważniejsze. Bardzo dużo mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Dziękuję pani Aniu,uwierzyłam w siebie i czuję,że dam radę w walce z moją chorobą. Pacjentka za Słupska.

  • P

   Lekarz z powołania, bardzo dobre podejście, moja ocena jako fachowca ale (jako człowieka i jej roli wobez społeczeństwa/ludzi) - bardzo wysoka. Dużo uwagi dla konkretnego przypadku.

   ps: Tacy lekarze powinni być stosownie wynagradzani, aby mogli godnie czynić swój fach i powołanie. Podziwiam niezłomność i zaangażowanie takich fachowców jak dr AWrońska.


 • Piotr Szałkowski

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Bardzo dobry lekarz.Mama moja leczy się u Pana Doktora od wielu lat i jest bardzo zadowolona z efektów leczenia jak też ze sposobu w jaki Doktor zajmuje się pacjentem. Wspaniały człowiek, wyrozumiały dla pacjenta a jednocześnie kompetentny i rzeczowy.Ja po jednej wizycie u Pana Doktora uzyskałem rozpoznanie, które jak się później okazało. ocaliło moją nogę przed amputacją (niedokrwienie LKD). Jesteśmy pełni podziwu dla fachowości, kompetencji i tego że Pan Doktor jest tak wspaniałym człowiekiem

  • A

   Pan Doktor leczy mnie, mojego męża i rodziców od 6 lat. Nigdy nie odmówił wizyty nawet gdy poczekalnie w szpitalu MARYNARKI WOJENNEJ pękała w szwach. Fantastyczny lekarz i człowiek, cierpliwy i rzeczowy. Mój tata po pierwszej wizycie u dr Piotra rzucił palenie i do dziś nie chce zdradzić co mu pan Doktor powiedział :). Pan Doktor przyjmuje w różnych miejscach, gabinecie na Piekarniczej, Szpitalu Marynarki i Sierakowicach. My na fundusz jeździmy do Sierakowic. Polecamy bardzo dobra placówka. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Alicja Drabik z rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Gawlikowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Niedawno poddałam się operacji haluksa stopy. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i opieki lekarskiej, którą zapewnił mi Pan Doktor!!!
   Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie! Troszczy się o pacjenta, daje szczegółowe porady.
   Polecam każdemu takiego lekarza!

  • 1

   Wielkie dzięki opatrzności za spotkanie takiego lekarza na swej drodze przez mękę z bólem stawu biodrowego , po konsultacji u pana doktora w ubiegłym roku zostałem zapisany na listę oczekujących na operację i 01.10.2014 miałem przeprowadzoną operację , - był duży ubytek stawu i przed zabiegiem nie dostawałem wielkich nadziei na to że noga wróci do normalnej długości - jednak noga jest ok ,ból ustąpił i po powrocie o domu 08.10 - już na drugi dzień zacząłem naukę chodzenia po schodach i po równym terenie - spacery coraz dłuższe - zero bólu w biodrze i to wszystko zawdzięczam doktorowi Jerzemu Gawlikowskiemu i jego zespołowi z oddziału ortopedii Szpitala Marynarki Wojennej - wielkie dzięki Wiesław Furmaniuk

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Małgorzata Jawor-Silska

  Chirurg,

  • S

   Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Prawdę mówiąc rzadko spotyka się tak wnikliwych lekarzy jak Pani doktor. Próbuje pomóc pacjentowi nawet jeśli problem leży nie w jej specjalizacji, szuka właściwej diagnozy aż do skutku. A przy tym każda wizyta jest niesamowicie sympatyczna :-) Dziękuję z całego serca.

  • M

   Tak profesjonalnego oraz czułego lekarza w życiu nie widziałam! Dziękuję Pani Doktor za szybkie załatwienie sprawy, już na pierwszej wizycie pomogła przynieść ulgę. T.M.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu