7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

(532 opinie)
Zobacz lekarzy

Misją 7 Szpitala Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku jest zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych oraz skutecznych metod diagnostycznych. ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

Polanki 117

80-305 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

Polanki 117

80-305 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misją 7 Szpitala Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku jest zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych oraz skutecznych metod diagnostycznych. Osiągnięcie tego celu umożliwia nam profesjonalna i doświadczona kadra lekarzy, którzy nieustanie podnoszą swoje kwalifikacje gwarantując Państwu satysfakcje z leczenia, a także szybki powrót do zdrowia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferujemy leczenie z zakresu:
-anestezjologii
-chirurgii ogólnej
-chirurgii onkologicznej
-chirurgii urazowej i ortopedii
-chorób wewnętrznych
-endokrynologii
-gastroenterologiczny
-ginekologiczny
-laryngologii
-neurologiczny
-okulistyczny
-otolaryngologiczny
-ortopedii
-psychiatryczny
-urologiczny

Oprócz konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, świadczymy również usługi stomatologiczne .

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Kopczyński

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wspaniały lekarz. Znalazłam się u p. doktora zupelnie przypadkiem, z pooperacyjnymi pytaniami. Z cierpliwością i wyrozumiałościa wysluchal moich pytań, usłyszałam bardzo konkretne i rzeczowe rady, zrozumiałą ocenę mojej sytuacji, co w znaczącym stopniu wpłynęło na pozytywny odbiór calej wizyty.
   Bardzo polecam. Nawet jesli nie jest to lekarz prowadzący to na pewno profesjonalista w swojej dziedzinie.
   Dziękuję :)

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo polecam. Podejście do pacjenta bardzo dobre,opis wyników bardzo profesjonalne ,wysoka kultura.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Marek Chrzanowski

  Ortopeda, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ORTHOS GDYNIAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   U lekarza zjawiłem się ze skręceniem stawu skokowego II stopnia. Rzetelna i fachowa ocena stanu rzeczy, otrzymałem wartościowe porady co do dalszego leczenia, zlecono diagnostykę obrazową oraz zalecono ortezę. Na pewno wrócę na kolejną wizytę.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ORTHOS GDYNIAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo kompetentny miły lekarz, badanie przeprowadzone w miłej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczone i dodatkowo opisane, by nie zapomnieć.

  Zobacz wszystkie opinie (222) o tym lekarzu


 • Piotr Zawadzki

  Ortopeda, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem pacjentem Pana doktora Zawadzkiego od ponad 11 lat po pięciu operacjach kolan w tym dwukrotnie rekonstrukcje więzadeł krzyżowych i jak zawsze jest bezbłędny w trafności swojej diagnozy. Wspaniałe rzetelne pełne empatii podejście do pacjenta to jego atut od wielu lat i to się ciągle nie zmienia oby tak dalej. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bylam pierwszy raz u doktora wizyta przebiegła bardzo dobrze i wytłumaczył mi wszystko na temat mojej kontuzji.Nastepna wizyta za pół roku.Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (194) o tym lekarzu


 • Andrzej Laukienicki

  Położna,

  • I

   Lekarz z powołania. Wykazuje dużą empatię i wrażliwość. Kompetentny i bardzo rzeczowy. Gorąco polecam!


 • Anna Wrońska

  Psychiatra,

  • A

   Zgadzam się z poprzednią opinią . Pani dr Anna Wrońska to bardzo ciepła i wyrozumiała osoba,prawdziwy lekarz z powołania dla której dobro pacjenta jest najważniejsze. Bardzo dużo mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Dziękuję pani Aniu,uwierzyłam w siebie i czuję,że dam radę w walce z moją chorobą. Pacjentka za Słupska.

  • P

   Lekarz z powołania, bardzo dobre podejście, moja ocena jako fachowca ale (jako człowieka i jej roli wobez społeczeństwa/ludzi) - bardzo wysoka. Dużo uwagi dla konkretnego przypadku.

   ps: Tacy lekarze powinni być stosownie wynagradzani, aby mogli godnie czynić swój fach i powołanie. Podziwiam niezłomność i zaangażowanie takich fachowców jak dr AWrońska.


 • Piotr Szałkowski

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Bardzo dobry lekarz.Mama moja leczy się u Pana Doktora od wielu lat i jest bardzo zadowolona z efektów leczenia jak też ze sposobu w jaki Doktor zajmuje się pacjentem. Wspaniały człowiek, wyrozumiały dla pacjenta a jednocześnie kompetentny i rzeczowy.Ja po jednej wizycie u Pana Doktora uzyskałem rozpoznanie, które jak się później okazało. ocaliło moją nogę przed amputacją (niedokrwienie LKD). Jesteśmy pełni podziwu dla fachowości, kompetencji i tego że Pan Doktor jest tak wspaniałym człowiekiem

  • A

   Pan Doktor leczy mnie, mojego męża i rodziców od 6 lat. Nigdy nie odmówił wizyty nawet gdy poczekalnie w szpitalu MARYNARKI WOJENNEJ pękała w szwach. Fantastyczny lekarz i człowiek, cierpliwy i rzeczowy. Mój tata po pierwszej wizycie u dr Piotra rzucił palenie i do dziś nie chce zdradzić co mu pan Doktor powiedział :). Pan Doktor przyjmuje w różnych miejscach, gabinecie na Piekarniczej, Szpitalu Marynarki i Sierakowicach. My na fundusz jeździmy do Sierakowic. Polecamy bardzo dobra placówka. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Alicja Drabik z rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Gawlikowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Niedawno poddałam się operacji haluksa stopy. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i opieki lekarskiej, którą zapewnił mi Pan Doktor!!!
   Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie! Troszczy się o pacjenta, daje szczegółowe porady.
   Polecam każdemu takiego lekarza!

  • 1

   Wielkie dzięki opatrzności za spotkanie takiego lekarza na swej drodze przez mękę z bólem stawu biodrowego , po konsultacji u pana doktora w ubiegłym roku zostałem zapisany na listę oczekujących na operację i 01.10.2014 miałem przeprowadzoną operację , - był duży ubytek stawu i przed zabiegiem nie dostawałem wielkich nadziei na to że noga wróci do normalnej długości - jednak noga jest ok ,ból ustąpił i po powrocie o domu 08.10 - już na drugi dzień zacząłem naukę chodzenia po schodach i po równym terenie - spacery coraz dłuższe - zero bólu w biodrze i to wszystko zawdzięczam doktorowi Jerzemu Gawlikowskiemu i jego zespołowi z oddziału ortopedii Szpitala Marynarki Wojennej - wielkie dzięki Wiesław Furmaniuk

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Małgorzata Jawor-Silska

  Chirurg,

  • S

   Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Prawdę mówiąc rzadko spotyka się tak wnikliwych lekarzy jak Pani doktor. Próbuje pomóc pacjentowi nawet jeśli problem leży nie w jej specjalizacji, szuka właściwej diagnozy aż do skutku. A przy tym każda wizyta jest niesamowicie sympatyczna :-) Dziękuję z całego serca.

  • M

   Tak profesjonalnego oraz czułego lekarza w życiu nie widziałam! Dziękuję Pani Doktor za szybkie załatwienie sprawy, już na pierwszej wizycie pomogła przynieść ulgę. T.M.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Janusz Furmański

  Psychiatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

   Zostałam przyjęta na oddział po nocnej rozmowie na Izbie Przyjęć z doktorem. Odpowiednie leki i świetna opieka pomogły mi stanąć na nogi. Świetny lekarz.

  • L
   Lokalizacja: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku-Oliwie

   Lekarz z dużym doświadczeniem i długoletnią praktyką. Znamy się od kilku lat. Od pierwszego kontaktu wzbudził moje zaufanie. Uratował z ciężkiej depresji. Stara się pomóc w rozwiązywaniu problemów pacjenta, wynikających z jego trudnej sytuacji życiowej. Doktor Janusz Furmański jest godny polecenia zarówno jako specjalista w swojej dziedzinie, jak i przyjazny człowiek.


 • Bartosz Trzeciak

  Lekarz Rodzinny, Geriatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kaszuby - Filia nr 1Usługa: stala opieka lekarska

   Wspaniały, empatyczny i wnikliwy. Nie ma wyliczonego czasu na pacjenta. Oddany swojemu powołaniu. Ciepły i dobry człowiek.
   Alicja


Powiązane wyszukiwania