Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
Wrocławska 1-3, 30-901 Kraków
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (154)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Dobosz Inny

  Jeśli miałabym podać definicję „kim jest lekarz ? ” to definicją byłby Ten człowiek. Nie znajduje słów które mogłyby okazać wdzięczność za poświęcenie czasu, opiekę, wewnętrzny spokój , podejście do pacjenta oraz ogrom wiedzy i doświadczenia. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko !
  Polecam z całego serca !

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Klus Inny

  Bardzo dobry lekarz. Podszedł do mnie jako do pacjenta bardzo profesjonalnie. Zlecił kompleksowe badanie. Sympatyczny, profesjonalny, rzeczowy, lekarz z powołania. Zna się na swoim fachu. Z całego serca mogę polecić każdemu doktora. W szpitalu pracuje z bardzo fajnym zespołem ludzi z wielką empatia. Taki lekarz to skarb

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Staszkiewicz Inny

  Szanowni Państwo jeśli będziecie potrzebować pomocy w zakresie specjalizacji jaką reprezentuje Pan doktor to nie zastanawiajcie się ani chwili. Jest najlepszy. Konkretny lekarz i empatyczny człowiek.

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Strohm konsultacja neurochirurgiczna

  Szczerze nie polecam. Może Doktor specjalistą jest dobrym, natomiast brak w nim człowieczeństwa i empatii. Wybierając taki zawód, należy liczyć się z tym, że będzie on w głównej mierze polegać na pracy z ludźmi. Warto zadbać o kompetencje również w tym obszarze i spróbować zrozumieć, że dla pacjenta taka wizyta jest stresująca, bo najzwyczajniej boi się diagnozy. Bardziej nieczułego specjalisty jeszcze nie spotkałem.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Gadzieliński Inny

  Serdecznie polecam Pana Doktora, pełen empatii, zaangażowany, szczegółowo i konkretnie objaśnia wszystkie etapy leczenia.
  Świetnie przeprowadził zabieg uwolnienia zrostów rdzenia kręgowego i korzonków nerwowych, kraniektomii podpotylicznej i odbarczenia struktur nerwowych.
  Dziękuję i polecam wszystkim!

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Staszkiewicz Inny

  Pan doktor R. Staszkiewicz jest jednym z najlepszych lekarzy, jakich spotkałem. Jest profesjonalistą, dokładnie wyjaśnił mi przebieg zabiegu i dalsze leczenie oraz konieczną rehabilitację. Sam zabieg został przeprowadzony skutecznie i szybko doszedłem do sprawnego funkcjonowania, za co bardzo dziękuję. Polecam tego lekarza innym pacjentom, którzy mają problemy z górnym szyjnym odcinkiem kręgosłupa. Wskutek leczenia zastosowanego przez doktora Staszkiewicza moje dolegliwości ustąpiły i wróciłem do pełnej sprawności.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Gadzieliński Inny

  Polecam Pana dr z całego serca. Drugiego takiego ze świecą szukać. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i zaangażowanie oraz super podejście do pacjenta.

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Strohm konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo polecam doktora Wiesława Strohm. Jest nie tylko profesjonalny, ale także empatyczny i troskliwy. Zawsze starannie słucha pacjenta, dokładnie wyjaśnia diagnozę, leczenie. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że czuję się bezpiecznie i pewnie podczas wizyt. Dodatkowo, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna i komfortowa, co dodaje mi pewności podczas konsultacji. Gorąco polecam wizytę u doktora Wiesława Strohm wszystkim, którzy szukają profesjonalnej opieki medycznej!

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Staszkiewicz Inny

  Szczegółowo i konkretnie opowiedział o procesie leczenia. Poświęcił czas na odpowiedzi na wszystkie zadawane mu pytania, również te po operacji. Najlepszy specjalista w przypadku operacyjnego leczenia guzów rdzenia kręgowego. Profesjonalny, cierpliwy i godny zaufania. Bardzo zaangażował się w proces diagnozy, leczenia i kontroli po operacji.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Strohm Inny

  Miałem operację 16.02.2024r dr.Strohm bardzo konkretny lekarz operacja przebiegła bardzo sprawnie. Z całego serca polecam tego lekarza bo ja osobiście jestem bardzo zadowolony z operacji jak i z całego pobytu w szpitalu dla tego że jak już pisałem pan doktor to wspaniały przemiły człowiek z ogromną wiedzą i praktykom w swoim zawodzie, jak i cała ekipa w tym szpitalu czyli lekarze i pielęgniarki bardzo mili ludzie. Pielęgniarki bardzo uprzejme, miłe pomocne w każdej sytuacji. Więc jeszcze raz polecam pana doktora Wiesława Strohm jak i szpital oddział neurochirurgi na którym byłem .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania