2L - Med Centrum Medyczne Psarskie

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

2L - Med Centrum Medyczne Psarskie

Sikorskiego 25

63-100 , Psarskie , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Mikołajczyk

  Ginekolog, lek.

  • Lekarz konkretny, czasem odpowiada na pytania z zniecierpliwieniem. W miarę szybkie terminy przyjęć, wizyty dość krótkie i na temat . Co najważniejsze nie wystawia kart ciąży , co jest utrudnieniem w sprawach urzędowych i szpitalnych.

  • R

   Chodziłam z drugą ciążą do pana doktora na NFZ. Powiem krótko-świetny lekarz! Wizyty zawsze z badaniem i USG, wszystkie badania w ciąży bez problemu i proszenia się, dokładne omówienie wizyty, plan na przyszłość. Porównując z poprzednią ciążą(inny lekarz-privat) poczucie całkowitego spokoju i bezpieczeństwa. I tu dziwactwo- na początku spytałam pana doktora czy mogę do niego chodzić prywatnie. Ten spojrzał się na mnie jak na kosmitkę i powiedział ze nie dyskryminuje pacjentek z NFZ, a zasady postępowania w ciąży są jednakowe dla wszystkich pacjentek!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Izabela Liwień

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego

   Lek.Izabela Liwen - the kindest, nicest doctor I have ever met. I wish all the doctors work the way She does. Always responsive and willing to help.

  • Lokalizacja: Poradnia Lekarza RodzinnegoUsługa: kontrolna

   Pani doktor jest przykladem dla innych lekarzy rodzinnych,nigdy nie pozostawi swojego pacjenta bez pomocy.Lekarz na 6 z plusem !!!


 • Tomasz Przybyła

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: ORTOMEDYK - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: zwyrodnienie stawu biodrowego

   Wspaniały lekarz. Bardzo sympatyczny. Poświęca czas pacjentowi , wszystko wyjaśni A przede wszystkim bardzo pomocny.
   Trafiłam z teściową do doktora z ogromnym bólem stawu biodrowego. Bardzo szybko zajął się jej chorobą i w przeciągu kilku miesięcy miała operację.Bardzo szybko doszla do sprawności . Byliśmy na kolejnej wizycie bo niestety drugie biodro też dokuczalo i teraz czekamy na kolejną operację. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni że istnieją jeszcze lekarze z powołania , bo takim jest właśnie Doktor Tomasz Przybyła!
   Ps operacja szpital Śrem

  • A
   Lokalizacja: Szpital w ŚremieUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Rewelacyjny lekarz. Leczy. Zoperował mi kolano. Jest jak nowe. Do tego skromny lekarz. Teraz mam problem ze stopą i też pójde do niego. Innym nie ufam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu