lek.

Piotr Sankowski

Ortopeda

32 opinie +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii. Wykonuję zabiegi endoprotezoplastyki stawów kolanowego i biodrowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola lekarska

  Czekając na zabieg ortopedyczny (już ponad dwa lata) byłem z kojeną wizytą u dr Piotra Sankowskiego w ORTHOS w Komorowicach.
  Byłem mile zaskoczony zmianą w podejściu do pacjentów.
  Otóż na 3 dni przed wizytą otrzymałem sms-a który potwierdzał oraz przypominał o terminie wizyty. Wizyta odbyła się dokładnie w określonym dniu oraz godzinie, bez zbędnego oczekiwania. Sam przebieg wizyty nie polegał na tzw. rutynie (odfajkowaniu pacjenta). Istotnym elementem tej wizyty, oprócz wykonania badań, zapoznania się z wynikami badań, była wielowątkowa uprzejma rozmowa doktora ze mną. Domniemywam że chodziło o poznanie mojego charakteru bycia czy strefy psychologicznej. Uważam to za jeden z czynników pomocnych w leczeniu.
  Po otrzymaniu niezbędnych wskazówek i zaleceń co do dalszego postępowania opuściłem gabinet w przekonaniu, że jestem pod właściwą i dobrą opieką dr Piotra Sankowskiego.
  Oby tak dalej !

  Zbigniew Hutnik

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, ktory slucha i poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Pacjentka byla 2 letnia dziewczynka. Super podejscie do dzieci i widac ze wie o czym mowi :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Doktor Sankowski to bardzo profesjonalny i konkretny specjalista, bardzo zyczliwie traktuje pacjentow. Szczegółowo, i w zrozumialy sposob, wyjaśnił, na czym polega problem i jakie kroki nalezy podjac, aby zmniejszc dolegliwosci. Lekarz godny polecenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola po zabiegu

  Dr Sankowski to absolutny profesjonalista.Jestem po zabiegu endoprotezoplastyki mocno zniszczonego biodra,wykonanej w szpitalu Orthos.Operację zniosłam bardzo dobrze,a także cały okres pooperacyjny w przyjaznej i bardzo miłej atmosferze.Zabieg był przeprowadzony z zegarmistrzowską precyzją,z minimalną utratą krwi i z świetnym efektem,który był widoczny na dzisiejszym,kontrolnym zdjęciu rentgenowskim.Mam nadzieję,że będzie widoczny w moim "nowym" życiu.Polecam dr Sankowskiego wszystkim,którzy tak jak ja boją się zabiegu i często zbyt długo ją odraczają.Trzeba doktorowi zaufać. M.Ludwińska

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Jestem po artroskopii kolana, wykonanej przez Dr Sankowskiego. Świetna diagnoza wstępna, profesjonalnie wykonany zabieg a ja wracam do pełnej formy.
  Podziękowania dla Pana Doktora!

 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja po operacji kolana

  Polecam Pana doktora. Podejście do pacjenta bardzo pozytywne i ludzkie. Pełen profesjonalizm i naprawdę wysokiej klasy specjalista. Po dwóch tygodniach od operacji rekonstrukcji łakotki i ACL czuje się bardzo dobrze i noga rokuje na szybki powrót do sprawności. Kilka lat temu dr uratował kolano mojego syna teraz moje. Dziękuję Panie doktorze.

 • M
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: operacja stawu kosci udowej

  Pan doktor Sankowski na pierwszej wizycie okazał sie dobrym diagnosta. Konkretnie i rzeczowo, z wielkim profesjonalizmem przedstawil mi proces leczenia wg mnie trudnego przypadku. Podjął sie operacji, sprawowal opiekę osobiście po zabiegu. Nie zostawia pacjenta samemu sobie. Jest lekarzem o wielkim sercu i zlotych rękach.
  Polecam z całego serca.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

  Jestem zadowolony z pierwszej wizyty u doktora Sankowskiego. Z pewnością kolejne wizyty będą również udane. Bardzo miły, doświadczony i uprzejmy lekarz.

 • R
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

  Pan doktor dokładnie i rzeczowo wyjaśnił na czym polega operacja stawu biodrowego odpowiadając na szereg pytań. Rzadko spotyka się lekarza uśmiechniętego, który podczas wizyty także potrafi pożartować.Lekarz naprawdę godny polecenia.

  Z poważaniem
  Danuta Duszyńska

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: badania diagnostyczne

  Pan dr Piotr Sankowski, w kontakcie z pacjentem, wykazuje się ogromną wiedzą fachową, która idzie w parze z umiejętnościami praktycznymi.Jednocześnie nie góruje nad pacjentem, a w sposób przystępny przekazuje pacjentowi ocenę jego aktualnego stanu zdrowia, stawiając jednoznaczną diagnozę i udziela wskazówek do dalszego postępowania, co w sposób zasadniczy wpływa na właściwą, pełną współpracę pacjenta i lekarza dla dobra tego drugiego. Doktor Piotr Sankowski jest ortopedą godnym polecenia innym, potrzebującym pomocy i właściwego leczenia specjalistycznego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii. Wykonuję zabiegi endoprotezoplastyki stawów kolanowego i biodrowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej