lek.

Piotr Sankowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii. Wykonuję zabiegi endoprotezoplastyki stawów kolanowego i biodrowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: Pierwsza wizyta po artroskopi biodra

  Trafna diagnoza,rzeczowe i konkretne nakreślenie dalszego działania.Przeprowadzony zabieg artroskopi biodra,wytyczne co do rehabilitacji.Pełen profesjonalizm.

 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: niedomagania stawu kolanowego

  Pan Doktor Piotr Sankowski jest lekarzem pełnym empatii, spokoju i najwyższej klasy specjalistą. Troska o dobro pacjenta emanuje z każdego gestu, działania i słowa Pana Doktora. Daje wielkie poczucie bezpieczeństwa i fachowości.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: wizyta kwalifikacyjna do zabiegu endoprotezoplastyki

  Jestem w pełni usatysfakcjonowana przebiegiem wizyty i diagnozą przedstawioną przez lekarza. Mój przypadek wymaga operacji o czym doktor rzetelnie i profesjonalnie mnie poinformował łącznie z ceną zabiegu.

 • W
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: chore biodro

  Doktor Piotr Sankowski to lekarz z powołania, pełen kompetencji.
  Osoba ciepła, przyjemna w kontakcie z pacjentem. Jestem po zabiegu endoprotezoplastyki mocno zniszczonego biodra wykonanego
  w Szpitalu ORTHOS. Operację zniosłam bardzo dobrze, a także cały czas
  pooperacyjny w przyjaznej i bardzo miłej atmosferze. Zabieg przeprowadzony przez doktora profesjonalnie ze świetnym efektem.
  Wspaniały specjalista. Polecam doktora Sankowskiego.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola lekarska

  Czekając na zabieg ortopedyczny (już ponad dwa lata) byłem z kojeną wizytą u dr Piotra Sankowskiego w ORTHOS w Komorowicach.
  Byłem mile zaskoczony zmianą w podejściu do pacjentów.
  Otóż na 3 dni przed wizytą otrzymałem sms-a który potwierdzał oraz przypominał o terminie wizyty. Wizyta odbyła się dokładnie w określonym dniu oraz godzinie, bez zbędnego oczekiwania. Sam przebieg wizyty nie polegał na tzw. rutynie (odfajkowaniu pacjenta). Istotnym elementem tej wizyty, oprócz wykonania badań, zapoznania się z wynikami badań, była wielowątkowa uprzejma rozmowa doktora ze mną. Domniemywam że chodziło o poznanie mojego charakteru bycia czy strefy psychologicznej. Uważam to za jeden z czynników pomocnych w leczeniu.
  Po otrzymaniu niezbędnych wskazówek i zaleceń co do dalszego postępowania opuściłem gabinet w przekonaniu, że jestem pod właściwą i dobrą opieką dr Piotra Sankowskiego.
  Oby tak dalej !

  Zbigniew Hutnik

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, ktory slucha i poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Pacjentka byla 2 letnia dziewczynka. Super podejscie do dzieci i widac ze wie o czym mowi :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Doktor Sankowski to bardzo profesjonalny i konkretny specjalista, bardzo zyczliwie traktuje pacjentow. Szczegółowo, i w zrozumialy sposob, wyjaśnił, na czym polega problem i jakie kroki nalezy podjac, aby zmniejszc dolegliwosci. Lekarz godny polecenia!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola po zabiegu

  Dr Sankowski to absolutny profesjonalista.Jestem po zabiegu endoprotezoplastyki mocno zniszczonego biodra,wykonanej w szpitalu Orthos.Operację zniosłam bardzo dobrze,a także cały okres pooperacyjny w przyjaznej i bardzo miłej atmosferze.Zabieg był przeprowadzony z zegarmistrzowską precyzją,z minimalną utratą krwi i z świetnym efektem,który był widoczny na dzisiejszym,kontrolnym zdjęciu rentgenowskim.Mam nadzieję,że będzie widoczny w moim "nowym" życiu.Polecam dr Sankowskiego wszystkim,którzy tak jak ja boją się zabiegu i często zbyt długo ją odraczają.Trzeba doktorowi zaufać. M.Ludwińska

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Jestem po artroskopii kolana, wykonanej przez Dr Sankowskiego. Świetna diagnoza wstępna, profesjonalnie wykonany zabieg a ja wracam do pełnej formy.
  Podziękowania dla Pana Doktora!

 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja po operacji kolana

  Polecam Pana doktora. Podejście do pacjenta bardzo pozytywne i ludzkie. Pełen profesjonalizm i naprawdę wysokiej klasy specjalista. Po dwóch tygodniach od operacji rekonstrukcji łakotki i ACL czuje się bardzo dobrze i noga rokuje na szybki powrót do sprawności. Kilka lat temu dr uratował kolano mojego syna teraz moje. Dziękuję Panie doktorze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii. Wykonuję zabiegi endoprotezoplastyki stawów kolanowego i biodrowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni