Lek.

Piotr Nieroda

Chirurg, Proktolog, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.

  Pan doktor operował mi przetokę jest profesjonalistą i przemiłym człowiekiem przede wszystkim zainteresowany swoim pacjentem

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam zapraszam do mojego gabinetu przy ul. Paderewskiego 48 (Centrum "Rondo")- środy 17-19 gdzie wykonuję drobne zabiegi chirurgiczne - wycinanie zmian skórnych, diagnostykę proktologiczną- anoskopię, videorektoskopię , usuwam guzki krwawnicze odbytu metodą "gumowych podwiązek" (metoda Barrona) oraz metodą skleroterapii czyli wypełnienie poszerzonhych guzków preparatami obliterującymi - obecnie zabieg polecany przez większośc proktologów. Wykonuję również zabiegi ostrzykiwania "pajączków" naczyniowych oraz zabiegi kriochirurgii tj. wymrażania i usuwania żylaków kończyn dolnych. Kwalifikuję Pacjentów do zabiegów operacyjnych w szpitalu oraz badań z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego w warunkach szpitalnych- rektoskopia, kolonoskopia i gastroskopia. Jestem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, w warunkach szpitalnych wykonuję zabiegi resekcyjne w zakresie przewodu pokarmowego, tarczycy,piersi, guzów powłok oraz skóry. Zabiegi w zakresie dróg żólciowych- cholecystectomia, plastyka przepuklin brzusznych i pachwinowych z wszczepami syntetycznymi.

  Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia ogólna

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.

   Pan doktor operował mi przetokę jest profesjonalistą i przemiłym człowiekiem przede wszystkim zainteresowany swoim pacjentem

  • Lokalizacja: Oddział Chirurgii ogólnej Szpital Kielecki NZOZ ŚW Aleksandra

   Pan doktor jest godnym polecenia chirurgiem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem . Dokładnie tłumaczy pacjentowi na czym polega leczenie. Prawdziwy chirurg z powołania. Polecam Angelika G.

  • P

   Pan doktor jest godnym polecenia chilurgiem a przede wszystkim wspaniałym ciepłym człowiekiem oraz doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie. W sposób bardzo szczegółowy i dokładny tłumaczy pacjentowi na czym polega leczenie,operacja,pomocny nawet przez telefon.Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc oraz polecam wszystkim leczenia się u tak znakomitego lekarza,gdyż pod Jego opieką pacjent naprawdę czuje się bezpiecznie jeszcze raz bardzo dziękuję z poważaniem Jadwiga W.

  • I

   Wspaniały chirurg z powołania, niesamowicie ciepły i oddany pacjentowi lekarz.Zawsze uśmiechnięty,pełen życzliwości a przy tym niezwykle skromny człowiek. Pełen profesjonalizm
   i niezwykła precyzja. Chirurg z fenomenalnym talentem i doskonałą intuicją chirurgiczną.
   Z całego serca i czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.
   Panie doktorze dziękuję za opiekę i życzliwość, jestem szczęśliwa, że znalazłam się w grupie
   '' szczęśliwców '' operowanych właśnie przez Pana doktora. Życzę dalszych sukcesów i radości
   z wykonywanej pracy. Raz jeszcze dziękuję za wszystko, wdzięczna pacjentka Iwona Banasik

  • A

   Bardzo polecam doktora. Rewelacyjny specjalista, zawsze pomocny. Doradzi, pomoże nawet przez telefon. Prawdziwy chirurg z powołania. Polecam! Angelika

  • E

   dobry człowiek, świetny specjalista, bezinteresowny dba nie tylko o "swoich"pacjentów, ale również tych którzy nie przeszli przez jego gabinet pryw.

  • P

   Odradzam każdemu wizyty prywatne. 100 zł zapłaciłem za opowieści o zdrowym stylu życia i ruchu,żadnego badania typu doppler. Lekarz popatrzył na moją nogę i na tym koniec, no coż może ma jakiś 6-sty zmysł i potrafi coś zdiagnozować na ładne oczy. Strata czasu.

   lek. Piotr Nieroda2013-12-18

   Przykro mi odpowiadać na tak lakoniczną opinię i negatywny komentarz - jestem chirurgiem i operuję żylaki a badania USG Doppler wykonuje Lekarz Radiolog i na podstawie tego badania kwalifikuję pacjentów do zabiegu- Pan został poinformowany o możliwości wykonania badania i wizycie kontrolnej z badaniem które może wykazać niewydolnośc żylną i koniecznosc operacji lub leczenia zachowawczego. Stwierdzenie że "popatrzył na nogę i powiedział " jest nieprawdziwe, bo zawsze badam Pacjentów i wykonuję tzw "próby czynnościowe" na wydolnośc żył głębokich. Skoro zaleciłem jedynie profilaktykę a nie dalsze badania i operację nie wymaga Pan zabiegu operacyjnego, który może być konieczny w przyszłości
   Pozdrawiam Piotr Nieroda

  • R

   Bardzo miły i ciepły lekarz z czym do tej pory się nie spotkałam. Pan doktor usuwał mi laparoskopowo woreczek żółciowy. Zabieg niby rutynowy ale dla pacjenta zawsze stresujący. Wszystko dokładnie wytłumaczył po zabiegu i po obchodzie sprawdzał jak się czuję, odpowiadał na pytania i zawsze kiedy coś mnie niepokoiło mogłam po prostu pójść do pokoju lekarskiego i jeżeli tylko nie był na operacji czy zabiegu można było z nim porozmawiać. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Po wyjściu ze szpitala też miałam problem z infekcją i obawiałam się o szwy przy intensywnym kaszlu. Zadzwoniłam na komórkę a Pan doktor oczywiście mnie uspokoił i powiedział jak postępować i co zażyć. Dla młodej kobiety która do tej pory miała kiepskie wspomnienia związane z pobytem w szpitalu dr Nieroda przywraca wiarę i daje nadzieję że nie zawsze jest tam tak źle. Szczerze polecam tego chirurga. Nie jest jeszcze znieczulony na pacjenta i naprawdę otacza opieką. Ja poszłam pierwszy raz prywatnie do przychodni na Pośpieszka.(środy od 17) Poza tym muszę też pochwalić cały oddział zwłaszcza pielęgniarki, nie mogę powiedzieć złego słowa.

  • A

   Bardzo miły i taktowny lekarz, pełen profesjonalizm. Cieszę się, że na niego trafiłam, bo potrafi zapewnić przyjazną atmosferę, ograniczając skrępowanie do minimum. Zapewnia fachową opiekę, szczerze interesuje się samopoczuciem pacjenta, jest przy tym skuteczny i potrafi dobrze doradzić. Naprawdę polecam!