lek.

Piotr Nieroda

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Onkolog

17 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Prowadzę prywatną praktykę w zakresie chirurgii od 15 lat. Jestem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Szczególnie specjalizuję się w endoskopii przewodu pokarmowego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po traumatycznych przejściach bałam się operacji ale na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora. Mój przeogromny lęk przerodził się w radość i wdzięczność. Pan Doktor to profesjonalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek z pozytywnym podejściem do pacjenta ,co dziś jest rzadkością -niestety. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Medicus Mirabilis. Z całego serca polecam.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny środy 17-19 (inne terminy ustalane telefonicznie)

  Pan Doktor podchodzi do problemu z bardzo dużym opanowaniem. Takie zachowanie czyni go Profesjonalistą. Potrafi uspokoić pacjenta w panice, którego problem przerósł. Podczas badania delikatny jak piórko. Wdrożył leczenie, wyjaśnił dwukrotnie jak stosować i dalsze postępowanie.
  Ludzie nie bójcie się, idźcie, miejcie pierwszy krok za sobą. Pozdrawiam.

 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny środy 17-19 (inne terminy ustalane telefonicznie)Usługa: zaparcia

  Wspaniały człowiek .Trafiłam do pana doktora z córką. Miała bardzo duże zaparcia,dwukrotnie hospitalizowana w szpitalu i nie było kompletnie żadnej poprawy, mało tego córka ma uczulenie na większość leków . Pan doktor bardzo uważnie mnie i córki słuchał, przejrzał karty że szpitala, następnie zbadał córkę i zastosował jeden lek. Oczywiście wytłumaczył wszystko na czym polega jego działanie. Oczywiście że musi być dieta i powiedział (że będzie dobrze, musi być dobrze ) ale zaznaczył że jeśli po tygodniu nie będzie poprawy skieruje córkę do szpitala i zrobi jej wszystkie badania bo musi znaleźć przyczynę .Wyszlysmy pod bardzo dużym wrażeniem z tym, jaką uwaga się zaopiekował moja córka. Mają córka leczy się w różnych przychodniach u różnych lekarzy ale powiedziała, że jeszcze nie spotkała takiego lekarza mimo że pan doktor to mężczyzna i bardzo się krępowała. Jest wspaniałym człowiekiem i specjalista bardzo go polecam .Dopowiem jeszcze że sceptycznie podchodziłam do leku który przepisał, myślałam że znowu wyrzuce pieniądze w błoto i powiększenie swoją aptekę domowa niepotrzebnych leków która mam dość duża, jak wspomniałam córka ma uczulenie na większość leków ale moja córka czuje się dobrze wraca do formy jedziemy do pana doktora za miesiąc na kontrolę .Jest to wspaniały człowiek ma odpowiednie podejście do pacjenta (mało spotykane w tych czasach) i wspaniały specjalista doktor z powołania .Po prostu dusza doktor .Gorąco pozdrawiamy pana doktora i polecamy.

  Pacjentki z Włoszczowy.

 • K
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.

  Pan doktor operował mi przetokę jest profesjonalistą i przemiłym człowiekiem przede wszystkim zainteresowany swoim pacjentem

 • Lokalizacja: Oddział Chirurgii ogólnej Szpital Kielecki NZOZ ŚW Aleksandra

  Pan doktor jest godnym polecenia chirurgiem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem . Dokładnie tłumaczy pacjentowi na czym polega leczenie. Prawdziwy chirurg z powołania. Polecam Angelika G.

 • P

  Pan doktor jest godnym polecenia chilurgiem a przede wszystkim wspaniałym ciepłym człowiekiem oraz doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie. W sposób bardzo szczegółowy i dokładny tłumaczy pacjentowi na czym polega leczenie,operacja,pomocny nawet przez telefon.Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc oraz polecam wszystkim leczenia się u tak znakomitego lekarza,gdyż pod Jego opieką pacjent naprawdę czuje się bezpiecznie jeszcze raz bardzo dziękuję z poważaniem Jadwiga W.

 • I

  Wspaniały chirurg z powołania, niesamowicie ciepły i oddany pacjentowi lekarz.Zawsze uśmiechnięty,pełen życzliwości a przy tym niezwykle skromny człowiek. Pełen profesjonalizm
  i niezwykła precyzja. Chirurg z fenomenalnym talentem i doskonałą intuicją chirurgiczną.
  Z całego serca i czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.
  Panie doktorze dziękuję za opiekę i życzliwość, jestem szczęśliwa, że znalazłam się w grupie
  '' szczęśliwców '' operowanych właśnie przez Pana doktora. Życzę dalszych sukcesów i radości
  z wykonywanej pracy. Raz jeszcze dziękuję za wszystko, wdzięczna pacjentka Iwona Banasik

 • A

  Bardzo polecam doktora. Rewelacyjny specjalista, zawsze pomocny. Doradzi, pomoże nawet przez telefon. Prawdziwy chirurg z powołania. Polecam! Angelika

 • E

  dobry człowiek, świetny specjalista, bezinteresowny dba nie tylko o "swoich"pacjentów, ale również tych którzy nie przeszli przez jego gabinet pryw.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę prywatną praktykę w zakresie chirurgii od 15 lat. Jestem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Szczególnie specjalizuję się w endoskopii przewodu pokarmowego oraz proktologii. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. W ramach NFZ pracuję w Oddziale Chirurgii ogólnej Szpitala Kieleckiego, Oddziale Chirurgii ogólnej z Pracownią Endoskopii Szpitala Powiatowego w Pińczowie, Poradni Chirurgii ogólnej i proktologii Artimed w Kielcach oraz w Świętokrzyskim Centrum Medycznym ARTMEDIK na ul. Robotniczej 1.
  Wykonuję drobne zabiegi chirurgiczne - wycinanie zmian skórnych, diagnostykę proktologiczną- anoskopię, videorektoskopię , usuwam guzki krwawnicze odbytu metodą "gumowych podwiązek" (metoda Barrona) oraz metodą skleroterapii czyli wypełnienie poszerzonhych guzków preparatami obliterującymi - obecnie zabieg polecany przez większośc proktologów. Wykonuję również zabiegi ostrzykiwania "pajączków" naczyniowych oraz zabiegi kriochirurgii tj. wymrażania i usuwania żylaków kończyn dolnych. Kwalifikuję Pacjentów do zabiegów operacyjnych w szpitalu oraz badań z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego w warunkach szpitalnych- rektoskopia, kolonoskopia i gastroskopia. Jestem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, w warunkach szpitalnych wykonuję zabiegi resekcyjne w zakresie przewodu pokarmowego, tarczycy,piersi, guzów powłok oraz skóry. Zabiegi w zakresie dróg żólciowych- cholecystectomia, plastyka przepuklin brzusznych i pachwinowych z wszczepami syntetycznymi.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Certyfikaty

Choroby

więcej