Adresy (2)

Al. Wojska Polskiego 22 m. 1, Żoliborz , Warszawa
1. GABINET LEKARSKI PIOTR NIEDZIELA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Zgrupowania „Żmija” 12, Bielany , Warszawa
Centrum Medyczne AstiMed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja ginekologiczna • 150 zł

USG ginekologiczne • 130 zł

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Zgrupowania „Żmija” 12, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne AstiMed

Pozostałe usługi

USG ginekologiczne


Zgrupowania „Żmija” 12, Warszawa

130 zł

Centrum Medyczne AstiMed


Zwykła wizyta


Zgrupowania „Żmija” 12, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne AstiMed

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 1. GABINET LEKARSKI PIOTR NIEDZIELA

P.Dr jest starannym, miłym i bardzo dobrze przygotowanym merytorycznie lekarzem, chodzę do niego regularnie i zawsze jest świetnie przygotowanym i miłym lekarzem. Polecam .


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMed konsultacje ginekologiczne

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej, komfortowej atmosferze. Wywiad został przeprowadzany niezwykle dokładnie, co z pewnością pozwoliło na rzetelne postawienie opinii lekarskiej. Doktor Niedziela wykonywał swoje zadania skrupulatnie oraz wykazał się postawą, która wzbudza zaufanie oraz pomaga w nawiązaniu relacji lekarz-pacjent. Jestem zadowolona z całokształtu wizyty oraz profesjonalizmu lekarskiego.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentka od 2 lat. I nie zamienilabym go na innego lekarza. Dobre podejscie, dokladne badania, wywiad, niezawodna intuicja. Dobra komunikacja. Lekarz odpowiada na pytania i nie traktuje nikogo z gory, co sie ostatnio czesto zdarza wsrod lekarzy. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do dr. Niedzieli od wielu lat, najpierw w ramach abonamentu, obecnie w ramach NFZ w przychodni GADMED. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem, cierpliwie odpowiada na każde (nawet wydawałoby się bzdurne) pytanie.
Jestem zaskoczona informacjami o finansowych aspektach - kiedy chciałam zapisać się prywatnie, by uniknąć kolejek, odradził mi "bo szkoda pieniędzy".


M

Widać, że ten lekarz zna się bardzo na tym, co robi. Byłam u niego -pierwszy raz, na pewno wrócę.
Chociaż przyznam szczerze że odrzuca odrobinę jego arogancja. Próbowałam mu wyłumaczyć, że zaburzenia miesiączkowania (w rozpiętości nawet do roku) mam od PCO które u mnie zdiagnozowano. Przerwał mi w pół zdania twierdząc że on się nie pyta teraz na co choruje.
Posumowując- wiedza na b.dużym poziomie
Zachowanie i stosunek do pacjenta- słaby


J
Użytkownik zweryfikowany

nie zgadzam się z opinią poprzedniczki , nie uważam aby pan doktor był schematyczny, chodzę do niego od lat, chodzi do niego wiele moich koleżanek, do każdej z nas podchodzi z dużym zaangażowaniem, zawsze wszystko wyjaśnia, zawsze znajduje czas. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie i daleko tu do schematu.Uważam, że jest wspaniałym lekarzem. Polecam go.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jest schematyczny i chciałby wyręczać Boga. Moje mięśniaki na macicy są "za małe", żeby zakwalifikować mnie do operacji. Mam zrezygnować z pigułki antykoncepcyjnej to "może przyschną". A te opinie to tylko wierzchołek góry lodowej.Ja w swojej sprawie nie mam nic do powiedzenia.Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tym doktorem ostatniego kontaktu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Odbyłam kontrolną wizytę, więc mogę powiedzieć tylko o ogólnym wrażeniu. Wizyta była udana - lekarz odpowiada cierpliwie na pytania, jest sympatyczny. I bardzo punktualny, co należy do rzadkości.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj miałam przyjemność obcować z tym Panem po raz pierwszy z powodu mojej infekcji grzybiczej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, przeprowadził badanie na fotelu oraz badanie piersi, a także USG wewnątrzmaciczne. Bez problemu dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne i to aż na 6 opakowań, co świadczy o tym, że dr Niedziela nie chce zdzierać pieniędzy z pacjentek. Otrzymałam również skierowanie na próby wątrobowe z uwagi na przyjmowane tabletki (wcześniej nikt mi tego nawet nie zaproponował). Wszystko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone, Pan Doktor z chęcią odpowiadał na moje pytania i ogólnie wizyta była przyjemna. Jak najbardziej polecam i zapewne zawitam w jego gabinecie jeszcze nie raz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem chora na padaczkę, i każdy lekarz do którego chodziłam robił z tego wielkie problemy, jak chciałam zajść w ciążę.
Aż wkońcu udało mi się znaleźć rewelacyjnego lekarza, który podszedł do tego całkowicie normalnie, czyli Pan Piotr :-)
Prowadził mi calutką ciażę, i nic sie nie działo. Jeżeli bedzie mi dane mieć jeszcze jedno dziecko, na 200% on mi ją będzie prowadził !!! Jest zawsze miły, uśmiechnięty, i zawsze pomoże, jeżeli ma się jakieś pytania albo wątpliwości.
Co do terminów, to również nie ma problemu, potwierdzam komentarz przedmówczyni. Trzeba wiedzieć kiedy dzwonić, i trzeba mieć wyrozumiałość dla ludzi pracujących !!!! zastanówcie się czasami, zanim kogoś zaczniecie oczerniać.
Zadowolona Pacjentka :-)

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie