Lek. dent.

Piotr Martiszek verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
  Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Aldona Chloupek
  Aldona Chloupek
  Stomatolog, Chirurg
  Szaserów 128, Warszawa
  Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Myślę, że przy Pani Doktor mój strach zniknie. Na razie ogólna wizyta i skierowanie… więcej

  Magdalena Szymkowiak
  Magdalena Szymkowiak
  Stomatolog
  Pułtuska 21 lok. U 19 wejscie od ulicy Osowskiej, Warszawa
  11/10! Genialne podejście do dzieci! Syn (5 l.) wyszedł zadowolony z pierwszej plomby i pierwszego w życiu borowania… więcej

  Marcin Żbikowski
  Marcin Żbikowski
  Stomatolog
  Aleja Stanów Zjednoczonych 72/3a, Warszawa
  Wizyta została odwołana już drugi raz z rzędu. Wiem, że były to wypadki losowe, a nie zaniedbanie ze strony kliniki/lekarza.… więcej

  Małgorzata Sturska
  Małgorzata Sturska
  Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg
  Aleja Stanów Zjednoczonych 72/3a, Warszawa
  Pani Doktor nie ma sobie równych. Zabieg wykonany został bezbłędnie, bezboleśnie, tak jak powinien. Mogę z czystym… więcej

  Paweł Sikorski
  Paweł Sikorski
  Stomatolog
  Aleja Stanów Zjednoczonych 72/3a, Warszawa
  Przemiła obsługa i profesjonalne podejście, klinika na wysokim poziomie. Pan Paweł, przemiły człowiek, szczegółowo… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.

   Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a także stażysta Klinicznego Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. F. Chopina w Rzeszowie oraz Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

   Swoją pasję do chirurgii zaczął rozwijać już podczas studiów, pracując jako wolontariusz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w SPSK I w Lublinie w ramach działalności Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

   W zakresie wykonywanych zabiegów znajduje się chirurgiczne usuwanie zębów, chirurgia przyzębia, implantologia, rekonstrukcja kości w obrębie jamy ustnej, chirurgiczne wspomaganie ortodoncji oraz chirurgia zatok szczękowych.

   Uczestnik licznych konferencji oraz kursów doszkalających z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, m.in.:

   Privatzahnklinik Schoss Schellenstein GmbH, International Centre for Implantology and Oral Surgery, Olsberg Germany.
   Certificate: „Augmentation procedures part I : bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery” (2017)
   Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PERIODONTOLOGICZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA – prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
   Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PIEZOCHIRURGIA – ULTRADŹWIĘKOWA DEKORTYKACJA PRZYZĘBIA - prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
   Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz, „Zaawansowany kurs praktyczny z pacjentami ”Chirurgia implantologiczna” (2016)
   ZIMMER BIOMED Institute Switzerland, „Hands-on Workshop in Advanced Surgery & Prosthetics” (2015)
   Oral Surgery Academy in Wroclaw, „Czynniki protetyczne wpływające na stabilność tkanek wokół implantów”, „Anatomiczne i fizjologiczne uwarunkowania w proedurach leczniczych z zakresu chirurgii jamy ustnej” (2014)
   Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe, Lublin, „Problemy Chirurgiczne w codziennej praktyce stomatologicznej” (2014)
   Kurs Medyczny Quintessenz, "IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka" (2013)
   Katedra i Klinika Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu, Praktyczny kurs implantologii stomatologicznej (2013)
   IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka, „Seminarium specjalistyczne. Nowe propozycje w procedurach rekonstrukcji kości” (2013)

  Usługi


  DENTALOOK

  Giełdowa 1, Wola, 01-204 Warszawa, mazowieckie


  Prodent

  Dworcowa 1, 96-100 Skierniewice, łódzkie


  Klinika Medycyny Rodzinnej

  Mickiewicza 12A, 05-200 Wołomin, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
   Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Mars Dental Krzysztof JaśkiewiczUsługa: stan zapalny dziąsła

   Pan Doktor Martiszek zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem, u jakiego zdarzyło mi się leczyć. Bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie usunął moją ósemkę i już na drugi dzień czułam się nieporównywalnie lepiej. Dzięki lekom przepisanym przez Doktora i jego zaleceniom rana po ekstrakcji zagoila się błyskawicznie i nie pojawiła się żadna opuchlizna. Przyjazne podejście Pana Doktora sprawiło że stres związany z zabiegiem był minimalny. Polecam wszystkim!!

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia 24h

   Pełen profesjonalizm. Od początku do końca zabieg i wizyta przeprowadzone perfekcyjnie. Miałam usuwane dwie ósemki u Pana Doktora i bez żadnego lęki usunęłabym odrazu dwie kolejne. Już przed wizytą zostałam pokierowana, jak przygotować się do zabiegu. Pan doktor pewnie i w pełnym skupieniu, a przy tym w tempie błyskawicznym podchodzi do każdego zabiegu, pacjent czuje pewność, że jest w dobrych rękach i każda ewentualna nieprawidłowość zostanie odrazu wychwycona i "naprawiona" i będzie przede wszystkim doprowadzona do końca. Na drugi dzień obawialam sie opuchlizny, a tu jak gdyby nigdy nic! Jedynie troche bolu w miejscu wyrwanego zeba i normalnie wrocilam do codziennego zycia! Z czystym sercem mogę napisać, że mogę bez żadnych oporów i z przyjemnością powierzyć całą moją szczękę i wszystkie zęby panu Doktorowi. Co jeszcze warto na koncu dodac, cały zabieg usunięcia obu ósemek przebiegł bezboleśnie, nawet włącznie (co było dla mnie pozytywnym szokiem) z.. ukłuciem przy podaniu znieczulenia! ;))

  • Lokalizacja: Stomatologia 24hUsługa: ból zęba

   Doktor bardzo profesjonalnie w ciągu 10 minut ze znieczuleniem usunął ósemkę. Zaszył. Nic nie bolało. żadnej infekcji. Wszystko opowiedział. Wyjaśnił. Ceny też nie kosmiczne i co najważniejsze o godzinie po 22:00. Serdecznie polecam

  • D
   Lokalizacja: Stomatologia GórskiegoUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Serdecznie polecam Pana Doktora Martiszka wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm. Pan Doktor jest cierpliwy, ma czas dla pacjenta, tłumaczy, a całą procedure wykonuje sprawnie, szybko i bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie była bardzo miła, a podejście Pana Doktora pozwoliło mi się rozluźnić mimo, że każda wizyta u stomatologa jest dla mnie stresująca. Myślę, że znalazłam swojego lekarza dentystę!! Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuję !

  • P
   Lokalizacja: MULTIDENTALUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Doktor Martiszek był bardzo profesjonalny, a cały zabieg minął bardzo szybko. Doktor na bieżąco tłumaczył co robi, poświęcił również czas, żeby objaśnić dalsze etapy leczenia.

  • K
   Lokalizacja: DENTALOOKUsługa: chirurgia stomatologiczna

   bardzo polecam Pana Doktora szczególnie jeśli chodzi o usunięcie tzn. ósemek. Miła i sympatyczna atmosfera, Pan Doktor rozmową bardzo mnie uspokoił, cały zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Pomimo moich obaw po zabiegu wszystko szybko się wygoiło. Przez cały czas zabiegu czułam że jestem w bardzo dobrych rękach. Bardzo dziękuję!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG