Umów wizytę Zapytaj lekarza 308 odwiedzin w ciągu 30 dni

Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Absolwent… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.

  Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a także stażysta Klinicznego Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. F. Chopina w Rzeszowie oraz Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

  Swoją pasję do chirurgii zaczął rozwijać już podczas studiów, pracując jako wolontariusz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w SPSK I w Lublinie w ramach działalności Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

  W zakresie wykonywanych zabiegów znajduje się chirurgiczne usuwanie zębów, chirurgia przyzębia, implantologia, rekonstrukcja kości w obrębie jamy ustnej, chirurgiczne wspomaganie ortodoncji oraz chirurgia zatok szczękowych.

  Uczestnik licznych konferencji oraz kursów doszkalających z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, m.in.:

  Privatzahnklinik Schoss Schellenstein GmbH, International Centre for Implantology and Oral Surgery, Olsberg Germany.
  Certificate: „Augmentation procedures part I : bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery” (2017)
  Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PERIODONTOLOGICZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA – prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
  Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PIEZOCHIRURGIA – ULTRADŹWIĘKOWA DEKORTYKACJA PRZYZĘBIA - prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
  Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz, „Zaawansowany kurs praktyczny z pacjentami ”Chirurgia implantologiczna” (2016)
  ZIMMER BIOMED Institute Switzerland, „Hands-on Workshop in Advanced Surgery & Prosthetics” (2015)
  Oral Surgery Academy in Wroclaw, „Czynniki protetyczne wpływające na stabilność tkanek wokół implantów”, „Anatomiczne i fizjologiczne uwarunkowania w proedurach leczniczych z zakresu chirurgii jamy ustnej” (2014)
  Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe, Lublin, „Problemy Chirurgiczne w codziennej praktyce stomatologicznej” (2014)
  Kurs Medyczny Quintessenz, "IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka" (2013)
  Katedra i Klinika Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu, Praktyczny kurs implantologii stomatologicznej (2013)
  IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka, „Seminarium specjalistyczne. Nowe propozycje w procedurach rekonstrukcji kości” (2013)

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie, kierunek Lekarsko-Dentystyczny

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Kliniczny Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. F. Chopina w Rzeszowie
 • Oddział Kliniczny Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.
 • Kliniczny Oddział Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala MON w Warszawie

Certyfikaty

Choroby

 • zęby zatrzymane
 • choroby jamy ustnej
 • ból zęba
 • szczękościsk
 • zapalnie kości
 • braki zębowe
 • zapalenie zębodołu
 • torbiele
 • choroby gruczołów ślinowych
 • powiększenie węzłów chłonnych
 • ból twarzy
 • włókniaki
 • guzy kości
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
  Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Mars Dental Krzysztof JaśkiewiczUsługa: stan zapalny dziąsła

  Pan Doktor Martiszek zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem, u jakiego zdarzyło mi się leczyć. Bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie usunął moją ósemkę i już na drugi dzień czułam się nieporównywalnie lepiej. Dzięki lekom przepisanym przez Doktora i jego zaleceniom rana po ekstrakcji zagoila się błyskawicznie i nie pojawiła się żadna opuchlizna. Przyjazne podejście Pana Doktora sprawiło że stres związany z zabiegiem był minimalny. Polecam wszystkim!!

 • A
  Lokalizacja: Stomatologia 24h

  Pełen profesjonalizm. Od początku do końca zabieg i wizyta przeprowadzone perfekcyjnie. Miałam usuwane dwie ósemki u Pana Doktora i bez żadnego lęki usunęłabym odrazu dwie kolejne. Już przed wizytą zostałam pokierowana, jak przygotować się do zabiegu. Pan doktor pewnie i w pełnym skupieniu, a przy tym w tempie błyskawicznym podchodzi do każdego zabiegu, pacjent czuje pewność, że jest w dobrych rękach i każda ewentualna nieprawidłowość zostanie odrazu wychwycona i "naprawiona" i będzie przede wszystkim doprowadzona do końca. Na drugi dzień obawialam sie opuchlizny, a tu jak gdyby nigdy nic! Jedynie troche bolu w miejscu wyrwanego zeba i normalnie wrocilam do codziennego zycia! Z czystym sercem mogę napisać, że mogę bez żadnych oporów i z przyjemnością powierzyć całą moją szczękę i wszystkie zęby panu Doktorowi. Co jeszcze warto na koncu dodac, cały zabieg usunięcia obu ósemek przebiegł bezboleśnie, nawet włącznie (co było dla mnie pozytywnym szokiem) z.. ukłuciem przy podaniu znieczulenia! ;))

 • E
  Lokalizacja: Stomatologia 24hUsługa: ból zęba

  Doktor bardzo profesjonalnie w ciągu 10 minut ze znieczuleniem usunął ósemkę. Zaszył. Nic nie bolało. żadnej infekcji. Wszystko opowiedział. Wyjaśnił. Ceny też nie kosmiczne i co najważniejsze o godzinie po 22:00. Serdecznie polecam

 • D
  Lokalizacja: Stomatologia GórskiegoUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Serdecznie polecam Pana Doktora Martiszka wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm. Pan Doktor jest cierpliwy, ma czas dla pacjenta, tłumaczy, a całą procedure wykonuje sprawnie, szybko i bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie była bardzo miła, a podejście Pana Doktora pozwoliło mi się rozluźnić mimo, że każda wizyta u stomatologa jest dla mnie stresująca. Myślę, że znalazłam swojego lekarza dentystę!! Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuję !

 • P
  Lokalizacja: MULTIDENTALUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Doktor Martiszek był bardzo profesjonalny, a cały zabieg minął bardzo szybko. Doktor na bieżąco tłumaczył co robi, poświęcił również czas, żeby objaśnić dalsze etapy leczenia.

 • K
  Lokalizacja: DENTALOOKUsługa: chirurgia stomatologiczna

  bardzo polecam Pana Doktora szczególnie jeśli chodzi o usunięcie tzn. ósemek. Miła i sympatyczna atmosfera, Pan Doktor rozmową bardzo mnie uspokoił, cały zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Pomimo moich obaw po zabiegu wszystko szybko się wygoiło. Przez cały czas zabiegu czułam że jestem w bardzo dobrych rękach. Bardzo dziękuję!