Lek. dent.

Piotr Martiszek verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
  Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Aldona Chloupek
  Aldona Chloupek
  Stomatolog, Chirurg
  Szaserów 128, Warszawa
  Pełen profesjonalizm. Natychmiastowe skierowanie na badania po urazie głowy i szczęki, wszystko rzeczowo wyjaśnione.… więcej
  Umów wizytę

  Małgorzata Sturska
  Małgorzata Sturska
  Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg
  Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.3A, Warszawa
  Zgłosiłam się na zdjęcie szwów ,po ciężkim usunięciu ósemki. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, szwy zdjęte… więcej
  Umów wizytę

  Magdalena Szymkowiak
  Magdalena Szymkowiak
  Stomatolog
  Pułtuska 21 lok. U 19 wejscie od ulicy Osowskiej, Warszawa
  Pani Doktor Szymkowiak to nie tylko przykład biegłego w swojej dziedzinie stomatologa ale także osoby o wyjątkowej… więcej
  Umów wizytę

  Karolina Korol
  Karolina Korol
  Stomatolog
  Aleja Stanów Zjednoczonych 72/3a, Warszawa
  Dr Korol jako jedyny stomatolog, do którego chodziłam tłumaczy wszystko to co robi jak dla laika (co w moim przypadku… więcej
  Umów wizytę

  Anna Olędzka
  Anna Olędzka
  Stomatolog
  al. Stanów Zjednoczonych 72, Warszawa
  Bardzo miła i uśmiechnięta Pani Doktor z super podejściem do bardzo małych pacjentów. Szybka ocena stanu uzębienia,… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.

   Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a także stażysta Klinicznego Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. F. Chopina w Rzeszowie oraz Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

   Swoją pasję do chirurgii zaczął rozwijać już podczas studiów, pracując jako wolontariusz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w SPSK I w Lublinie w ramach działalności Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

   W zakresie wykonywanych zabiegów znajduje się chirurgiczne usuwanie zębów, chirurgia przyzębia, implantologia, rekonstrukcja kości w obrębie jamy ustnej, chirurgiczne wspomaganie ortodoncji oraz chirurgia zatok szczękowych.

   Uczestnik licznych konferencji oraz kursów doszkalających z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, m.in.:

   Privatzahnklinik Schoss Schellenstein GmbH, International Centre for Implantology and Oral Surgery, Olsberg Germany.
   Certificate: „Augmentation procedures part I : bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery” (2017)
   Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PERIODONTOLOGICZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA – prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
   Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PIEZOCHIRURGIA – ULTRADŹWIĘKOWA DEKORTYKACJA PRZYZĘBIA - prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
   Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz, „Zaawansowany kurs praktyczny z pacjentami ”Chirurgia implantologiczna” (2016)
   ZIMMER BIOMED Institute Switzerland, „Hands-on Workshop in Advanced Surgery & Prosthetics” (2015)
   Oral Surgery Academy in Wroclaw, „Czynniki protetyczne wpływające na stabilność tkanek wokół implantów”, „Anatomiczne i fizjologiczne uwarunkowania w proedurach leczniczych z zakresu chirurgii jamy ustnej” (2014)
   Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe, Lublin, „Problemy Chirurgiczne w codziennej praktyce stomatologicznej” (2014)
   Kurs Medyczny Quintessenz, "IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka" (2013)
   Katedra i Klinika Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu, Praktyczny kurs implantologii stomatologicznej (2013)
   IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka, „Seminarium specjalistyczne. Nowe propozycje w procedurach rekonstrukcji kości” (2013)

  Usługi


  DENTALOOK

  Giełdowa 1, Wola, 01-204 Warszawa, mazowieckie


  Prodent

  Dworcowa 1, 96-100 Skierniewice, łódzkie


  Klinika Medycyny Rodzinnej

  Mickiewicza 12A, 05-200 Wołomin, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
   Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Mars Dental Krzysztof JaśkiewiczUsługa: stan zapalny dziąsła

   Pan Doktor Martiszek zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem, u jakiego zdarzyło mi się leczyć. Bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie usunął moją ósemkę i już na drugi dzień czułam się nieporównywalnie lepiej. Dzięki lekom przepisanym przez Doktora i jego zaleceniom rana po ekstrakcji zagoila się błyskawicznie i nie pojawiła się żadna opuchlizna. Przyjazne podejście Pana Doktora sprawiło że stres związany z zabiegiem był minimalny. Polecam wszystkim!!

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia 24h

   Pełen profesjonalizm. Od początku do końca zabieg i wizyta przeprowadzone perfekcyjnie. Miałam usuwane dwie ósemki u Pana Doktora i bez żadnego lęki usunęłabym odrazu dwie kolejne. Już przed wizytą zostałam pokierowana, jak przygotować się do zabiegu. Pan doktor pewnie i w pełnym skupieniu, a przy tym w tempie błyskawicznym podchodzi do każdego zabiegu, pacjent czuje pewność, że jest w dobrych rękach i każda ewentualna nieprawidłowość zostanie odrazu wychwycona i "naprawiona" i będzie przede wszystkim doprowadzona do końca. Na drugi dzień obawialam sie opuchlizny, a tu jak gdyby nigdy nic! Jedynie troche bolu w miejscu wyrwanego zeba i normalnie wrocilam do codziennego zycia! Z czystym sercem mogę napisać, że mogę bez żadnych oporów i z przyjemnością powierzyć całą moją szczękę i wszystkie zęby panu Doktorowi. Co jeszcze warto na koncu dodac, cały zabieg usunięcia obu ósemek przebiegł bezboleśnie, nawet włącznie (co było dla mnie pozytywnym szokiem) z.. ukłuciem przy podaniu znieczulenia! ;))

  • Lokalizacja: Stomatologia 24hUsługa: ból zęba

   Doktor bardzo profesjonalnie w ciągu 10 minut ze znieczuleniem usunął ósemkę. Zaszył. Nic nie bolało. żadnej infekcji. Wszystko opowiedział. Wyjaśnił. Ceny też nie kosmiczne i co najważniejsze o godzinie po 22:00. Serdecznie polecam

  • D
   Lokalizacja: Stomatologia GórskiegoUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Serdecznie polecam Pana Doktora Martiszka wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm. Pan Doktor jest cierpliwy, ma czas dla pacjenta, tłumaczy, a całą procedure wykonuje sprawnie, szybko i bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie była bardzo miła, a podejście Pana Doktora pozwoliło mi się rozluźnić mimo, że każda wizyta u stomatologa jest dla mnie stresująca. Myślę, że znalazłam swojego lekarza dentystę!! Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuję !

  • P
   Lokalizacja: MULTIDENTALUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Doktor Martiszek był bardzo profesjonalny, a cały zabieg minął bardzo szybko. Doktor na bieżąco tłumaczył co robi, poświęcił również czas, żeby objaśnić dalsze etapy leczenia.

  • K
   Lokalizacja: DENTALOOKUsługa: chirurgia stomatologiczna

   bardzo polecam Pana Doktora szczególnie jeśli chodzi o usunięcie tzn. ósemek. Miła i sympatyczna atmosfera, Pan Doktor rozmową bardzo mnie uspokoił, cały zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Pomimo moich obaw po zabiegu wszystko szybko się wygoiło. Przez cały czas zabiegu czułam że jestem w bardzo dobrych rękach. Bardzo dziękuję!