Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Skalmierzycka 1, Kalisz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie bardzo dobry lekarz rodzinny polecam wszystkim sympatyczny słucha pacjenta i potrafi zdiagnozować chorobę jeszcze raz polecam

A
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz z powołania. Słucha i potrafi doskonale zdiagnozować pacjenta. Wspaniały lekarz! Polecam!!

K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam jak dotąd raz u dr Lisowskiego, słyszałam wcześniej bardzo dobre opinie na jego temat i nie zawiodłam się. Na mnie zrobił super wrażenie, konkretny lekarz, widać u niego zapał i chęć pomocy, a nie "olewka" jak u niektórych lekarzy, a przy tym sympatyczny, uprzejmy, dla mnie rewelacyjny!

G

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Młody i jak na razie chętny do pomocy i leczenia. Dzięki temu, że zleca szereg różnych badań wykrył u mojej mamy chorobę dzięki czemu w porę można jej przeciwdziałać. Takich lekarzy polecam.

K

Mój dziadek jest Jego pacjentem. Jest cierpliwy i życzliwy dla starszych ludzi. Byłem z dziadkiem na jednej wizycie i moim zdaniem wszystko ok. Polecam. Jedyny minus ma duzo pacjentów ale jak ktoś jest dobry to ma dużo!


A

Dr.Lisowski jest moim lekarzem rodzinnym.Kiedy doktor podjął prace w naszej przychodni ponad 80% pacjentów przeniosło swoje karty właśnie do niego.
Przede wszystkim jest humanistą.Traktuje pacjenta jak człowieka i dba ze wszystkich sił o niego, a nie swoje dobro.Jest zaangażowany w leczenie, uważa je za swoją misję, a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy.
Mam zaufanie do niego dzięki czemu nasza wspołpraca układa sie lepiej, podporządkowuję się zaleceniom osoby którą darzę szacunkiem i zaufaniem.
W tej chwili doktor Lisowski przebywa na urlopie,czekam z niecierpliwością kiedy wróci bo nie wyobrażam sobie,żeby leczyć się u kogoś innego.

R

bardzo dobry lekarz rodzinny, zawsze wysłuchuje pacjenta z uwagą. nigdy nie ma problemu z wypisaniem skierowania do specjalisty lub na badania. nie rozumiem wypowiedzi negatywnych, ponieważ ja jestem z niego zadowlony.

K

Nie słucha argumentów pacjenta, wogóle pacjent mało co go obchodzi. Dziwnie się zachowuje zrobił na mnie odpychające wrażenie, jakbym rozmawiał z egzaminatorem!Stanowczo odradzam!!!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie