Adres

Rajska 1/5 CD, Gdańsk
MILADENT (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista stomatolog ortodontaCennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz! POLECAM BARDZO! Pozbylam sie zemba osemki szybko i bez bolu ! Bardzo skuteczny lekarz! Naprawde warto!


Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam stomatologa pana Piotra Lenarczyk
lekarz który, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, profesjonalista w tym co robi, bardzo delikatny, mówi pacjentowi co wdanym momencie będzie robił z jego zębami. Poczucie humoru lekarza potrafi rozładować napięcie wizyty. Dzięki takiemu specjaliście nie taka straszna wizyta u stomatologa! Godny polecenia lekarz!!!!!!!!! Najlepszy w trójmieście:)


Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem pan doktor Piotr swoją pracę wykonuje idealnie. To pełen profesjonalizm świadczonych usług dentyst./ortodoncyjnych, wysoka kultura osobista oraz dobry humor i pozytywne nastawienie do pacjenta - oto pozytywy, którymi się szczycić powinien ten lekarz. POLECAM każdemu, kto ceni sobie zdrowie swoich zębów. :)


D
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do dr Lenarczyka od ponad roku. Prowadzi u mnie leczenie ortodontyczne. O ostatecznych efektach trudno jeszcze wyrokować, bo leczenie trwa, ale w porównaniu z innym gabinetem, gdzie dowiadywałam się o koszty i sposób leczenia zaoszczędziłam nieco dzięki właśnie doktorowi. Poradził sobie z założeniem zamka na ledwie widocznym zębie bez rozcinania dziąsła, za kilka wizyt nie żądał pieniędzy, twierdząc, że nie było powodu, bo nie zmieniał drutu.
Poza tym lekarz sympatyczny, szybko mnie zapamiętał, potrafi przeprosić za pomyłkę z terminem wizyty, ma poczucie humoru :-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Również polecam, czysta przyjemność odwiedzić tak dobrego stomatologa :) (a jak wiadomo nie każdy lubi chodzić do dentysty) POLECAM!!!! bo naprawdę jest dobry w swoim fachu :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Piotr Lenarczyk Jest Superrrr Stomatologiemm :-)) w dodatku Wesoły i miły,Fajne podejście do pacjęta i fachowość w tym co robi :)
POLECAM DOKTORA jestem jego Stałą pacjętką!! ŻAŁUJE tylko że tak późno na niego trafiłam!!! :( bo Dzięki niemu w moim przypadku STRACH przed wizytami u "Dentysty" znacznie się zmniejszył !!! :-) może nie tak do końca bo wiadomo wolałabym omijać te miejsce z daleka :) ale jak najbardziej jest już Okej !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista stomatolog ortodontaSpecjalizacje

  • Ortodoncja