Prof. dr hab. n. med.

Piotr Ładziński

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: guz mózgu

  Świetny specjalista. Podejście do pacjenta podmiotowe, nie przedmiotowe (jak do człowieka, a nie samej choroby). Myśli o wszystkim, uprzedza o możliwych powikłaniach i konsekwencjach związanych z chorobą i zabiegiem. Polecam, ja również po operacji funkcjonuję normalnie. Mało tego - powiedziałabym, że po zabiegu lepiej niż przed nim :-)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • ordynator Klinicznego Oddziału Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: guz mózgu

   Świetny specjalista. Podejście do pacjenta podmiotowe, nie przedmiotowe (jak do człowieka, a nie samej choroby). Myśli o wszystkim, uprzedza o możliwych powikłaniach i konsekwencjach związanych z chorobą i zabiegiem. Polecam, ja również po operacji funkcjonuję normalnie. Mało tego - powiedziałabym, że po zabiegu lepiej niż przed nim :-)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: nowotwór

   Prof. Ładziński jest znakomitym neurochirurgiem, moim zdaniem światowej klasy. Ma doskonałe, b. "ludzkie" podejście do pacjentów. B. wysoką kulturę osobistą. Rozumie obawy pacjentów i ich rodzin. Rzeczowo i szczerze odpowiada na pytania. W moim przypadku perfekcyjnie usunął nowotwór z lewego płata skroniowego. Po kilku miesiącach od operacji funkcjonuje normalnie. Pozdrawiam i gorąco polecam.

  • Pan Docent Ładziński jest nie tylko wspaniałym lekarze, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem, psychologiem, aniołem. W grudniu 2014 r. wykryto u mnie guza rdzenia kręgowego. Załamanie. Prosiłam znajomych o rozeznanie w świecie za dobrym neurochirurgiem. Od znajomego lekarza dostałam namiar na Pana Docenta. Pojechałam na wizytę. Wizyta była długa i rzeczowa, wszystko zostało mi i mężowi dokładne wytłumaczono. Po wizycie miałam jednak jeszcze kilka pytań ( a dostałam wcześniej nr telefonu) napisałam sms z wątpliwościami, na co Pan Docent po chwil zadzwonił odpowiadając mi na te pytania. Dzięki Panu udało nam się z mężem przetrwać ten cały czas przed operacją, podnosił nas Pan na duchu, choć i teraz mogę na Pana zawsze liczyć). Nadmieniam , że w efekcie końcowym Pan Docent osobiście nie przeprowadził operacji, jednak jest dla mnie moim głównym lekarzem w moim przypadku. Marta Brakoniecka

  • M

   Finalnie nie przeprowadził Pan Doktor operacji mojej mamy, gdyż z uwagi na długi czas oczekiwania na operację, zdecydowaliśmy się na zabieg w miejscu zamieszkania. Jednakże odbyła się konsultacja i Pan Doktor Piotr Ładziński okazał się profesjonalnym, dokładnym lekarzem a co najważniejsze wszystko dokładnie objaśniający i pełen zrozumienia. Rzadko spotyka się takiego lekarza. Godny polecenia.

  • D

   Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Wgrudniu 2011r. wykryto u mnie oponiaka. Był tak umiejscowiony, że lekarze do których trafiłam powiedzieli, że jest to guz nieoperacyjny. Jednak dali mi nr telefonu do docenta Ładzińskiego. Pojechałam na wizytę i okazało sie, że operacja bardzo skomplikowana ale możliwa. I tak 28 lutego 2012 r. odbyła się przeprowadzona przez docenta Ładzińskiego długa bo trwająca 16 godzin operacja.Co prawda został uszkodzony nerw wzrokowy i nerw twarzy, ale bardzo, bardzo dziękuję Panu doktorowi za operację i życie.

  • T

   Świetny specjalista i dobry człowiek! Mąż miał dużego oponiaka. Przed operacją prawie nie mówił, drętwiały mu nogi i ręce, miał problemy z przełykaniem. dwa miesiące po operacji jego stan jest rewelacyjny, wszystkie objawy zanikły. Dziękuję!

  • D

   Dziękuję panu docentowi Piotrowi Ładzińskiemu za to że uratował życie naszej mamie. Miała prawie 6cm oponiaka mózgu który został z powodzeniem, w niektórych miejscach pod mikroskopem wycięty. Mama po 8 dniach wróciła do domu i czuje się dobrze. Bóg zapłać panie Piotrze za pana serce, wiedzę, wspaniałe ręce które ratują ludzkie życia. Dziękuję także, że został pan w kraju i zdecydował się tutaj leczyć nas Polaków, wiemy wszak o bolączkach, biurokracji i wyczerpanych kontraktach w połowie roku molocha NFZ. Pan jest ponad to, dla mnie było zaszczytem pana poznać.
   Daniel B.

  • M

   Wspaniały człowiek ,doskonały lekarz,prawdziwy fachowiec.Przyjął nas -obcych sobie ludzi ,natychmiast pokierował leczeniem doprowadził sprawnie do szczęśliwie zakończonej operacji glejaka płata czołowego mózgu.Konkretnie, rozsądnie ,fachowo -uratował życie mojemu mężowi.Do końca świata będziemy mu za to wdzięczni ,pozostanie zawsze w naszych sercach jako nasz wielki dobroczyńca.Modlimy się za jego zdrowie i siły by nigdy nie ustwał w pomaganiu takim zwykłym ludzim jak my.Niech Bóg łaskawy zawsze mu błogosławi. dozgonnie wdzięczni Lidia i Marek

  • D

   Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz. Niesamowity fachowiec. Niech żyje 200 lat. Uratował życie mojemu mężowi. Miał guza mózgu. Operował 8 godzin. 3 innych lekarzy "potem" powiedziało, że to był cud, że z tego mąż wyszedł, wrócił do pracy i nic po nim nie poznac.... Będę Mu wdzięczna do końca życia. "Niech Bóg ma Go w swojej opiece" !!!!

  • Doc. Piotr Ładziński uratował mi życie!! Miałem bardzo dużego (8 cm średnicy) oponiaka podstawy czaszki, który m.in. obrasta nerw wzrokowy, nacieka do oczodołu i wchodzi do zatoki jamistej, gdzie dotyka kluczowych nerwów i tętnic. Operację poprzedziłem 15 konsultacjami z wybitnymi neurochirurgami w Polsce i za granicą. Wszyscy wskazywali na doc. Ładzińskiego, jako na najbardziej odpowiedniego chirurga w tym temacie i najbardziej specjalizującego się. Pan doktor przyjął mnie niezwykle życzliwie i wnikliwie objaśnił mój rezonans magnetyczny. Sama operacja trwała prawie 12 godz. Była bardzo skomplikowana. Groziła mi śmierć, paraliż i/lub niedowład, ślepota. Po udanej operacji zatroskany docent o wyniki mojej histopatologii sam do mnie zadzwonił i skierował mnie do najnowocześniejszej radioterapii w Polsce - do Gliwic. Tam znów uprzedzili mnie, że grozi mi ślepota, bo oponiaka nie można było usunąć radykalnie. Teraz jestem prawie pół roku po operacji i ponad miesiąc po radioterapii. Nie wiadomo oczywiście, czy nowotwór nie zacznie znów rosnąć, ale na razie czuję się zupełnie zdrowy - dobrze wiedzę, uprawiam sporty, jakby nic się nie stało, a otarłem się przecież o śmierć. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Michał Krala