Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Pokoju 83/95, Czyżyny, Kraków
Dental4You®

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

W życiu nie sądziłam ze można wyjść od dentysty po usunięciu zęba z uśmiechem na twarzy.
Trafiłam do doktora Piotra ze stanem zapalnym i przerażeniem, ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia z dentystami. Opowiedziałam o tym doktorowi i pierwszy raz w życiu spotkałam się ze zrozumieniem. Doktor Piotr przeprowadził mnie przez cały zabieg, tłumaczył co się będzie działo, uspokajał i dotrzymał słowa - nic nie bolało. Jak tylko cokolwiek poczułam dokładał nowa dawkę znieczulenia. Jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi, po resekcji zęba wyszłam z gabinetu zrelaksowana. To jest tak wspaniały lekarz, z takim wyczuciem i podejściem do pacjenta, że dzięki niemu w wieku 32 lat przestałam wpadać w panikę na słowo „dentysta”.
Każdemu, kto ma traumę związana z leczeniem stomatologicznym serdecznie polecam doktora Piotra.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu podniesienie zatoki szczękowej

Pan doktor jest bardzo kompetentyn, wyrozumiały. Z dużą wiedzą i zapałem do pracy.
Wykonywał mi podniesienie dna zatoki szczękowej. Zabieg wykonany w miłej atmosferze z pełnym profesjonalizmem.
Czekam teraz na zagojenie????.
Polecam z czystym sumieniem Pana Piotra.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You usuwanie zębów

Pan Doktor jest Bogiem od usuwania zębów. Fachowiec, który nie pozwoli żeby cokolwiek bolało. Ja nie czułam kompletnie nic, byłam zdziwiona za każdym razem, że już po wszystkim. Powołanie do zawodu wraz ze zdolnościami i bycie super człowiekiem w tym przypadku tworzą idealne trio. Polecam każdemu z ręką na sercu (nawet z dwiema rękami)

:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You Usunięcie zatrzymanej ósemki

Ponad tydzień temu przyszłam do pana Piotra w celu usunięcia zatrzymanej ósemki. Spodziewałam się bólu, długiego siedzenia na fotelu dentystycznym, nerwowego głosu doktora: siostro, skalpel, wszechobecnej krwi i odpryskujących kawałków kości.
Myliłam się. Doktor Kuśnierz jest bardzo opanowanym człowiekiem, profesjonalistą, a przy tym to prawdziwa torpeda- od momentu, w którym usiadłam na fotelu, przez podanie znieczulenia, usunięcie tej niewidocznej a jednak problematycznej ósemki i założenie szwów minęło... 15 minut! Byłam w lekkim szoku.
Trafiłam na dentystę, który przeprowadził zabieg z mistrzowską precyzją, bezboleśnie i szybko. Nie miałam żadnych komplikacji (oprócz opuchlizny, po której po kilku dniach nie było już śladu). Jestem pełna podziwu dla umiejętności pana Piotra i szczerze go polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You implanty

Konkretny, rzeczowy, w pełni profesjonalny. Doktor Kuśnierz wszczepiał mi implant w miejsce górnej szóstki wraz z wyrwaniem zęba i wszczepieniem materiału kościotwórczego. Cały zabieg, pomimo że według innego dentysty miał być skomplikowany, odbył się w dwóch etapach, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Doktor Kuśnierz to stomatolog z powołania, z niewątpliwym talentem w zakresie chirurgii szczękowej. Dokładnie tłumaczy, co będzie robił, po czym bez względnej zwłoki i ceregieli przechodzi do rzeczy. Wszystkie czynności wykonuje sprawnie i zdecydowanie, będąc przy tym opanowanym i dbając o komfort pacjenta. Z czystym sumieniem polecam doktora Kuśnierza do trudnych przypadków implantologicznych.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chirurgiczne usuwanie zębów

Bardzo kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem i naprawdę wyjątkowym podejściem do pacjenta. W 100% polecam. Profesjonalny stomatolog i sympatyczny człowiek.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You chirurgiczne usuwanie zębów

Lekarz z powołania! Profesjonalne podejście do pacjenta, opisuje krok po kroku wykonywane czynosci dzieki temu ma sie swiadomosc tego co sie na dana chwile dzieje. Empatyczny, cierpliwy i dokladny. Moj przypadek okazał się być jednym z nielicznych z uwagi na zaistaniała reakcje po usunięciu 8mki. Pomoc doktora w tej sytuacji nieoceniona! Polecam serdecznie Doktora i to byla moja pierwsza,ale napewno nie ostatnia wizyta:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest fantastyczny: bardzo sympatyczny, cierpliwy i bardzo dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Zwraca uwagę na odczucia pacjenta, dopytuje i uspokaja. Podczas zabiegu mówi, co będzie następnym krokiem, co było dla mnie ważne, ponieważ robiłam u niego mój pierwszy implant. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor bardzo się troszczy o dobre samopoczucie pacjenta. Podczas wyrywania 8, kiedy to poczułam się słabo od razu przerwał zabieg, uspokoił i szybciutko zakończył. Następnym razem podczas wyrywania drugiej 8, nawet nie udało mi się zagrzać fotela, bo tak krótko to trwało. Nic nie bolało, pełen profesjonalizm. POLECAM!


L
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam poprzednią opinię. Trafiłem tam z polecenia, z dość problematycznym zębem. Doktor jest faktycznie cierpliwy, umie wytłumaczyć a najważniejsze że zabieg był bezbolesny. Całość w komfortowych warunkach, w poczekalni nie czuje się że jest się u dentysty. W razie jakichkolwiek problemów z uzębieniem śmiało możecie się udać do gabinetu gdzie przyjmuje dr Kuśnierz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Powiązane wyszukiwania