Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Doktor Kuśnierz przeprowadzał u mnie usunięcie dwóch skomplikowanych zatrzymanych ósemek. Bardzo się bałam i choć zabiegi były trudne i długie, zakończyły się pomyślnie. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za spokój, profesjonalizm i troskę. Nie wyobrażam sobie, że aby mogła być pod opieką innego lekarza. Polecam z całego serca!

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Naprawdę świetny lekarz! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usuwania ósemek. Dzięki Panu Doktorowi w końcu przestałam się bać słowa "dentysta". Podejście do pacjenta jest godne podziwu, a wizyta przebiega bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Podczas zabiegu Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia, dzięki czemu nie musimy się niczym stresować. Szczerze polecam!

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Do Dr. Kuśnierza trafiłam z polecenia przyjaciółki po tym, jak dwóch poprzednich chirurgów nie chciało tknąć mojego problemu (ekstrakcja zatrzymanej ósemki) ze względu na poziom skomplikowania.

Dr Kuśnierz już na początku wizyty dokładnie wyjaśnił mi jakie komplikacje mogą się pojawić, czego się spodziewać (warto zaznaczyć, że było to bardzo rzeczowe i nie brzmiało jak straszenie, z którym spotkałam się na konsultacjach u innych chirurgów). Dzięki temu i zdecydowanemu zapewnieniu doktora, że czuje się na siłach aby się podjąć tej ekstrakcji, nie miałam większych obaw przed wejściem na fotel.

Sam zabieg przebiegł świetnie, doktor pracował spokojnie i systematycznie i bardzo zwracał uwagę na mój komfort - jeżeli ktoś się obawia bólu u dentysty to tym bardziej polecam! Praktycznie nic nie czułam :)

Zostałam odesłana do domu ze szczegółowymi instrukcjami (na szczęście w formie pisemnej :)) oraz pełnym omówieniem dalszego postępowania.

No i na koniec niespodzianka - po poprzednim usuwaniu ósemki (u innego chirurga) praktycznie 1,5 tyg po zabiegu nie byłam w stanie funkcjonować (a całe leczenie ciągnęło się prawie 3 tygodnie!), więc tu spodziewałam się tego samego, a nawet gorszej sytuacji. Proszę sobie wyobrazić moje zdumienie, kiedy już następnego dnia czułam się naprawdę bardzo dobrze, a trzy-cztery dni po zabiegu trudno było zauważyć, że w ogóle miałam coś robione - ból i opuchlizna ustąpiły praktycznie w całości, a żadne z możliwych komplikacji nie wystąpiły w najmniejszym stopniu.

Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem i polecam z całego serca!!


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

W życiu nie sądziłam ze można wyjść od dentysty po usunięciu zęba z uśmiechem na twarzy.
Trafiłam do doktora Piotra ze stanem zapalnym i przerażeniem, ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia z dentystami. Opowiedziałam o tym doktorowi i pierwszy raz w życiu spotkałam się ze zrozumieniem. Doktor Piotr przeprowadził mnie przez cały zabieg, tłumaczył co się będzie działo, uspokajał i dotrzymał słowa - nic nie bolało. Jak tylko cokolwiek poczułam dokładał nowa dawkę znieczulenia. Jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi, po resekcji zęba wyszłam z gabinetu zrelaksowana. To jest tak wspaniały lekarz, z takim wyczuciem i podejściem do pacjenta, że dzięki niemu w wieku 32 lat przestałam wpadać w panikę na słowo „dentysta”.
Każdemu, kto ma traumę związana z leczeniem stomatologicznym serdecznie polecam doktora Piotra.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu podniesienie zatoki szczękowej

Pan doktor jest bardzo kompetentyn, wyrozumiały. Z dużą wiedzą i zapałem do pracy.
Wykonywał mi podniesienie dna zatoki szczękowej. Zabieg wykonany w miłej atmosferze z pełnym profesjonalizmem.
Czekam teraz na zagojenie????.
Polecam z czystym sumieniem Pana Piotra.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You usuwanie zębów

Pan Doktor jest Bogiem od usuwania zębów. Fachowiec, który nie pozwoli żeby cokolwiek bolało. Ja nie czułam kompletnie nic, byłam zdziwiona za każdym razem, że już po wszystkim. Powołanie do zawodu wraz ze zdolnościami i bycie super człowiekiem w tym przypadku tworzą idealne trio. Polecam każdemu z ręką na sercu (nawet z dwiema rękami)

:)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You Usunięcie zatrzymanej ósemki

Ponad tydzień temu przyszłam do pana Piotra w celu usunięcia zatrzymanej ósemki. Spodziewałam się bólu, długiego siedzenia na fotelu dentystycznym, nerwowego głosu doktora: siostro, skalpel, wszechobecnej krwi i odpryskujących kawałków kości.
Myliłam się. Doktor Kuśnierz jest bardzo opanowanym człowiekiem, profesjonalistą, a przy tym to prawdziwa torpeda- od momentu, w którym usiadłam na fotelu, przez podanie znieczulenia, usunięcie tej niewidocznej a jednak problematycznej ósemki i założenie szwów minęło... 15 minut! Byłam w lekkim szoku.
Trafiłam na dentystę, który przeprowadził zabieg z mistrzowską precyzją, bezboleśnie i szybko. Nie miałam żadnych komplikacji (oprócz opuchlizny, po której po kilku dniach nie było już śladu). Jestem pełna podziwu dla umiejętności pana Piotra i szczerze go polecam!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You implanty

Konkretny, rzeczowy, w pełni profesjonalny. Doktor Kuśnierz wszczepiał mi implant w miejsce górnej szóstki wraz z wyrwaniem zęba i wszczepieniem materiału kościotwórczego. Cały zabieg, pomimo że według innego dentysty miał być skomplikowany, odbył się w dwóch etapach, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Doktor Kuśnierz to stomatolog z powołania, z niewątpliwym talentem w zakresie chirurgii szczękowej. Dokładnie tłumaczy, co będzie robił, po czym bez względnej zwłoki i ceregieli przechodzi do rzeczy. Wszystkie czynności wykonuje sprawnie i zdecydowanie, będąc przy tym opanowanym i dbając o komfort pacjenta. Z czystym sumieniem polecam doktora Kuśnierza do trudnych przypadków implantologicznych.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chirurgiczne usuwanie zębów

Bardzo kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem i naprawdę wyjątkowym podejściem do pacjenta. W 100% polecam. Profesjonalny stomatolog i sympatyczny człowiek.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You chirurgiczne usuwanie zębów

Lekarz z powołania! Profesjonalne podejście do pacjenta, opisuje krok po kroku wykonywane czynosci dzieki temu ma sie swiadomosc tego co sie na dana chwile dzieje. Empatyczny, cierpliwy i dokladny. Moj przypadek okazał się być jednym z nielicznych z uwagi na zaistaniała reakcje po usunięciu 8mki. Pomoc doktora w tej sytuacji nieoceniona! Polecam serdecznie Doktora i to byla moja pierwsza,ale napewno nie ostatnia wizyta:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania