Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
42 293..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


42 293..... Pokaż numer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Piotr Kula to specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Dyplom Akademii Medycznej w Łodzi uzyskał w 1997 roku, specjalizację z chirurgii og...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • BY-PASSY, czyli pomostowanie aortalno-wieńcowe (CABG)
 • Operacje kardiochirurgiczne
 • Operacje zastawek serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Specjalizacje

 • Kardiochirurgia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Narutowicza 42, Łódź

300 zł

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów


Obywatelska 100, Łódź

Dowiedz się więcej

MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówNarutowicza 42, Łódź

200 zł

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Kardiochirurgii UM w Łodzi Inny

Wspaniały lekarz.Z powołania.Dużo czasu poświęca dla pacjenta zarówno w gabinecie jak i w szpitalu.Jest miły i przyjazny.Odpowiada na każde pytanie.Zaangażowany w swoją pracę,dokładnyJestem baardzo wdzięczna za opiekę pooperacyjną.Gorąco polecam!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną w CKD przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Lekarz z powołaniem, zrozumieniem psychiki pacjenta, uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy lekarza ,które są bardzo ważne dla pacjentów, a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. Bardzo, bardzo dziękuję za dalsze życie i życzę długiego życia w zdrowiu. Pacjentka CSK-20-1408(rodo) PS 5 gwiazdek to za mało aby oddać pozytywność tego lekarza


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

Wizyta bardzo miła, lekarz otwarty na pytania. Po okazaniu wyników badań z innego szpitala i ośrodków pan Piotr dostrzegł, że opinie wydawał jego przełożony ze szpitala. Niestety odniosłem wrażenie, iż pan doktor nie miał swojego zdania, lecz cytował opinie szefa z innego szpitala i nie chciał jej podważyć. Mówił o sposobach operacji, które przy innych konsultacjach okazało się, że nie stosuje się takich rozwiązań. Babcia 83 lata miała robione bypassy w Warszawie, bo w Łodzi stosuje się trochę "przestarzałe" metody. Jak na wstępie wspomniałem lekarz miły, punktualny, poświęcił dużo czasu, lecz brak własnego zdania trochę zaważył na tej opini. Proponuję, aby jeśli ktoś wybiera się na konsultacje do doktora, niech zakryje pieczątki, podpisy i miejsca gdzie były prowadzone badania aby nie sugerować postępowania w danym przypadku.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów wizyta kontrolna po zabiegu

Pan dr Kula bardzo szczegółowo omówił, w jaki sposób będzie przebiegać moje dalsze leczenie. Jest miły,sympatyczny i odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące mojej choroby.Z wizyty jestem bardzo zadowolony.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów konsultacja kardiochirurgiczna

Kompetentny, profesjonalny kardiochirurg. Bardzo sympatyczny w kontaktach z pacjentem. Fachowo a zarazem przystępnie dla laika objaśnił stan pacjenta i jego dalsze leczenie. Służył pomocą i radą. Gorąco polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów ocena wyników i kwalifikacji do zabiegu chirurgicznego

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Wysluchal mnie, obejrzał wyniki po czym dokładnie wyjaśnił cel i przebieg operacji. Zrobil to w sposob jak najbardziej zrozumiały dla mnie. Jak na moj pierwszy kontakt z kardiochirurgiem to bardzo pozytywne wrażenie. Cieszę sie ze do niego wlasnie trafiłam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Kardiochirurgii UM w Łodzi

Dr P.Kula to nie tylko wspanaiły kardiochirurg ale i sympatyczny,pełen empatii człowiek.Mimo wielu zajęć odpowiada na każde pytanie pacjenta przed jak i po operacji.Operował mojego Męża i jesteśmy bardzo zadowoleni i niezmierni wdzięczni.To jeden z niewielu lekarzy,u którego wizyta nie kojarzy się ze stresem.Alicja i Stanisław Kaleta


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

Była to moja pierwsza wizyta i spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie. Dr Piotr Kula to dosłownie lekarz z sercem. Nie tylko kompetentny, profesjonalny i kulturalny, ale pacjenta traktuje jak partnera.
Mimo, że wizyta bardzo się przedłużała, nie patrzył na zegarek i nie dał odczuć, że powinnam ją zakończyć. Pan doktor dokładnie przeanalizował moją dokumentację medyczną. Bardzo spokojnie i rzeczowo omówił możliwości leczenia i zagrożenia związane z innymi moimi chorobami. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Czułam się jakbym rozmawiała z przyjacielem. Od razu zaproponował niezbędne dodatkowe badania , które pozwolą na podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie dalszego leczenia kardiochirurgicznego. Oby więcej takich lekarzy! nie tylko profesjonalizm , ale co ważne odpowiedni kontakt z pacjentem. Dziękuję i zdecydowanie polecam !
Jolanta Piasecka


M
Użytkownik zweryfikowany

Na oddziale kardiochirurgii wszyscy lekarze z którymi miałam styczność to znakomici specjaliści, pod względem fachowości nie byłabym w stanie powiedzieć że ktoś jest lepszym a ktoś jest gorszym lekarzem. Ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Kula to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięty i potrafiący część tego swojego optymizmu przelać nawet na najbardziej zdołowanych i przybitych swoją choroba pacjentów. Wiadomo, każdy tuż przed lub tuż po operacji serca, w większości pierwszy raz w życiu, ekstremalny stres i strach. Codzienne obchody innych lekarzy zawsze pełne profesjonalizmu ale i pełne dystansu, a pojawienie się doktora zawsze rozładowywało atmosferę, każdemu poświęcił chwilę czasu, z każdym pogadał, czasem pożartował, a przy tym pod względem profesjonalizmu i wiedzy medycznej nawet w najmniejszym stopniu nie ustępował starszym profesorom, docentom. Tylko chyba jako jedyny potrafił tę wiedzę przełożyć na język prostego człowieka... Choć nie był moim lek.prowadzącym, to właśnie on najmilej zapadł mi w pamięci. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-) I duży plus za tą pozytywność i poczucie humoru przy tak poważnej i odpowiedzialnej pracy.


S

Pan doktor Piotr Kula jest znakomitym lekarzem, ale przede wszystkim jest człowiekiem potafiącym z pacjentem zwyczajnie rozmawiać o jego chorobie, wysłuchać go spokojnie, poradzić mu i wyjaśnić wątpliwości. Cechuje go wysoka kultura osbista, a jego wola pomocy jest nieograniczona. W każdym czasie, nie tylko w godzinach jego pracy można się do niego zwrócić z problemem. Chciałabym, aby ten wpis był również formą podziękowania Panu doktorowi w imieniu mojego męża, który przebywał w szpitalu pod opieką Pan Piotra Kuli. Dziękujemy.
Stefania i Czesław Granosikowie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Piotr Kula to specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Dyplom Akademii Medycznej w Łodzi uzyskał w 1997 roku, specjalizację z chirurgii og...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • BY-PASSY, czyli pomostowanie aortalno-wieńcowe (CABG)
 • Operacje kardiochirurgiczne
 • Operacje zastawek serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Specjalizacje

 • Kardiochirurgia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania