Piotr Hadrowicz, laryngolog Częstochowa

dr n. med. Piotr Hadrowicz

Laryngolog, Stomatolog więcej

10 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Księdza Augustyna Kordeckiego 56, Podjasnogórska, Częstochowa
Promyk centrum

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
Warszawska, Częstochowa
CZĘSTOCHOWSKIE CENTRUM SŁUCHU I MOWY MEDINCUS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi W 2011r. ukończyłem kierunek Lekarski W 2014r. ukończyłem kierunek Lekarsko-Dentystyczny W 2016 ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWSKIE CENTRUM SŁUCHU I MOWY MEDINCUS Inny

Fantastyczny lekarz , profesjonalista na najwyższym poziomie. Widać że lubi swoją pracę i podchodzi do niej z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam i pozdrawiam doktora


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie Inny

Zostałem przyjęty na oddział laryngologiczny szpitala przy ul.PCK , w poważnym stanie , miałem duży obrzęk na szyi , gorączkę i byłem bardzo osłabiony.
Tam trafiłem pod opiekę ordynatora Dra Hadrowicza , który
bezzwłocznie podjął decyzję o przeprowadzeniu zabiegu , miałem ropowicę szyjną i groziła mi sepsa . Pan Doktor szybko zorganizował niezbędne badania i sam zabieg pomimo tego , że trzeba było sprowadzić specjalistów z innego szpitala. Byłem operowany tego samego dnia.
Zabieg przebiegł bez zarzutu , a rana na szyi została bardzo dobrze zszyta przed doktora. Pan Doktor zastosował leczenie antybiotykami , które bardzo szybko postawiło mnie na nogi , wyszedłem ze szpitala zaledwie po kilku dniach.
Pan Dr Hadrowicz jest lekarzem wysoce kompetentnym , a do tego dysponuje dużą kulturą osobistą i empatią co w publicznych szpitalach nieczęsto się spotyka.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie Inny

Pan dr Piotr Hadrowicz fantastyczny człowiek lekarz. Podejście do pacjenta rewelacyjne czułem się jak w serialu zagranicznym o lekarzach dziękuję pięknie za wszystko Panu życząc dużo dobrego.Pozdrawiam Rafał pacjent z ropniem


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie Inny

Lekarz na najwyższym poziomie. Szacunek i cierpliwość do pacjentów. Kompetencja, wiedza, empatia operacja/zabieg wykonany profesjonalnie znikome ślady po bliznach wytłumaczenie calokszaltu związanego z przeprowadzonym zabiegiem oby więcej było takich lekarzy


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie Inny

Pan Doktor wspaniały człowiek. Lepiej trafić nie mogłam. Konkretny i zaangażowany, mimo że nie miał doświadczenia z moim przypadkiem bez wahania podjął się leczenia i pomógł mi, oczywiście z pozytywnym skutkiem.
Co ważne lubi to co robi wiec, nie ma dla niego żadnych przeszkód. Z całego serca polecam dr. n. med. Hadrowicza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie Inny

Pan Doktor uratował mi życie , zoperował u mnie straszny stan ropowicy szyi i po długim cierpliwym leczeniu doprowadził do zagojenia wszystkich ropnych zmian. Bardzo jestem mu wdzięczny za opiekę i włożony w moje leczenie trud.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamania twarzoczaszki

Dr n. med. Piotr Hadrowicz jest wspaniałym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę specjalistą otorynolaryngoloii i stomatologii.
Miałam szczęście, że trafiłam do Pana doktora. Nie wiem jak by się zakończyła moja historia, czy mogłabym jeszcze dzisiaj siedzieć przy komputerze i pisać te słowa a jeśli tak to czy wyglądałabym tak jak wyglądam i bez bólu mogłabym dalej żyć?
A oto moja historia.
Był poniedziałkowy wieczór. Wystarczyło, że w pechowy sposób przewróciłam się na ulicy, upadając na twarz. Gdy oprzytomniałam, całą twarz miałam zalaną krwią i obolałą. Ponieważ ból był dokuczliwy, pojechałam na SOR do szpitala na Zawodzie w Częstochowie gdzie wykonano mi tomografię głowy, z opisu której wynikało, że mam złamanie ścian zatoki szczękowej i kości nosa z krwiakiem w zatoce i rozedmą podskórną w okolicy policzkowej i dolnego brzegu oczodołu, złamanie środkowego piętra twarzoczaszki. Po kilku godzinach spędzonych na SOR-e otrzymałam skierowanie do laryngologa i odesłano mnie do domu mając poczucie załatwienia sprawy! Następnego dnia odebrałam dokumentację ze szpitala Zawodzie i szukałam przychodni, w której przyjmuje laryngolog. W środę z opuchniętą od krwiaków twarzą zostałam przyjęta w przychodni przy ul. Księżycowej. I od tego momentu dopiero faktycznie zaczęto udzielać mi pomocy. Pani dr nastawiła mi nos, wykonała badania i niezwłocznie odesłała do sąsiedniego gabinetu do dr okulistki. Po wykonaniu badań oczu z przychodni skierowano mnie na SOR do szpitala na Parkitkę. Nie zdawałam sobie sprawy z powagi zagrożenia mojego życia i zdrowia. Wieczorem w środę zostałam przyjęta na SOR-e na Parkitce, gdzie po wstępnym badaniu skierowano mnie na CITO do przyjęcia na oddział okulistyki. W czwartek na okulistyce wykonano mi badania wzroku i poproszono o pilną konsultację laryngologiczną. I tutaj szczęśliwie trafiłam pod opiekę dr Pitra Hadrowicza, który po zapoznaniu się z wynikiem tomografii, dokładnym obejrzeniu badania nagranego na płytce podjął niezwłoczną decyzję o koniec operacji. Poinformował mnie, że pozostawienie mnie z takimi złamaniami środkowego piętra twarzy i czekanie aż samo się zrośnie stanowi zagrożenie dla mojego życia i zdrowia, zagraża oku itd. Czując ból i widząc fachową opiekę lekarza zdecydowałam się na operację. Dr Piotr Hadrowicz niezwłocznie zorganizował zespół operacyjny, lekarza chirurga szczękowego i anestezjologa .
Na oddziale otolaryngologii wszystko było na wysokim poziomie, oddział po remoncie, dobrze wyposażony i zorganizowany, lśniący czystością. W nocy około 23.00 przyjechał chirurg szczękowy, w celu zapozna się z przypadkiem, który będzie rano operował. W piątek rano dr Hadrowicz i dr Denis przeprowadzili operację, poskładali mnie montując 3 płytki tytanowe, pozszywali mięśnie od strony podniebienia i na zewnątrz policzka wykonując łączenie kości i mięśni zszywając warstwami a na koniec wykonano operację plastyczną. W trakcie operacji straciłam jednego zęba, drugiego mi uratowano podszywając i wzmacniając. Doktor Piotr Hadrowicz wielokrotnie w ciągu dnia doglądał pacjentów, sprawdzał jak każda osoba się czuje, dbał o pacjentów i cały oddział. Jestem niezmiernie, bezgranicznie wdzięczna i szczęśliwa, że właśnie trafiłam do dr n.med. Piotra Hadrowicza, Dzięki zaangażowaniu, umiejętnościom i wiedzy dr Hadrowicza po dwóch i pół miesiącach od zdarzenia jestem w pełni sprawną osobą cieszącą się życiem. Miejsce zszycia twarzy bardzo ładnie się zagoiło, a ślad po szyciu się wyrównuje i blednąc zanika. Gdy patrzę codziennie w lustro uśmiecham się i dziękuję Bogu, że poprowadził mnie taką drogą- pod opiekę wspaniałych lekarzy. Mało tego, dr Hadrowicz nie zakończył swojej pracy na operacji. Przeprowadził ze mną dokładną rozmowę, wnikając co było powodem mojego upadku, w czasie którego się nie broniłam. Poinformował mnie, że powinnam być pod opieką neurologa, z powodu chwilowego odcięcia świadomości ( tak jakby mnie ktoś wyłączał z zasiania). Dzięki zaangażowaniu, ogromnej pasji leczenia, niesienia pomocy innym, szerokiej i ogromnej wiedzy dr n. med. Piotra Hadrowicza, dzisiaj już jestem po licznych badaniach, zostałam zdiagnozowana i rozpoczęłam właściwe leczenie.
Za udzieloną pomoc bardzo dziękuję Panie Doktorze a jednocześnie, osobom szukającym fachowej pomocy z całego serca poleca dr Hadrowicza. Oby Pan Doktor jak najdłużej pracował i prowadził oddział w szpitalu na Parkitce. Życzę powodzenia i licznych sukcesów.
Z wyrazami szacunku pacjentka
Ewa J.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr Hadrowicz.Wspaniały specjalista.
Konkretnie,merytorycznie omawia problem.Lekarz z ogromną dozą empatii.Szczerze polecam.
Dziekuję Panie Doktorze.
Katarzyna.


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Laryngologiczny Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi Mukoplastyka

Swietny specjalista. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg mukoplastyki nosa oraz przycinania malzowin nosowych, opieka na najwyzszym poziomie. Widac, ze nie olewa pacjenta i po prostu mu sie chce. Kazde badanie przeprowadzone bardzo dokladnie. Naprawde szczrze polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Laryngologiczny Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi operacja przegrody nosowej oraz mukoplastyka

Na zabieg zjawiłem się dzień wcześniej. Pielęgniarki pobrały krew, dostałem swoje łóżko, następnie Dr Piotr Hadrowicz przeprowadził prawdziwy wywiad - wypytał dosłownie o wszystko, następnie zajrzał do wyniku tomografii zatok, wszystko wytłumaczył (dlaczego mam przez tyle lat problemy z oddychaniem oraz bardzo często bóle zatok) i przedstawił oraz wytłumaczył dokumenty do operacji.
Na drugi dzień Doktor przywitał mnie na sali operacyjnej. Podczas zabiegu byłem świadomy (znieczulenie dożylne), Doktor często pytał czy wszystko ok i sprawdzał moją świadomość. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie bez niespodzianek.
Przez cały proces dochodzenia do zdrowia (najpierw kilka dni po zabiegu w szpitalu, potem podczas konsultacji) Doktor był bardzo wyrozumiały - mimo tego, że robiło mi się słabo prawie na każdy widok krwi nie denerwował się i był bardzo opiekuńczy. Bardzo dba o wszystkich swoich pacjentów - razem z operowanym kolegą z sali jesteśmy bardzo zadowoleni.
Miesiąc po operacji - bóle ustąpiły, a drożność nosa jest nie do opisania. Po 25 latach w końcu mogę normalnie oddychać przez nos.
W 100% polecam tego lekarza - pełen profesjonalizm!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi W 2011r. ukończyłem kierunek Lekarski W 2014r. ukończyłem kierunek Lekarsko-Dentystyczny W 2016 ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania