dr n. med. Piotr Hadrowicz

Laryngolog, Stomatolog więcej

Częstochowa 1 adres

Nr PWZ: 2614979

99 opinii

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
W 2011r. ukończyłem kierunek Lekarski
W 2014r. ukończyłem kierunek Lekarsko-Dentystyc...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Otorynolaryngologia
  • Stomatologia ogólna

99 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobrze oceniam pracę i zaangażowanie Pana doktora. W szpitalu w Sosnowcu miałem zabieg na korektę przegrody nosowej i dodatkowo plastykę podniebienia miękkiego i przerośniętych małżowin nosowych dolnych. Pan doktor wyjaśnił wszystkie aspekty związane z zabiegiem i czego mogę się spodziewać po zabiegu, dyskomfort był spory ale świadomość tego przed zabiegiem zmniejszyła stres. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za leczenie, nawet na sali operacyjnej potrafił zmniejszyć stres przed operacją ciekawymi spostrzeżeniami :)
Polecam odział otolaryngologii w szpitalu w Sosnowcu, terminy są w mojej ocenie szybkie, odział zadbany i czysty, atmosfera sympatyczna

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pana doktora byłam na Oddziale Otolaryngologii w Sosnowcu. Pan doktor bardzo życzliwy, sympatyczny, odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Czułam się jak w prywatnym szpitalu. Szczerze polecam Pana doktora.

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z panem doktorem miałem przyjemność poznać się trafiając na oddział otolaryngologii w szpitalu miejskim w Sosnowcu gdzie trafiłem z krzywą przegrodą nosową, ząb 8,itp. Powiem tak: Pan doktor i cały zespół lekarzy, pielęgniarek to rzadko spotykane doznanie w służbie zdrowia! Nie przesadzam, terminy - mile zaskoczony! Kwalifikacja: mile+ zaskoczony,pan doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia co będzie robił w miłej atmosferze. Proszę, dziękuję itp to słowa które żadko słyszałem od lekarzy,a tam pół dnia nasłuchiwałem i on ze wszystkimi pacjentami tak. Zaraz po zabiegu: miłe zaskoczony,pan doktor przyszedł na salę zobaczyć co u mnie ( ze wszystkimi tak robi ) żadnego polowania na lekarza jak to nie raz już przechodziłem. Po zabiegu wszystko ok . Wizyty kontrolne: mile zaskoczony!
Krótko mówiąc innowacyjne podejście do pacjenta, profesjonalne leczenie, zabiegi - nawet zdziwiony byłem że tak lekko wszystko poszło! Polecam Pana doktora i ten oddział otolaryngologii.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W maju 2024r. miałem zabieg w szpitalu, operował mnie dr Hadrowicz, i z którego jestem bardzo zadowolony. Wcześniej konsultacje w Częstochowie przychodnia Promyk. Lekarz bardzo zaangażowany, konkretny, posiadający wiedzę, wszystko dokładnie wytłumaczył itp. Polecam w 100%.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PROMYK CENTRUM MEDYCZNE Inny

Z czystym sumieniem polecam pana doktora… odmienił moje życie na lepsze.. lekarz zaangażowany, pełen profesjonalizmu, specjalista… polecam w 100%


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PROMYK CENTRUM MEDYCZNE Inny

Bardzo serdecznie dziękuję i polecam dr Hadrowicza, kierownika oddziału otolaryngologii w szpitalu w Sosnowcu, na oddzial trafiłem z problemem zatok, operował mnie dr Orłowski ale Pan dr Hadrowicz miał swój udział w leczeniu mojej osoby;) Po zabiegu otrzymałem super opiekę oraz wszystkie leki i zalecenia, które przepisał dr Hadrowicz. Serdecznie polecam! Warto czekać na wizyty u takich specjalistów.


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W kwietniu 2024 miałem operację na oddziale otolaryngologii w Sosnowcu. Robiona przegroda, FESS, usunięcie ósemki. Bardzo polecam Pana Doktora. Na prawdę. Nie dość, że fachowiec to jeszcze wszystko spokojnie wytłumaczy.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałem przyjemność być pacjentem na oddziale otorynolaryngologii w szpitalu miejskim w Sosnowcu gdzie doktor jest ordynatorem. Cały pobyt, zabieg oraz leczenie prowadzone przez doktora profesjonalne i na bardzo wysokim poziomie. Wszystko wyjaśnione jasno i klarownie. Polecam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłem pacjentem dr. Piotra Hadrowicza, od samego początku zrobił na mnie świetne wrażenie, konkretny, szczegółowy i z ogromnym doświadczeniem. Konsultacje na najwyższym poziomie. Plastyka małżowin nosowych wykonana perfekcyjnie, wizyty kontrolne bardzo dokładne i z wywiadem dzięki czemu czułem, że jestem pod dobrą opieką. Każdemu będę polecał. No i oczywiście ma zaje***te wąsa :D

Cały oddział otolaryngologii spisał się świetnie! Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Konsultacje miałem w Częstochowie w Promyku, a operacje W Sosnowieckim Szpitalu Miejskim.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zabieg wykonany przez dr Hadrowicza w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu oceniam na bardzo wysokim poziomie. Swoim profesjonalizmem i rzeczowym podejściem wzbudza zaufanie pacjenta. Serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania