lek.

Piotr Hadas

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

68 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Prywatna Praktyka Lekarska Warszawa ul. Nauczycielska 12. 1996 - 1998 Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Worgl (Tyrol-Austria). Organizuje i prowadzi zajęcia dydaktyczne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Dr Hadasa znam już ponad 10 lat. Obecnie prowadzi moją 3 ciążę. To kompetentny lekarz i wspaniały, sympatyczny i dowcipny człowiek. Bardzo cenię jego spokój i rzeczowe podejście do ciąży. Ufam mu w 100%. Ma ogromne doświadczenie, które sprawia, że można czuć się bezpiecznie będąc jego pacjentką.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kontrolna, nadzerka, prowadzenie ciąży

  Empatyczny, potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić mu, poświęca mu czas i uwagę nie tylko w 100% ale i w 200%! Delikatny, nie straszy, spokojnie wszystko tłumaczy. Od 10 lat wszystkim koleżankom Go polecam! To Złoty Człowiek!!!

 • S
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG ciąży

  Wspaniały lekarz i człowiek! Trafiliśmy na pana Piotra przypadkiem i po pierwszej wizycie nie mieliśmy wątpliwości, że powinien prowadzić ciążę, która zaczęła się sporymi komplikacjami. Nie spotkałam nikogo wcześniej, kto tak jasno i po ludzku tłumaczy każdą kropeczkę na usg, kto daje tyle wsparcia w przypadku problemów. Poza ogromną wiedzą i profesjonalizmem ma wspaniałe podejście do dzieci, co pomogło naszemu dwulatkowi cieszyć się z tego, że będzie starszym bratem i ułatwiło akceptację nowego członka rodziny. Polecam każdej kobiecie!

 • I
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Rewelacyjny lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Tłumaczy, pokazuje, wyjaśnia, potrafi przekazac swą wiedzę w bardzo przystępny sposób, a do tego ma poczucie humoru. Dzięki swej otwartości i bezpośredniości sprawia, ze atmosfera się rozluźnia i czujesz się człowiekiem, a nie kolejną cyferką w terminarzu. Całym sercem polecam!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był miły oraz wysluchał mnie .
  Poradził co mam dalej robić i gdzie się udać . Polecam wizytę u tego lekarza .

 • Porządny doktor, miły, dowcipny. Kilka wizyt w prywatnym gabinecie na nauczycielskiej i jak na razie w pełni polecam. Doktor nie spieszy się i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

 • najlepszy lekarz z jakim się spotkałam w luxmedzie, z poczuciem humoru co za tym idzie - mniejsza krępacja. naprawde polecam :)

 • M

  Bardzo kompetentny lekarz jak ich mało w dzisiejszych czasach. Nie ignoruje pacjentów, wysłuchuje z uwagą (poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, a nie jak inni 15min kasa i następny pacjent), doradza (przedstawia różne warianty, opowiada szczegółowo co będzie gdy...), a przede wszystkim leczy skutecznie. Pan doktor mimo swojego wieku i wieloletniego doświadczenia wciąż ma szacunek do drugiego człowieka (nie jest wypalony zawodowo). Za każdym razem wita pacjenta z uśmiechem na twarzy,poda dłoń, zażartuje i doda otuchy w trudnych chwilach.
  Szczerze mówiąc będę miała ogromny problem w znalezieniu "zastępcy" gdy Doktor uda się na emeryturę.
  Razem z partnerem staraliśmy się o maleństwo od 5 lat, nadzieja na potomstwo powoli gasła :( szereg badań, mnóstwo wydanych pieniędzy, nietrafnie stawiane diagnozy i 0 rezultatów.
  Na doktora trafiłam dzięki koleżance. Dziś jestem w 18 tygodniu ciąży :) Maleństwo rozwija się prawidłowo.
  Nigdy nie zapomnę tego co ten Człowiek zrobił dla mnie.

 • M

  Rewelacyjny! Widać że pan doktor nie minął się z powołaniem. Profesjonalnalista z poczuciem humoru. Komentuje każdy ruch, odpowiada na pytania, zleca kolejne badania kontrolne. Generalnie bardzo delikatny przy badaniu i uprzejmy.

 • E

  Doktor Hadas jest bardzo zaangażowany, uprzejmy i dociekliwy. Nie żałuje badań, zleca tyle ile potrzeba (nie to co inni ginekolodzy w Luxmedzie). Komunikatywność i otwartość podczas wizyty zapewnia miłą atmosferę. USG bardzo profesjonalne. Brak pośpiechu i poświęcenie tyle czasu ile wymaga dana sytuacja. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prywatna Praktyka Lekarska Warszawa ul. Nauczycielska 12.
  1996 - 1998 Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Worgl (Tyrol-Austria).
  Organizuje i prowadzi zajęcia dydaktyczne w dziedzinie Pelviskopii Ginekologicznej.
  1990 - 1996 Praca w Akademickim Szpitalu szkoleniowym Uniwersytetu Hannover w Helmstedt /BRD/.
  1989 - 1990 Praca w Klinice Ginekologiczno-Położniczej w Peine (BRD) pod kierunkiem prof. Neeba.
  1995 Dyplom Specjalisty Drugiego Stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii.
  1994 Izba Lekarska Dolnej Saksonii: Przyznanie tytułu Ginekolog i Specjalista Chorób Kobiecych i Położnictwa.
  1988 Praca i pobyt w Niemczech.
  1985 I stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa.
  1981 Dyplom lekarza Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia