Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (3)


Konsultacja online • 120 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Marcelińska 62B/23, Grunwald, Poznań
Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching


Gotówka, Przelew na konto

Coaching • 150 zł

Psychoterapia • 120 zł

Czajcza, Poznań

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż
61 639.....


Moje doświadczenie

O mnie

English version below. Witam, nazywam się Piotr Gregorczyk. Jestem pasjonatem pracy z ludźmi. Wspieram ich w rozwoju i pokonywaniu trudności. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • lęki
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Instytut Gestalt w Krakowie
 • Szkoła Analizy Transakcyjnej w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacje online


Czajcza, Poznań


Konsultacja psychoterapeutyczna


Czajcza, Poznań


Czajcza, Poznań


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Czajcza, Poznań

Pozostałe usługi

Coaching


Marcelińska 62B/23, Poznań

150 zł

Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching


Interwencja kryzysowa


Czajcza, Poznań


Konsultacja psychologiczna


Czajcza, Poznań


Psychoterapia


Marcelińska 62B/23, Poznań

120 zł

Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching


Psychoterapia indywidualna


Czajcza, Poznań

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Piotr to profesjonalista z ogromną wiedzą, ale też po ludzku ciepły, otwarty, wspierający, uważny, z bezcenną dzisiaj umiejętnością słuchania człowiek. To ktoś, przy kim można czuć się bezpiecznie i komfortowo, mając pewność, że nie zostanie się ocenionym. Jeśli istnieją terapeuci z powołania, to Piotr na pewno nim jest. Polecam z całego serca


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching coaching

Świetny coach i psycholog! u P. Piotra byłam w zeszłym roku na kilku sesjach coachingowych. Już dwie sesje wystarczyły abym dostrzegła pozytywne zmiany w moim życiu i zaczęła realizować swoje cele. P. Piotr jest bardzo dobrym słuchaczem, w pełni zaangażowanym i serdecznym człowiekiem dzięki czemu czułam się bardzo bezpiecznie na sesjach i mogłam otwarcie opowiadać o swoich wyzwaniach. Serdecznie polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Piotr to prawdziwy profesjonalista z potężnym warsztatem
i zaangażowaniem, skupiony na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Korzystałam z jego pomocy w zakresie coachingu biznesowego wiele razy. Sesje były różnorodne,
w zależności od mojego celu - Piotr dopierał różne techniki, dopasowane do mnie i do moich oczekiwań. Piotr jest coachem przy którym można się otworzyć, czuć się bezpiecznie i mieć 100% pewności w zakresie zaufania.
Kiedy trzeba jest wspierający, ale również potrafi skutecznie sprowadzić mnie na ziemię, czego ja akurat nie raz bardzo potrzebowałam.
Coaching pozwolił mi spojrzeć na moje sprawy z innej perspektywy, dojść do rozwiązania i podjąć najlepsze decyzje.
Bardzo polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching coaching

Miałam okazję wziąć udział w sesji coachingowej "Podróż Bohatera". Była to propozycja Piotra, która idealnie wpasowała się w moje potrzeby. Rezultaty, które wypracowałam w trakcie sesji z Piotrem są dla mnie niezwykle wartościowe. Sesje uważam za niezwykle efektywne. Co więcej, Piotr łączy swoje doświadczenia z obszaru coachingu i terapii, a przy tym jest osobą ciepłą, uważną, słuchającą; jest życzliwy, zaangażowany, obecny i uczestniczący w tym, co przeżywa i nad czym pracuje Klient. Informacje, spostrzeżenia, odczucia i uwagi, którymi dzielił się Piotr, były dla mnie bardzo ważne i cenne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Piotrem i bardzo polecam go jako doświadczonego terapeutę i coacha - zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie nie tylko rezultaty, ale też atmosferę takich spotkań i prawdziwy, autentyczny kontakt z terapeutą.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo cenię naszą współpracę, korzystałam m.in. z serii sesji coachingu biznesowego. Dzięki dużemu wsparciu, twardo stojąc na ziemi, przeszłam wymagający, pełen zmian okres w moim biznesowym życiu. W łatwy, przystępny sposób przepracowaliśmy sytuacje dziejące się wokół, dzięki czemu znalezienie odpowiedzi i rozwiązań było szybsze i lżejsze emocjonalnie. Profesjonalne, a jednocześnie bardzo przyjazne podejście, sprzyjała otwarciu się i szczerej rozmowie. Dziękuję i polecam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z Piotrem miałam okazję pracować online w ramach sesji coachingowej - byłam ciekawa narzędzia do pracy rozwojowej a dodatkowo byłam w momencie, w którym zatrzymanie się choć na chwilę i czas na refleksję był mi potrzebny. To co zasługuje na docenienie to bardzo duża uważność Piotra na relację, jaką buduje z klientem. Pytania, jakie zadaje są dociekliwe i trafiające w sedno, spostrzeżenia wolne od ocen a przestrzeń, jaką daje na odpowiedź wystarczająca, aby dokonać refleksji. Piotra wyróżnia również duża swoboda w kontakcie, która bardzo pomaga szczególnie w sesjach online, gdzie kontakt bezpośredni jest znacznie ograniczony i zaufanie w relacji buduje się poprzez sposób komunikacji. W zasadzie przez całą sesję odczuwałam z jego strony zainteresowanie tematem, z którym przyszłam, co pomogło mi poczuć się komfortowo. Polecam Piotra do wspólnej pracy rozwojowej, rekomenduję również sesje online ze względu na dobrą organizację.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Piotr przeprowadził mnie przez pojedynczą sesję coachingową on-line w czasie bardzo dla mnie ważnym i rozwojowym, jakim była ciąża. Czułam, że potrzebuję zatrzymać się na sobie w tym czasie, poprzyglądać się sobie z uważnością, uchwycić to, co było dla mnie ważne w tamtym momencie. Spotkanie było przejściem przez proces, bardzo dla mnie ważny i wspierający. Czułam się bardzo słuchana, rozumiana i czułam, że Piotr podąża za mną, choć nasza praca była mocno abstrakcyjna. To, co zaskoczyło mnie najbardziej, to że forma on-line, z której pierwszy raz skorzystałam do takiej pracy, pozwoliła mi bardzo dobrze skupić się na sobie i wykorzystać nasz czas efektywnie. Polecam Piotra - czułam się przy nim bezpiecznie, a sesja pozwoliła mi się przyjrzeć zupełnie różnym swoim potrzebom i dostrzec wyraźniej swoje bogactwo.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Piotr M. Gregorczyk Terapia i Coaching coaching

Plusem p.Piotra jest to, że zajmuje się coachingiem i terapią. Ważnym dla mnie było to, żeby zrozumieć jaka jest różnica pomiędzy jednym a drugim. Otrzymałem czarno na białym (dosłownie-rozrysowaną) odpowiedź. Ponadto moje doświadczenie przejścia przez mobbing wiele lat temu, niestety często się odzywało. P. Piotr zachęcił mnie do próby innego spojrzenia na tamto doświadczenie. Pomimo tego, że to było (i nadal jest) trudne, zaryzykowałem. Dzięki temu mam narzędzia, żeby na trudne doświadczenia spojrzeć nieco inaczej, bardziej jak na potencjał. To jest trudne, ale da się zrobić. Przy wsparciu takiego specjalisty jest lepiej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry specjalista. Bez problemu odnajduje sie w naszych słabościach i problemach. Świetnie doradza i pokazuje jak trenować i budować w sobie poczucie wartości. Wizyty sa przyjemnie i wychodzi sie z nich z uśmiechem i checią do działania! Już sama rozmowa z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Wiecej takich specjalistów!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Spotkanie bardzo merytoryczne, od ogólnych tematów po szczegółowe narzędzia i propozycje postępowania. Zero stresu, pełne zaangażowanie, zero oceniania i duuużo pozytywnej energii. Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

  Mam problemy z głową i myśleniem, a dokładniej dużo ponurych myśli, mało szczęścia z życia, trochę urojeń. Mam od dłuższego czasu problem czasem wydaje mi się, że dana sytuacja miała miejsce najczęściej w większych grupach, co na pewno nie jest w porządku. Mam dużo kompleksów ukrytych we mnie od dziecka, ze wszystkimi walczę i staram działać tak, by być z siebie dumnym, dużo pracuję nad tym ale w stresujących sytuacjach i tak wydaję mi się, że jestem do niczego. Jak zamykam oczy widzę często błyski. Ogólnie jestem mało mówny choć mam dużo do powiedzenia nie znajduję siły, by to przekazać. Wydaję się ospały. Proszę o poradę gdzie się udać , jak zacząć się leczyć.

  Dzień dobry,

  Podzieliła się Pan bardzo konkretnie swoimi trudnościami. To do czego bym Pana zachęcił to poszukanie długoterminowego wsparcia dla siebie w formie psychoterapii. Dzięki cotygodniowym spotkaniom będzie Pan mógł się przyjrzeć tym elementom swojego życia, na które może Pan wywierać świadomy wpływ.

  Ja pracuję z niektórymi pacjentami z podobnymi objawami w oparciu o koncepcję odporności psychicznej MTQ48. Rozpoczynamy pracę od zaproszenia Pana do wypełnienia testu po czym raport omawiamy w trakcie kilku spotkań wyznaczając cel do rozwoju na każde 3 miesiące pracy. Te obszary, które możemy wzmacniać to:
  - poczucie wpływu na własne życie,
  - zaangażowanie w aktywności i przedsięwzięcia,
  - podejmowanie wyzwań,
  - pewność siebie.

  Długość pracy nad poszczególnymi obszarami może zależeć od Pana priorytetów, ale też od tego, które z obszarów obecnie najbardziej Panu doskwierają.

  Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam na mój profil, lub bezpośrednio na moją stronę na znanym lekarzu.

  Pozdrawiam,
  Piotr M. Gregorczyk

  mgr Piotr Gregorczyk

 • Mam 19 lat i jestem w ciąży już 2 raz. Pierwszego Syna urodziłam gdy miałam 17 lat oczywiście rodzice mi pomogli ale jak ja mam im teraz powiedzieć że znowu jestem w ciąży? Nie zajmowałam się 1 dzieckiem bo chodziłam do szkoły i się uczyłam. To oni się nim zajmowali, wstawali w nocy itp. Do mnie dziecko nawet mamo nie mówi. Oboje ojcowie z dziećmi nie chcą mieć nic wspólnego najwyższej mogą płacić pieniądze. Sama z dwójką dzieci sobie nie poradze. Co ja mam robić? Jak ja mam to powiedzieć teraz rodzicom po pierwszym razie obiecywałam że już w życiu taka głupia nie będę. Proszę o odpowiedź.

  Dzień dobry, dziękuję, że tak szczegółowo podzieliła się Pani swoją sytuacją. Rzeczywiście stoi przed Panią spore wyzwanie. Szczególnie, że wcześniej obiecała Pani rodzicom, że nie zajdzie w ciążę drugi raz. Jest Pani rozsądną osobą i o tym świadczy fakt, że szuka Pani wsparcia w tej sytuacji oraz, że racjonalnie ocenia swoje możliwości zajęcia się dwójką małych dzieci samej.

  W tej sytuacji ważne jest, aby skoncentrowała się Pani na dobru swoim i dziecka. Jakkolwiek jest to trudna sytuacja to może Pani prosić o pomoc i szukać sposobu jak sobie z nią poradzić. Jednocześnie Pani rodzice dużo już poświęcili wychowując Pani pierwszego syna. To bardzo dobrze o nich świadczy. Na pewno zdają sobie sprawę z tego jak wiele pracy i energii włożyli w pierwsze dwa latka Pani syna. Stąd może się Pani spotkać z ich niezadowoleniem, rozczarowaniem, a może nawet pretensjami. Mają prawo do wszystkich tych uczuć i jednocześnie Pani jest w stanie je przyjąć. W końcu chodzi o dobro Pani dzieci. Ważne jest, aby mogła Pani z nimi porozmawiać o tym na co oni są gotowi i o tym jak Pani wyobraża sobie swoją przyszłość. Zachęcam do wcześniejszego przemyślenia tego tematu. to pomoże Pani rozmawiać racjonalnie. Jeśli potrzebuję Pani to przedyskutować zapraszam na konsultację.

  mgr Piotr Gregorczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

English version below. Witam, nazywam się Piotr Gregorczyk. Jestem pasjonatem pracy z ludźmi. Wspieram ich w rozwoju i pokonywaniu trudności. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • lęki
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Instytut Gestalt w Krakowie
 • Szkoła Analizy Transakcyjnej w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • PsychoterapiaZnajomość języków

Angielski, Hiszpański, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania