Piotr Galantowicz

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Piotr Galantowicz to jeden z 27 lekarzy o specjalizacji pediatra w miejscowości Gniezno na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten pediatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Piotr Galantowicz przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Pediatra to 35. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wyjechał z Rawicza i sie pokichało z pediatrą. Mi udzielał konsultacji o każdej porze dnia i to przez telefon. Na terenie powiatu rawickiego miał ponoć zdeklarowanych 1500 dzieci do siebie. Obdarzony intuicją i rzetelnością. Każda wizyta i diagnoza to był strzał w dziesiątkę.

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i super specjalista. Ma niesamowite podejście do dzieci. Wiedza i doświadczenie oraz rzetelność to atrybuty tego lekarza. My zawdzięczamy Panu Doktorowi trafną diagnozę , której nie udało się postawić kilku pediatrom .

 • bardzo dobry

  Doktor Galantowicz jest najlepszym lekarzem w Gnieżnie.Cudownym,rzeczowym,skromnym z ogromnym doświadczeniem.Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu,niespiesznie ,acz konkretnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia rodzicom,zachowujac spokój.Jednak co najważniejsze stawia CELNE DIAGNOZY.Panie Doktorze leczył Pan moja córke dwa lata,syn pomimo tego,iż jest pod opieką alergologa,zawsze mógł na Pana liczyć,zawsze potrafił Pan zastąpić specjaliste innej specjalizacji i postawić celną diagnoze.Teraz Pan odchodzi....i co dalej!!!
  Kto będzie leczył moje dzieci i wiele innych do,których Pan Doktor jeżdził.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko i Dziękuje za to,że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan,że można z pełnym poświęceniem pomogać innym.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś spotkamy Pana. Mama Weroniki i Mateusza (Gniezno).

 • dobry

  PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO SYMPATYCZNY I MIŁY CZŁOWIEK.
  TRUDNO POWIEDZIEC ŻE TO SUPER SPECJALISTA, CHOC NA PEWNO POSIADA WIEDZĘ WIĘKSZĄ NIŻ NIEKTÓRZY PEDIATRZY W REJONOWYCH PRZYCHODNIACH.
  PLUSEM JEST TEŻ TO, ŻE PAN DOKTOR ODPOWIE ZAWSZE NA KAZDE PYTANIE, I ROBI TO Z UŚMIECHEM NA TWARZY.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • neutralny

  To jest dobry pediatra?!Nie wiem na co leczył Wasze dzieci że tak sie Wam podoba.Gdybym Go słuchała mogła bym dzisiaj nie mieć swojej córki!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

 • bardzo dobry

  Najlepszy pediatra,diagnosta,człowiek jakiego znam.Pierwszy raz trafiłam do niego z polecenia znajomego o 23godz.Leczył córke 4 lata,zanim sie przeprowadzil,zaznaczaja iz zna choroby i organizm corki wiec jesli bedzie potrzeba-mam dzwonic-zawsze cos doradzi i pomoze.Zazdroszcze tym,ktorzy Pana Piotra maja "pod reką".Polecam polecam i jeszcze raz polecam!!!!A dzieciaki?Uwielbiaja Go!

 • dobry

  Szczerze polecam. Wspanialy pediatra. Ma wyjątkowy dar do leczenia dzieci, te z resztą go uwielbiają.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • bardzo dobry

  Polecam. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, trafne diagnozy. Bardzo miły i uczynny człowiek.