dr hab. n. med.

Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/ Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni asy... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/

  Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach
  lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni
  asystent i adiunkt Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Warszawie ,
  ordynator oddziału w ww klinice przez kilka lat, nauczyciel akademicki
  student ów medycyny w języku polskim i angielskim.

  Główne zainteresowania :
  choroby gruczołu krokowego (prostaty , stercza) w tym laserowe
  leczenie łagodnego przerostu stercza (PVP KTP) , operacje plastyczne
  prącia , moszny i jąder ,chirurgiczne leczenie niepłodności męskiej (
  w tym odwrócenie wazektomii, operacje żylaków powrózka nasiennego,
  zespolenia nasieniowodowo-najądrzowe), nietrzymanie moczu kobiet -
  leczenie chirurgiczne i zachowawcze, endoskopowe leczenie kamicy
  moczowej.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (1989)
 • Doktorat z urologii w Akademii Medycznej w Warszawie (1998)

Publikacje

 • Ponad 200 publikacji naukowych, doniesień zjazdowych , rozdziałów w książkach, współautor ksiązki "Nietrzymanie moczu".
 • P. Dobroński, P. Radziszewski "Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka" 2008 r.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staże zagraniczne w klinikach uniwersyteckich i prywatnych w Paryżu, Wiedniu, Innsbrucku, Hamburgu, Berlinie , San Francisco, Nowym Jorku, Kadyksie.
 • Uczestnik wymiany naukowej Europejskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Ocena pacjentów:

48 opinii

 • Nie polecam.powód mojej wizyty było podwyższone psa -5,7.Profesor od razu oznajmił mi że to rak
  Załamałem się .Od razu skierował mnie na biopsje .Nie poszedłem
  Poszedłem natomiast do innego lekarza mniej znanego. Od razu powiedział żeby się nie martwić bo to jest zapalenie prostaty .Po miesiącu jak ręką odjął .Psa wróciło do normy .
  Pozdrawiam adamob
  Nie trzymajcie się tylko jednego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to profesjonalista i wybitny specjalista. Konkretna rozmowa i diagnoza, swobodna atmosfera zero skrępowania. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły, kompetentny. Fachowo doradzi, nie naciąga na następne wizyty. Pełen profesjonalizm, lekarz z powołania. Polecam Pana Profesora;)

 • KS

  "Lekarz wspaniały, postawił konkretną diagnozę i skierował na zabieg, od lat chodziłem do kilku innych lekarzy, w/g opinii z netu jako dobrych i żaden nie zajął się tak dobrze jak dr Dobroński, wizyty przebiegały w b. dobrej atmosferze, gorąco polecam wszystkim " Krzysztof S.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałem tego lekarza jako jednego z najlepszych w moim przekonaniu - na podstawie opini z netu, zlecił dodatkowe badania, które pominął lekarz prowadzący, podał pare szczegółów dietetycznych na które nie zwracałem uwagi a są ważne w moim przypadku. Jestem zadowolony z wizyty pomimo ze była dość droga.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Lekarz przepisał sobie wszystkie wyniki męża by mieć dokumentację, przeprowadził wywiad, dał skierowania na pozostałe badania i podjął próbę leczenia a nie powiedział, że tylko ivf i nic innego. Na pewno jeszcze się zgłosimy do doktora. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam w 100% doktora Dobrońskiego, jedna wizyta, strzał w 10-tke, szybki zabieg urs i pozamiatane po kamyku, naprawdę fachowiec :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Nie koloryzuje, ale też nie dramatyzuje. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Wcześniej byłam u kilku innych lekarzy ( w tym u profesora) i z każdej wizyty wychodziłam z wieloma pytaniami, na które nie uzyskałam odpowiedzi lub z poczuciem straconych pieniędzy za trzyminutową rozmowę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doktora Dobrońskiego.

 • KM

  Doskonały specjalista! Przeszedłem dość poważną (z mojego punktu widzenia) operację. Przez cały okres leczenia mogłem liczyć na pełne wsparcie dr Dobrońskiego. Nie należę do łatwych pacjentów - doktor jednak przez chwilę nie dał po sobie poznać, że ma już dość. Bardzo polecam wszystkim!

 • AZ

  Doskonały fachowiec, podejście do pacjenta profesjonalne i życzliwe. Świetny chirurg, wykonuje zabiegi najnowocześniejszym sprzętem. Miałem wykonaną częściową resekcję gruczołu krokowego metodą waporyzacji plazmowej - po pół roku czuję się doskonale, dolegliwości ustąpiły zaraz po zabiegu. Pobyt w szpitalu (NFZ) trwał 3 dni, po miesiącu zapomniałem, że miałem jakiś problem. Funkcje ważne dla mężczyzny pozostały bez uszczerbku. Jak to dobrze, że tacy lekarze jeszcze istnieją, przyjmują i opiekują się pacjentami!