dr hab. n. med.

Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/ Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni asy... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/

  Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach
  lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni
  asystent i adiunkt Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Warszawie ,
  ordynator oddziału w ww klinice przez kilka lat, nauczyciel akademicki
  student ów medycyny w języku polskim i angielskim.

  Główne zainteresowania :
  choroby gruczołu krokowego (prostaty , stercza) w tym laserowe
  leczenie łagodnego przerostu stercza (PVP KTP) , operacje plastyczne
  prącia , moszny i jąder ,chirurgiczne leczenie niepłodności męskiej (
  w tym odwrócenie wazektomii, operacje żylaków powrózka nasiennego,
  zespolenia nasieniowodowo-najądrzowe), nietrzymanie moczu kobiet -
  leczenie chirurgiczne i zachowawcze, endoskopowe leczenie kamicy
  moczowej.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (1989)
 • Doktorat z urologii w Akademii Medycznej w Warszawie (1998)

Publikacje

 • Ponad 200 publikacji naukowych, doniesień zjazdowych , rozdziałów w książkach, współautor ksiązki "Nietrzymanie moczu".
 • P. Dobroński, P. Radziszewski "Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka" 2008 r.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staże zagraniczne w klinikach uniwersyteckich i prywatnych w Paryżu, Wiedniu, Innsbrucku, Hamburgu, Berlinie , San Francisco, Nowym Jorku, Kadyksie.
 • Uczestnik wymiany naukowej Europejskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Ocena pacjentów:

 • J

  Po nieudanym leczeniu przez innego lekarza i na moje szczęście, trafiłem do Pana doktora Dobrońskiego. Byłem porządnie wystraszony i mocno podłamany po 4 miesiącach niepoprawnego leczenia. Otrzymałem zrozumienie, diagnozę, nadzieję i świadomość, że jestem w absolutnie dobrym miejscu, pod fachowym okiem świetnego lekarza, który zdecydowanie wie o czym mówi. Dziś jestem spokojny, kamień spadł mi z serca i wróciła chęć życia mimo, że samo leczenie jeszcze troszkę potrwa. Szczerze Polecam!

 • Nie polecam.powód mojej wizyty było podwyższone psa -5,7.Profesor od razu oznajmił mi że to rak
  Załamałem się .Od razu skierował mnie na biopsje .Nie poszedłem
  Poszedłem natomiast do innego lekarza mniej znanego. Od razu powiedział żeby się nie martwić bo to jest zapalenie prostaty .Po miesiącu jak ręką odjął .Psa wróciło do normy .
  Pozdrawiam adamob
  Nie trzymajcie się tylko jednego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to profesjonalista i wybitny specjalista. Konkretna rozmowa i diagnoza, swobodna atmosfera zero skrępowania. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły, kompetentny. Fachowo doradzi, nie naciąga na następne wizyty. Pełen profesjonalizm, lekarz z powołania. Polecam Pana Profesora;)

 • K

  "Lekarz wspaniały, postawił konkretną diagnozę i skierował na zabieg, od lat chodziłem do kilku innych lekarzy, w/g opinii z netu jako dobrych i żaden nie zajął się tak dobrze jak dr Dobroński, wizyty przebiegały w b. dobrej atmosferze, gorąco polecam wszystkim " Krzysztof S.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałem tego lekarza jako jednego z najlepszych w moim przekonaniu - na podstawie opini z netu, zlecił dodatkowe badania, które pominął lekarz prowadzący, podał pare szczegółów dietetycznych na które nie zwracałem uwagi a są ważne w moim przypadku. Jestem zadowolony z wizyty pomimo ze była dość droga.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Lekarz przepisał sobie wszystkie wyniki męża by mieć dokumentację, przeprowadził wywiad, dał skierowania na pozostałe badania i podjął próbę leczenia a nie powiedział, że tylko ivf i nic innego. Na pewno jeszcze się zgłosimy do doktora. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam w 100% doktora Dobrońskiego, jedna wizyta, strzał w 10-tke, szybki zabieg urs i pozamiatane po kamyku, naprawdę fachowiec :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Nie koloryzuje, ale też nie dramatyzuje. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Wcześniej byłam u kilku innych lekarzy ( w tym u profesora) i z każdej wizyty wychodziłam z wieloma pytaniami, na które nie uzyskałam odpowiedzi lub z poczuciem straconych pieniędzy za trzyminutową rozmowę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doktora Dobrońskiego.

 • K

  Doskonały specjalista! Przeszedłem dość poważną (z mojego punktu widzenia) operację. Przez cały okres leczenia mogłem liczyć na pełne wsparcie dr Dobrońskiego. Nie należę do łatwych pacjentów - doktor jednak przez chwilę nie dał po sobie poznać, że ma już dość. Bardzo polecam wszystkim!