dr hab. n. med.

Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/ Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni asy... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/

  Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w latach
  lat doświadczenia w urologii klinicznej, wieloletni
  asystent i adiunkt Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Warszawie ,
  ordynator oddziału w ww klinice przez kilka lat, nauczyciel akademicki
  student ów medycyny w języku polskim i angielskim.

  Główne zainteresowania :
  choroby gruczołu krokowego (prostaty , stercza) w tym laserowe
  leczenie łagodnego przerostu stercza (PVP KTP) , operacje plastyczne
  prącia , moszny i jąder ,chirurgiczne leczenie niepłodności męskiej (
  w tym odwrócenie wazektomii, operacje żylaków powrózka nasiennego,
  zespolenia nasieniowodowo-najądrzowe), nietrzymanie moczu kobiet -
  leczenie chirurgiczne i zachowawcze, endoskopowe leczenie kamicy
  moczowej.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (1989)
 • Doktorat z urologii w Akademii Medycznej w Warszawie (1998)

Publikacje

 • Ponad 200 publikacji naukowych, doniesień zjazdowych , rozdziałów w książkach, współautor ksiązki "Nietrzymanie moczu".
 • P. Dobroński, P. Radziszewski "Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka" 2008 r.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staże zagraniczne w klinikach uniwersyteckich i prywatnych w Paryżu, Wiedniu, Innsbrucku, Hamburgu, Berlinie , San Francisco, Nowym Jorku, Kadyksie.
 • Uczestnik wymiany naukowej Europejskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny. Fachowo doradzi, nie naciąga na następne wizyty. Pełen profesjonalizm, lekarz z powołania. Polecam Pana Profesora;)

 • bardzo dobry

  "Lekarz wspaniały, postawił konkretną diagnozę i skierował na zabieg, od lat chodziłem do kilku innych lekarzy, w/g opinii z netu jako dobrych i żaden nie zajął się tak dobrze jak dr Dobroński, wizyty przebiegały w b. dobrej atmosferze, gorąco polecam wszystkim " Krzysztof S.

 • bardzo dobry

  Wybrałem tego lekarza jako jednego z najlepszych w moim przekonaniu - na podstawie opini z netu, zlecił dodatkowe badania, które pominął lekarz prowadzący, podał pare szczegółów dietetycznych na które nie zwracałem uwagi a są ważne w moim przypadku. Jestem zadowolony z wizyty pomimo ze była dość droga.

 • bardzo dobry

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Lekarz przepisał sobie wszystkie wyniki męża by mieć dokumentację, przeprowadził wywiad, dał skierowania na pozostałe badania i podjął próbę leczenia a nie powiedział, że tylko ivf i nic innego. Na pewno jeszcze się zgłosimy do doktora. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam w 100% doktora Dobrońskiego, jedna wizyta, strzał w 10-tke, szybki zabieg urs i pozamiatane po kamyku, naprawdę fachowiec :)

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Nie koloryzuje, ale też nie dramatyzuje. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Wcześniej byłam u kilku innych lekarzy ( w tym u profesora) i z każdej wizyty wychodziłam z wieloma pytaniami, na które nie uzyskałam odpowiedzi lub z poczuciem straconych pieniędzy za trzyminutową rozmowę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doktora Dobrońskiego.

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista! Przeszedłem dość poważną (z mojego punktu widzenia) operację. Przez cały okres leczenia mogłem liczyć na pełne wsparcie dr Dobrońskiego. Nie należę do łatwych pacjentów - doktor jednak przez chwilę nie dał po sobie poznać, że ma już dość. Bardzo polecam wszystkim!

 • bardzo dobry

  Doskonały fachowiec, podejście do pacjenta profesjonalne i życzliwe. Świetny chirurg, wykonuje zabiegi najnowocześniejszym sprzętem. Miałem wykonaną częściową resekcję gruczołu krokowego metodą waporyzacji plazmowej - po pół roku czuję się doskonale, dolegliwości ustąpiły zaraz po zabiegu. Pobyt w szpitalu (NFZ) trwał 3 dni, po miesiącu zapomniałem, że miałem jakiś problem. Funkcje ważne dla mężczyzny pozostały bez uszczerbku. Jak to dobrze, że tacy lekarze jeszcze istnieją, przyjmują i opiekują się pacjentami!

 • bardzo dobry

  Polecam.Miła i fachowa obsługa. Lekarz zaangażowany. Zlecił badania i przeprowadził fachowe rozpoznanie.

 • bardzo dobry

  Profecjonalny lekarz, troszeczkę zdystansowany ale uśmiechnięty. Przeprowadził u mojego męża laparoskopowo usunięcie żylaków powrózka nasiennego - bez żadnych komplikacji, dodam, że nie prywatnie! Czekamy na efekty zabiegu :) Gorąco polecamy.