Adres

Noir Dental Clinik
Aleja Grunwaldzka 505/2, Oliwa, Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Aleja Grunwaldzka 505/2, Gdańsk

200 zł

Noir Dental Clinik

Moje doświadczenie

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Noir Dental Clinik Konsultacja chirurgiczna

Bardzo profesjonalne podejście. Rzeczowe wyjaśnienie przebiegu leczenia. Bardzo empatyczny i sympatyczny lekarz dzięki czemu synek (l.7) ani przez moment nie bał się wizyty czy samego zabiegu (usuwany mesiodens). Dziękuję bardzo i ogromnie polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor Piotr Chomik przeprowadzał u mnie zabieg implantacji zęba. Każdemu, kto szuka profesjonalnej usługi w tym zakresie bardzo polecam dr Chomika. Pan Piotr wyjaśnił przed zabiegiem wszystko bardzo szczegółowo, a o każdym kolejnym kroku informował mnie na bieżąco. Zabieg został przeprowadzony w asyście dwóch osób (lekarz stomatologii oraz asystent). Zabieg wykonany w warunkach pełnej aseptyki oraz sterylności. Czułem się bardzo bezpiecznie, we właściwych rękach. Całość trwała około 20 minut. Serdecznie polecam doktora Piotra Chomika. Jeśli kiedyś przyjdzie mi jeszcze wrócić z takim problemem - na pewno tylko do tego chirurga! :) Pozdrawiam

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor Piotr Chomik wykonywał u mnie dłutowanie zatrzymanego kła, ekstrakcję wszystkich czterech zębów ósmych oraz operację dwuszczekową progenii i wszystkie zabiegi wyszły perfekcyjnie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny, wnikliwy i przede wszystkim zależy mu aby pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona po konsultacji mojego problemu i na pewno wrócę w przyszłości.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból spowodowany nieprawidłowym leczeniem kanałowym

Trafiłam do doktora Chomika będąc na urlopie w Trojmiescie. Był to 3ci specjalista i jako pierwszy zalecił leczenie i uratowanie zęba, po tym jak wszyscy wcześniejsi zalecili pozbycie się problemu.
Przy zębie zrobiła się torbiel, której nazwa okazała się nadużyciem. Doktor był przemiły, doradził, wszystko dokładnie wytłumaczył i nawet polecił specjalistę w miejscu zamieszkania, który podejmie dalsze leczenie.
Sama uslyszlam o doktorze z polecenia, ja polecam również!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu resekcja wierzchołka korzenia

Polecam, Pan Piotr podjął się operacji, której inny chirurg nie chciał się podjąć, odprawiając mnie z kwitkiem. Operacja zakończona sukcesem i dolegliwości zostały zlikwidowane.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Noir Dental Clinik wycinek z jamy ustnej

Niesamowity lekarz miałam robione 2 wycinki do badania histopatologicznego. Pierwszy był ok w drugim doszło do dużych komplikacji a doktor był duzym wspasciem i nie bylo zadnego problemu z kontaktem z nim i pomoca z jego strony.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Noir Dental Clinik chirurgiczne usunięcie ósemki

Zabieg został wykonany perfekcyjnie.Mimo tego, że ząb był źle usytuowany ( blisko nerwu). Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do doktora Chomika. Dodatkowo był bardzo miły i tłumaczył wszystko, co robi.Przyszłam do gabinetu zdenerwowana, a potem dzięki jego postawie ,nabrałam odwagi.


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Noir Dental Clinik chirurgiczne usuwanie zębów

Polecam! Pan Doktor wyrwał mi dwa zęby, w tym jeden po poprzednim nieudanym zabiegu. Wszytsko odbylo się bezboleśnie i w miłej atomosferze. Pan Piotr wszytsko dokładnie tłumaczy i ma dory kontakt z pacjentem. Jeszcze raz bardzo polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania