Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Podgórze 17
  58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H

  Jestem mamą 8,5 letniej Mai. Zjeździliśmy okulistów w Lublinie, Warszawie, Krakowie ale nikt tak nie podszedł profesjonalnie jak dr. Kirrilovski. Córka ma zeza i nadwzroczność, czekamy teraz na operację. Mogę w 100% polecić pana doktora.

 • K

  Lekarz u którego polecam się leczyć na oczy i chwalę prywatnie tego lekarza za jego fachową wiedzę i fachowe podejście do człowieka

 • S

  Trafiłam do doktora wówczas jako 19 letnia dziewczyna jeszcze do Szklarskiej Poręby- po wielu latach nieudanych prób leczenia zeza w Szczecinie, Warszawie ,Krakowie itd. Pan Doktor zrobił dla mnie wówczas coś co było dla mnie nie możliwe. po operacji po pierwszy w życiu moje oko przestało zezować. Nie mogłam w to uwierzyć!!!Byłam wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie.. Będę zawsze wdzięczna Panu dr. ponieważ zjeździłam całą Polskę wszerz i wzdłuż i Nikt mi nie potrafił pomóc. a On sprawił że w końcu zaczęłam cieszyć się życiem. Żałuje tylko że tak późno tam trafiłam bo już niedowidzenia nie maiłam szans wyleczyć. Ale Was przestrzegam przed marnowaniem czasu u innych pseudo lekarzy-jeśli Zez to tylko u dr.Kirillowskiego!!!!To jedyny Fachowiec godny polecenia w tym kraju!!!Do tego cudowny człowiek!!! Magda z Szczecina

 • A

  Jeżdżę do Doktora od 5 roku życia. Wyleczył mnie z zeza zbieżnego ;) Bardzo polecam. Angelika z Sulechowa

 • Pozostale opinie sa dosc mylace dla innym potecjalnych pacjetow. Lekasz okazal sie niekompetentny i w dodatku chciwy. Za wizyte bez diagnozy zaplacilam 180 zl!!! Kompletnie za nic!!! Nie polecam chyba ze ktos lubi wyrzucac pieniadze. Lekarz ma bardzo duze problemy z komunikacja w jezyku polskim.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Wspaniały człowiek i lekarz. Pan doktor Petr Kirillovski operował moją córeczkę w wieku 5 lat, operacja się udała, serdeczne podziękowania kieruję również do Pani doktor anestezjolog Teresy Janowskiej, która ma doskonałe podejście do małych pacjentów, troszczyła się o moją córeczkę przed i po operacji. Pan doktor Kirillovski i Pani doktor Janowska to wspaniały zespół lekarzy z ogromną wiedzą, doświadczeniem i wielkim sercem! Dziękujemy.

  Mama Aleksandry

 • Byłam u Pana doktora na wizycie kontrolnej z 2-letnim dzieckiem. Podejście fantastyczne! Tak odwrócił uwagę, że córka bez problemu dała sobie zbadać wzrok. Mimo długiego oczekiwania w poczekalni, polecam w 100 %.

 • M

  Jeżdżę z Warszawy z dwoma synami od 12 lat do Pana doktora Kiryllowskiego, nie zamieniłbym go na żadnego z warszawskich, których poznałem.

 • Mając 6 lat biegałam z denkami od kieliszków! Dziś? Mogę spojrzeć na świat swoimi oczami i widzieć piękno, co do milimetra. Choć ucieka mi oko, bo czeka mnie jeszcze jedna operacja to przynajmniej widać to oko :)) I mogę śmiało spojrzeć sama sobie w oczy :)

 • Polecam, bardzo dobry lekarz. Jestem po wypadku i miałam zeza rozbieżnego oraz podwójne widzenie. Jeździłam po różnych klinikach okulistycznych i nikt nie chciał mi zoperować oczu. Wszyscy mówili że widzenia podwójnego nie da rady zlikwidować. W końcu trafiłam do Pana Piotra i po pierwszej operacji wszystko wróciło do normy. Jakaż to radość znowu widzieć pojedynczo. ;-D Dziękuję bardzo.
  Polecam gorąco.

Jesteś tym lekarzem?

293

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

320

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.