Petr Kirillovski

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H

  Jestem mamą 8,5 letniej Mai. Zjeździliśmy okulistów w Lublinie, Warszawie, Krakowie ale nikt tak nie podszedł profesjonalnie jak dr. Kirrilovski. Córka ma zeza i nadwzroczność, czekamy teraz na operację. Mogę w 100% polecić pana doktora.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H

   Jestem mamą 8,5 letniej Mai. Zjeździliśmy okulistów w Lublinie, Warszawie, Krakowie ale nikt tak nie podszedł profesjonalnie jak dr. Kirrilovski. Córka ma zeza i nadwzroczność, czekamy teraz na operację. Mogę w 100% polecić pana doktora.

  • K

   Lekarz u którego polecam się leczyć na oczy i chwalę prywatnie tego lekarza za jego fachową wiedzę i fachowe podejście do człowieka

  • S

   Trafiłam do doktora wówczas jako 19 letnia dziewczyna jeszcze do Szklarskiej Poręby- po wielu latach nieudanych prób leczenia zeza w Szczecinie, Warszawie ,Krakowie itd. Pan Doktor zrobił dla mnie wówczas coś co było dla mnie nie możliwe. po operacji po pierwszy w życiu moje oko przestało zezować. Nie mogłam w to uwierzyć!!!Byłam wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie.. Będę zawsze wdzięczna Panu dr. ponieważ zjeździłam całą Polskę wszerz i wzdłuż i Nikt mi nie potrafił pomóc. a On sprawił że w końcu zaczęłam cieszyć się życiem. Żałuje tylko że tak późno tam trafiłam bo już niedowidzenia nie maiłam szans wyleczyć. Ale Was przestrzegam przed marnowaniem czasu u innych pseudo lekarzy-jeśli Zez to tylko u dr.Kirillowskiego!!!!To jedyny Fachowiec godny polecenia w tym kraju!!!Do tego cudowny człowiek!!! Magda z Szczecina

  • A

   Jeżdżę do Doktora od 5 roku życia. Wyleczył mnie z zeza zbieżnego ;) Bardzo polecam. Angelika z Sulechowa

  • K

   Pozostale opinie sa dosc mylace dla innym potecjalnych pacjetow. Lekasz okazal sie niekompetentny i w dodatku chciwy. Za wizyte bez diagnozy zaplacilam 180 zl!!! Kompletnie za nic!!! Nie polecam chyba ze ktos lubi wyrzucac pieniadze. Lekarz ma bardzo duze problemy z komunikacja w jezyku polskim.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Wspaniały człowiek i lekarz. Pan doktor Petr Kirillovski operował moją córeczkę w wieku 5 lat, operacja się udała, serdeczne podziękowania kieruję również do Pani doktor anestezjolog Teresy Janowskiej, która ma doskonałe podejście do małych pacjentów, troszczyła się o moją córeczkę przed i po operacji. Pan doktor Kirillovski i Pani doktor Janowska to wspaniały zespół lekarzy z ogromną wiedzą, doświadczeniem i wielkim sercem! Dziękujemy.

   Mama Aleksandry

  • M

   Byłam u Pana doktora na wizycie kontrolnej z 2-letnim dzieckiem. Podejście fantastyczne! Tak odwrócił uwagę, że córka bez problemu dała sobie zbadać wzrok. Mimo długiego oczekiwania w poczekalni, polecam w 100 %.

  • M

   Jeżdżę z Warszawy z dwoma synami od 12 lat do Pana doktora Kiryllowskiego, nie zamieniłbym go na żadnego z warszawskich, których poznałem.

  • Mając 6 lat biegałam z denkami od kieliszków! Dziś? Mogę spojrzeć na świat swoimi oczami i widzieć piękno, co do milimetra. Choć ucieka mi oko, bo czeka mnie jeszcze jedna operacja to przynajmniej widać to oko :)) I mogę śmiało spojrzeć sama sobie w oczy :)

  • D

   Polecam, bardzo dobry lekarz. Jestem po wypadku i miałam zeza rozbieżnego oraz podwójne widzenie. Jeździłam po różnych klinikach okulistycznych i nikt nie chciał mi zoperować oczu. Wszyscy mówili że widzenia podwójnego nie da rady zlikwidować. W końcu trafiłam do Pana Piotra i po pierwszej operacji wszystko wróciło do normy. Jakaż to radość znowu widzieć pojedynczo. ;-D Dziękuję bardzo.
   Polecam gorąco.