Adresy (2)

Konsultacja online Paweł Szychta


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 250 zł

Konsultacja online (kolejna) (opis) Darmowa usługa

Konsultacja z zakresu chirurgi plastycznej • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
52 525..... Pokaż numer

Sposób płatności: Karta płatnicza, Przelew na konto

Najpóźniej 2 tygodnie przed konsultacją prosimy o wykonanie przelewu:
Posiadacz rachunku: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Szychta
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Numer rachunku: 80 **** **** **** **** **** ****
IBAN: PL 80 **** **** **** **** **** ****
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
Kwota: *** PLN
W tytule należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji.

Dziękujemy za zaufanie!

Zespół Dr Paweł Szychta

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
52 525..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej


Leczone choroby

 • Ginekomastia
 • Choroby piersi
 • Skrzywienie przegrody nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna


Filmy


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


250 zł

Konsultacja online Paweł Szychta

konsultacja online

opcjonalnie - możliwość konsultacji 3DŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MED

Pozostałe usługi


Darmowa usługa

Konsultacja online Paweł Szychta

konsultacja online (kolejna)

opcjonalnie - możliwość konsultacji 3D250 zł

Konsultacja online Paweł SzychtaŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MEDŻabi Kruk 10, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Szpital ETER-MED

329 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna brzucha

Doktor Paweł Szychta to profesjonalista z najwyższej półki, który spełnia marzenia wielu kobiet, w tym również moje. Oszpecony ponad 25 lat temu brzuch poprzez :
- nieprofesjonalnie zszytą ranę po operacji wyrostka robaczkowego ( ponad 20 szwów , zrosty rozejście się rany ),
- ciąża, duże dziecko ( ponad 4 kg , brzuch rósł jednostronnie, bo blizna i zrosty uniemożliwiały równomierne rozciągnięcie)
- nadwaga ( 20 kg )
Wizualnie - istna masakra, mentalnie - obniżone poczucie własnej wartości i z tyłu głowy przez naście lat, muszę coś z tym zrobić.
No i zrobiłam , dokładnie 27.05.2022r. spełniłam swoje marzenie i poddałam się zabiegowi abdominoplastyki z częściową liposukcją , która została wykonana przez doktora Pawła. Doktor zaplanował wszystko w najmniejszych szczegółach , jego celem był efekt "wow" . Minęły ponad 3 miesiące, blizna jest jeszcze w przebudowie, ale ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że cel został osiągnięty. Jest efekt "wow". Nigdy nie miałam takiej wyeksponowanej talii i płaskiego brzucha. Moja poczucie kobiecości uniosło się na wyżyny. Dziękuję Panie doktorze za wizję, mobilizację do utraty zbędnych kilogramów i za perfekcyjnie wykonany zabieg.
Warto mieć marzenia i spełniać te osiągalne :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED powiększanie piersi

Polecam z Całego serca P.Pawła Szychte jestem mega zadowolona z moich nowych cudownych piersi . Pełen profesjonalizm cudowny człowiek opieka pierwsza klasa .Polecam Polecam Polecam

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna nosa

Ponad dwa tygodnie temu miałam operację nosa u Dr Pawła Szychy z przeszczepem kości, ze względu na problemy w oddychaniu oraz 'groźny' profil. Z zamiarem operacji zwlekałam kilka lat, szukając najlepszego specjalisty, który wykona ten trudny zabieg i z pełną pewnością oraz zaufaniem wybrałam Dr Szychtę. Najlepsza technologia wykonania pozwoliła mi zobaczyć nos w stabilnym i niezmiennym wyglądzie, a możliwość oddychania od razu od pierwszej minuty po operacji, pozwoliła mi zacząć życie od nowa. Nos po tygodniu miał wygląd jak u osoby, które widziałam po 6 miesiącach po operacji. Cud nauki i geniusz Doktora. Chciałabym bardzo podziękować, za nowe spojrzenie na siebie i moc oddechu.

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED Inny

Gorąco polecam Pana doktora profesjonalny z wielką wiedzą. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta . Jeśli chodzi o zabieg dostałam więcej niż chciałam efekt przepiękny. Polecam serdecznie .

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna nosa

Konsultacja: miała miejsce 24 maja 2021, potrzebowałam chwili refleksji, ale nie zmieniłam zdania - Pana doktora odebrałam jako osobę, która jest naprawdę bardzo zaangażowana w swoją pracę i w rozmowę z pacjentami. Myślałam, że po 17:00 (niewątpliwie po kilku konsultacjach tego samego dnia) nie można mieć już w sobie tyle pogody ducha, cierpliwości i wyrozumiałości, a tu taka miła niespodzianka. :) Bardzo obawiałam się tej konsultacji, po pierwsze ze względu na formę, po drugie, bo wiązało się to z wyjściem ze strefy komfortu. Pan Paweł odpowiedział na wszystkie moje pytania, był bardzo szczegółowy, w punkt wyliczył to, co uważa do poprawy w moim nosie (podzielam każdą uwagę w 200%), nie powodując dyskomfortu, mimo, że temat jest dla mnie wrażliwy. Czułam, że rozmawiam z fachowcem, który naprawdę lubi swoją pracę i chce mi pomóc pozbyć się kompleksów. Ostateczną ocenę oczywiście mogę wystawić dopiero po zabiegu, ale czuję, że będę w dobrych rękach.

Edit - po operacji: nie będę rozpisywać się o klinice, bo swoją szczegółową opinię wyraziłam już przez Google, w skrócie powiem tylko, że poznałam tam wspaniałych, cierpliwych i serdecznych ludzi, ich poczucie humoru, oddanie dla pacjenta, tworzenie miłej atmosfery uczyniły mój pobyt bardzo przyjemnym. Była to już druga wizyta w tym miejscu i obie wspominam tak samo dobrze.

Zawsze czułam, że mój nos do mnie nie pasuje, był jak niepasujący element układanki. Zawsze wiedziałam, że to nie do końca ja, dlatego zdecydowałam się na zabieg.
Obecnie jestem już 2 tygodnie po operacji, po zdjęciu szwów i gipsu. Nie bałam się tego momentu, bo w głowie miałam cały czas myśl, że jak by ten nos się nie zmienił, zawsze będzie wyglądał lepiej, bo uważałam, że gorzej być nie może. Po prostu chciałam, żeby zmienił się jakkolwiek.
Operacja nie należała do najprostszych, mój nos był praktycznie cały do poprawy. Był za szeroki, miał krzywą przegrodę, lekki garbek, bulwiastą końcówkę, do tego ma twardą skórę. Mimo to, Profesor Szychta podjął się wyzwania i moja twarz jest teraz nie do poznania. Patrzę na siebie i nie wierzę w to, jaką piękną pracę zrobił dla mnie Pan Profesor. Nie da się tego opisać słowami, a przynajmniej ja nie dysponuję takim zasobem słownictwa, które mogłoby wyrazić godne podziękowanie i niezwykłe wzruszenie, które mnie ogarnęło po zobaczeniu finalnego efektu. Nie dość, że odmłodniałam, to jeszcze lepiej oddycham i, co najważniejsze, w końcu się sobie podobam. Pomijając niezwykłe umiejętności chirurga z tej medycznej strony, Profesor ma w mojej opinii również nieprzeciętny zmysł estetyczny - uważam, że lepiej się nie dało poprawić wyglądu mojego nosa. Wygląda po prostu świetnie, jest mniejszy, kształtny, kobiecy, zgrabny. Zdecydowanie zabieg przerósł moje oczekiwania w całkowicie pozytywnym tej frazy znaczeniu.
Myślę, że nie licząc tak pięknych chwil w życiu jak ślub, była to jedna z najważniejszych i najlepszych decyzji mojego życia.
Muszę wspomnieć o skutkach ubocznych, które są dość uciążliwe: bardzo częste gapienie się w lustro i nadmierny samozachwyt :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online Paweł Szychta konsultacja z zakresu chirurgi plastycznej

[całkowita korekta nosa]

Dnia 7 grudnia 2021 roku podjąłem się zabiegowi całkowitej korekty nosa. Czego wynikiem jest to poprawieniem wyglądu i drożności nosa.

Pierwsza konsultacja miała miejsce +- pół roku przed operacją i była ona zdalna. Po połączeniu się na wizytę moim oczom ukazał się bardzo sympatyczny i doświadczony lekarz. Wizyta trwała ok. 15 minut i zostało w niej zawarte wszystko czego musiałem/chciałem się dowiedzieć.

Dzień zabiegu: pojawiłem się zgodnie z wcześniejszym ustaleniem o godz. 7:00. Pierwszą rzeczą było dostarczenie personelowi medycznemu potrzebnej do zabiegu dokumentacji oraz zrobienie szybkiego testu na występowanie wirusa. Po otrzymaniu wyniku negatywnego zostałem skierowany na oddział gdzie została mi podłączona kroplówka i dostałem zalecenie przebrania się w jednodniowe ubranie. Po ok. godzinie 12:00 miałem ostatnią przez zabiegiem konsultacje z dr. Szychtą. Na tej konsultacji opisał jak będzie przebiegała operacja, jaki rezultat chce osiągnąć i zostałem zapewniony, że nie muszę się niczym przejmować. Niedługo później został przeprowadzony zabieg, wszystko poszło perfekcyjnie i następnego dnia otrzymałem zalecenia po zabiegu oraz wypis.

Trzy miesiące później (dzień w którym piszę opinie doktorowi): Nos wygląda fenomenalnie (10/10), oddycha się przez niego jak nigdy dotąd, efekt końcowy wygląda bardzo naturalnie i świetnie pasuje do mojej twarzy. Ja czuje się bardzo dobrze i nie odczułem żadnych efektów ubocznych. Czuje się świetnie w nowej skórze, moja pewność siebie podskoczyła diametralnie, niczego nie żałuje i chce polecić doktora Szychtę nie tylko jako świetnego lekarza/chirurga ale też jako człowieka. Za każdym razem jak się z nim widziałem byłem ciepło przyjmowany, zawsze z uśmiechem na twarzy i było czuć empatię od niego - ogólnie w samych superlatywach Jego wspominam.

Jeśli chcesz zobaczyć moją metamorfozę przed i po to zachęcam do przejrzenia instagrama dr. Szychty (jak dobrze pamiętam to @drszychta), na którym opowiadam co i jak (data posta: 23 grudnia 2021).

Rada ode mnie: osobiście mogę powiedzieć, że u mnie metamorfoza zmieniła moje życie na lepsze, ale pamiętaj, że nie u każdego nowy wygląd = lepsze samopoczucie. Skonsultuj się z terapeutą przed i pogadajcie czy to jest Tobie potrzebne :)

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna piersi

Bardzo dobry lekarz, ceni sobie minimalizm i klasę a to właśnie było dla mnie najważniejsze podczas wyboru lekarza do implantacji piersi. Mądrze doradza, jest uważny na to co mówi pacjent. Efekty rewelacyjne - naturalnie wyglądające piersi już 3 tygodnie po operacji. Bardzo polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna piersi

Wspaniały lekarz. Widać, że naprawdę kocha, to co robi. Miałam pomniejszone piersi u prof. Szychty we wrześniu 2020. Wszystko pięknie się zagoiło. Jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco usługi prof. Szychty. Dziękuję.

B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna nosa

Jestem 13 dni po całkowitej korekcji nosa. Efekt już teraz jest rewelacyjny! Nie mogę się rozstać z lusterkiem. Jak się okazało, wcześniej nie wiedziałam czym jest poprawny oddech.
Lekarz z powołania. Miły, pogodny z ogromną wiedzą i pasją. Jedyne czego żałuję, to tego, że nie zgłosiłam się wcześniej do doktora.
Zacytuję: ,, Nie ma się czego bać". Panie doktorze, miał Pan rację!
Polecam z całego serca.

H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED operacja plastyczna uszu

Dr. hab.med.prof. Paweł Szychta najlepszy chirurg plastyczny!!!
Lekarz z powołania
Oby wszyscy brali przykład z profesora. Doktor na medal!
W sierpniu miałam przeprowadzoną korektę uszu. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Atmosfera podczas operacji była bardzo przyjemna. Profesor wszytsko tłumaczył co robi itp. Pomoc która asystowała profesorowi również bez zastrzeżeń. Było czuć, że właściwe osoby na odpowiednim miejscu. Dlatego nic się nie stresowałam, nie bałam. Czułam radość. Po operacji również czułam się zaopiekowana(telefonicznie), bo po korekcie uszu nie jest wymagana noc w klinice. Jak coś mnie niepokoiło zawsze dostała informacje i pomoc. Czułam się zaopiekowana pod każdym względem. Nic dodać nic ująć.
Cieszę się, że moje uszy zrobił profesjonalista na wysokim poziomie. Tak plastyka u profesora to dzieło sztuki!!!
Teraz to mam takie uszy z jakimi powinnam się urodzić !!!
I uwielbiam teraz robić kity, koczki itp.
Jestem mega zadowolona!!!!!
Polecam szczerze z całego serca operacje u doktora !
Jeśli operacja plastyczna to tylko u Profesora Szychta!!!!!!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

63 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy operacje plastyczną nosa można wykonać w wieku 17 lat?

Dzien dobry Pani,

Ze wzgledu na wzrost kosci twarzy, najkorzystniejszym rozwiazaniem jest wykonanie operacji plastycznej nosa w wieku 18 lat. Jednakze, ze wzgledu na terminy oczekiwania na operacje, zapraszam Pania juz obecnie na konsultacje.

Pozdrawiam,
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

dr hab. n. med. Paweł Szychta

Pytanie dotyczące operacja plastyczna nosa

Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwa jednoczesna operacja krzywej przegrody nosa (mam wskazania do takiej) z jednoczesna platyką nosa (chciałabym usunąć garbka i ogólnie zmniejszyć nos). Operacje chciałabym wykonać prywatnie, ale nie wiem czy jest możliwe (wskazane) ich połączenie, czy jednak powinnam wykonywać je osobno?

Dzień dobry Pani,

Istnieje mozliwosc przeprowadzenia operacji korekcji nosa i przegrody jednoatepowo, a także postępowanie dwuetapowe, gdzie wpierw jest wykonana plastyka przegrody, a plastyka nosa zewnetrznego w pozniejszym terminie. Wskazania do jednego z tych postepowan moge ustalic podczas wizyty kwalifikujacej, na ktora serdecznie zapraszam. Prosze, by wziela Pani ze soba badanie obrazowe nosa i zatok przynosowych.

Pozdrawiam,
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

dr hab. n. med. Paweł Szychta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej


Leczone choroby

 • Ginekomastia
 • Choroby piersi
 • Skrzywienie przegrody nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Doświadczenie

 • Polska, Wielka Brytania, Belgia, USA


Filmy


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania