Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

aleja 23 Stycznia 26, Grudziądz
SWAQA-MED Paweł Swakowski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
Rydygiera 15/17, Grudziądz Przyjmuje na NFZ
Regionalny Szpital Specjalistyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, który stara się pracować wieloaspektowo korzystając zarówno z wiedzy medycyny konwencjonalnej, jak i niekonwencjonalnej czy alt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawów
 • Zwyrodnienie stawów kręgosłupa
 • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
 • Endokrynologia
Zobacz więcej

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
10 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity specjalista, doskonale wykształcony i pasjonat swojego zawodu. Pan Paweł jest prawdziwym lekarzem z powołania, doskonale diagnozującym przyczyny dolegliwości. Niezwykle cierpliwy, rzetelny i kompetentny, motywujący pacjentów również do samodzielnej pracy. Terapia zastosowana przez pana Pawła oraz ćwiczenia zalecone do stosowania w domu wspomogły leczenie farmakologiczne i szybko udało się odzyskać dawną sprawność. Wcześniej niedoceniana dziedzina medycyny okazała się być niezwykle skuteczna dzięki zaangażowaniu i wiedzy doświadczonego lekarza. Serdecznie pozdrawiam i polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam z dzieckiem do Pana Pawła kilka miesięcy temu. Syn jest po przeszczepie wątroby i zapaleniu mózgu. Po każdym zabiegu który przechodził coraz gorzej chodził i był cały poprzykurczany, szukaliśmy pomocy, chodziliśmy na terapie, rehabilitację 2 lat, ale to nie pomagało aż trafiliśmy do Pana Pawła.
Już po 3 miesiącach terapii była znaczna poprawa.
Chodzimy do dziś i jestem bardzo zadowolona z postępów syna.
Z całego serca polecam, jest świetnym zaangażowanym fizjoterapeutą.
Mama Marcela.
Pozdrawiamy !


E
Użytkownik zweryfikowany

Świetny terapeuta. Interesuje go przede wszystkim człowiek a nie tylko jednostka chorobowa . Jestem pacjentką na oddziale szpitalnym, żałuję że tak daleko mam by korzystać z jego terapii częściej. Widać, że to co robi lubi to i czuje . Polecam jeśli ktoś potrzebuje pomocy fizjoterapeuty na pewno się nie zawiedzie . Najważniejsze każdy pacjent jest dla niego równie ważny , takie jest moje odczucie.


S
Użytkownik zweryfikowany

Terapeuta o rozległej erudycji,bardzo dobrej intuicji oraz rzetelnym podejściu do pacjenta. Wybitny medyk, który świadczy swoje usługi na najwyższym 'artystycznym' poziomie. W swojej praktyce interdyscyplinarnie odnosi się do wielu dziedzin i nauk medycznych oraz pozamedycznych, a także do wiedzy z innych obszarów refleksji. Dzięki tak gruntownej i wielopłaszczyznowej diagnostyce, rozkładając każdy przypadek z osobna na czynniki pierwsze, jest On w stanie skutecznie pacjentom pomagać oraz - co niezwykle ważne - leczyć schorzenia od ich podstaw, a nie jedynie objawowo. Mnie osobiście bardzo pomaga w walce z codziennym bólem kręgosłupa oraz z innymi problemami zdrowotnymi. P. Paweł nigdy nie patrzy na zegarek, wizyty są długie, konkretne, wymagające, a sam terapeuta, przejmuje się losem pacjenta nawet "po godzinach". Miły i sympatyczny człowiek.Artysta, nie rzemieślnik. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Taki z powołania. POLECAM, POLECAM, POLECAM !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Terapeuta o rozległej erudycji, bardzo dobrej intuicji oraz rzetelnym podejściu do pacjenta. Wybitny medyk, który świadczy swoje usługi na najwyższym 'artystycznym' poziomie. W swojej praktyce interdyscyplinarnie odnosi się do wielu dziedzin i nauk medycznych oraz pozamedycznych, a także do wiedzy z innych obszarów refleksji. Dzięki tak gruntownej i wielopłaszczyznowej diagnostyce, rozkładając każdy przypadek z osobna na czynniki pierwsze, jest On w stanie skutecznie pacjentom pomagać oraz - co niezwykle ważne - leczyć schorzenia od ich podstaw, a nie jedynie objawowo. Mnie osobiście bardzo pomaga w walce z codziennym bólem kręgosłupa oraz z innymi problemami zdrowotnymi. P. Paweł nigdy nie patrzy na zegarek, wizyty są długie, konkretne, wymagające, a sam terapeuta, przejmuje się losem pacjenta nawet "po godzinach". Miły i sympatyczny człowiek. Artysta, nie rzemieślnik. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Taki z powołania. POLECAM, POLECAM , POLECAM !!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Paweł jest świetnym specjalistą.
Bardzo dobrze wie co robić żeby pomóc i za to wielkie podziękowania.
Miałam duży problem z mięśniem piersiowym i Pan Paweł (jako jedyny) odrazu wiedział co to jest, jaki mięsień i jak się zabrać za naprawę.
Jeżeli miałabym polecić osobę która naprawdę pomoże w odzyskani sprawności to byłby to tylko i wyłącznie Pan Paweł Swakowski - jednyna osoba spośród wieeelu, która zna się na rzeczy.


J
Użytkownik zweryfikowany

To już ponad rok,jak spotkałem Pana Pawła.Totalnie rozbity,z uszkodzonym kręgosłupem i krótko po udarze mózgu.szukałem pomocy gdzie się dało. Efekty były marne,i typowa spychoterapia.Dopiero Pan Paweł postawił mnie na nogi,w pszenośni i dosłownie.Połaczenie wiedzy,cierpliwości i wrodzone zdolności,czynią z niego fizjoterapeutę jakiego mogę polecić każdemu .Skierowałem kilka osób potrzebujących pomocy i są one mi wdzięczne za wskazanie idealnego lekarza, który im pomaga w powrocie do zdrowia.Miły ,dobry fachowiec,polecam każdemu kto do tej pory nie znalazł pomocy.


V
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w problemy zdrowotne pacjenta to tylko niektóre z zalet Pana Pawła. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, a następnie dobrane skuteczne działanie. Trafiłam do gabinetu Pana Pawła z ogromnymi problemami z szyjnym odcinkiem kręgosłupa. Bardzo silne bóle ręki, drętwienie palców, silne bóle w klatce piersiowej oraz usztywnienie szyi praktycznie uniemożliwiało mi ogólne funkcjonowanie. Miałam już wyznaczony termin operacji. Po kilku sesjach i serii ćwiczeń dolegliwości prawie całkowicie ustąpiły. Poprawa jest ogromna. Bardzo fachowy i rzeczowy fizjoterapeuta z prawdziwym powołaniem i świetnym podejściem do pacjenta. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan Paweł to świetny fizjoterapeuta, profesjonalista w każdym calu znaczenia tego słowa. Na początku przepada dokładnie, następnie stawia diagnozę. Zajęcia potrafią trwać 2 godziny często potrafi zostać dłużej nie patrzy cały czas na zegarek w przeciwieństwie do niektórych fizjoterapeutów. Pan Paweł to specjalista zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo serdeczny i kontaktowy człowiek.Prawdziwy fizjoterapeuta z powołania. Polecam szczerze wszystkim terapie u Pana Pawła, naprawdę warto.


A
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista z powołania. Bardzo fachowy i wnikliwy. Pomógł mi jako jedyny (a byłam u 14 specjalistów) w przewlekłym bólu kości ogonowej. Poświęca dużo czasu pacjentowi ok. 2 godzin trwa wizyta. Analizuje całą dokumentację medyczną, wysłucha pacjenta i "przebada całego". Nie skupia się tylko na głównym problemie. Stawiając diagnozę bierze pod uwagę całokształt. Same superlatywy. Fizjoterapeuta godny polecenia!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

jestem po izolowanym zamkniętym złamaniu kości strzałkowej 21 stycznia pod koniec marca po zakończeniu leczenia strzeliło coś znowu lekarz powiedział że kość jest cała a najprawdopodobniej strzeliła jakaś blizna, nie wiem jak przyspieszyć regeneracje ponieważ cały czas czuje ból dodam że gram w piłke i bardzo zalezy mi na szybkim wyzdrowieniu

Witam. Czasami mogą pojawiać się "trzaski" przy przeciążeniach powięzi, pękaniu/niekontrolowanemu uelastycznieniu starych blizn pooperacyjnych czy zaburzeniach gry stawowej. Wydaje się sensowne aby obejrzał i zweryfikował to dobry fizjoterapeuta, ostepata czy ortopeda sportowy. Może być potrzebna odpowiednia terapia manualna ukierunkowana m.in. na tkankę mięśniowo-powięziową, okostnową czy stawową (popularne np. metoda FDM czy manipulacje powięziowe wg Stecco być może będą własciwymi narzedziami diagnostyczno-terapeutycznymi ale nie jedynymi... :) ). Czasami dodatkowo warto się wspomóc fizykoterapią czy odnową biologiczną. (zaleci dobry fizjoterapeuta, lekarz rehabilitacji medycznej, ortopeda, również sportowy).

mgr Paweł Swakowski

Witam,
od kilku tygodni odczuwam bóle w okolicach korzonków. Przy dłuższym siedzeniu mam problem ze wstaniem i wyprostowaniem się. Ból odczuwalny jest również podczas siedzenia.

witam. prawdopodobnie domyśłam się, że chodzi o bóle w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, kiedyś mówiono o zapaleniu korzonków czyli lumbago, obecnie dominuje pojęcie zespół bólowy kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego lub bóle krzyża o różnym podłożu. Wydaje się sensowne, jeśli nie możemy uniknąć długotrwalego siedzenia, skonsultować z lekarzem ogólnym, ortopedą, neurologiem lub fizjoterapeutą. Nie ma jednej drogi do zmniejszenia objawów, wszystko zależy jaką możliwość pacjent wybiera i na jakiego "specjalistę" trafimy.

mgr Paweł Swakowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, który stara się pracować wieloaspektowo korzystając zarówno z wiedzy medycyny konwencjonalnej, jak i niekonwencjonalnej czy alt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawów
 • Zwyrodnienie stawów kręgosłupa
 • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
 • Endokrynologia
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania