Paweł Stręk, laryngolog Kraków

Prof. dr hab. n. med. Paweł Stręk

Laryngolog

17 opinii

Adres

Racławicka 48, Krowodrza , Kraków
Specjalistyczny Gabinet Leczenia Chorób Uszu, Nosa, Gardła i Krtani.

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja laryngologiczna


Racławicka 48, Kraków

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Chorób Uszu, Nosa, Gardła i Krtani.

Pozostałe usługi

Badania laryngologiczne


Racławicka 48, Kraków

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Chorób Uszu, Nosa, Gardła i Krtani.


Badania laryngologiczne dzieci


Racławicka 48, Kraków

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Chorób Uszu, Nosa, Gardła i Krtani.


Endoskopowa operacja zatok


Racławicka 48, Kraków

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Chorób Uszu, Nosa, Gardła i Krtani.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Ł

Opinia z dnia 25.02.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Doktor operował mojego 10-letniego syna. Zabieg długi i trudny, bo czyszczenie wszystkich zatok, włącznie z klinowymi, które mogły być powodem przebytego zapalenia opon mózgowych. Rzetelny i kompetentny. Nie zostawił nas 'na lodzie', kiedy anestezjolodzy odmówili znieczulenia dziecka do operacji, tylko przyjechał operować do kliniki dla dzieci. Jestem ignorantką oczywiście w dziedzinie chirurgii laryngologicznej, ale słyszałam od Profesora kolegów 'po fachu', że jest mistrzem. Mój syn dostał najlepszego operatora, za to wdzięczność i szacunek. Lekarz jest od leczenia, a nie od słodzenia.Dziękuję Panu Profesorowi za profesjonalizm!


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza. Kilka lat temu robił mi endoskopową biopsję kostniaka zatoki czołowej. Po zabiegu mam problemy z przewlekłym zapaleniem zatok szczękowych które przenoszą się na górną szczękę, oraz dotkliwe bóle jednego z oczodołów ( wczesniej owych problemów nie miałem). Jak na profesora powinniem być bardziej doświadczony w tym co robi, może i ma ogromną więdze w tym zakresie, ale według mnie nie powinien operować, gdyż pogarsza tylko stan zdrowotny pacjenta. Lekarz bardzo niemiły w obyciu ( zresztą jak większość lekarzy w tej klinice). Traktuje pacjentów jak zło konieczne. Przy leczeniu z NFZ ( a tak sie leczyłem) nie konsultuje się z pacjentem przed jak i po operacji, nie pyta o jego stan zdrowotny po zabiegu. Ogólnie nie polecam !


R
Użytkownik zweryfikowany

Zostałam skierowana do tego laryngologa przez innego lekarza z tej samej przychodni prywatnej na ul. Grzegórzeckiej. Umówiłam się na konkretną godzinę. Doktor spóźnił się pół godziny i widząc, że czekamy, nawet nie przeprosił za spóźnienie. Moja wizyta w gabinecie trwała mniej niż 5 minut. Doktor otworzył kartę i powiedział, że on nie może mi pomóc, abym poszła gdzie indziej. Na moje pytanie aby poradził mi jakie badania powinnam zrobić odpowiedział: "A co ja pani będę radził, to jest pani sprawa". I zamknął kartę. Wyszłam i zapłaciłam za ta "poradę" 120zł. Nie przesadzę, jeśli powiem, że to jeden z najgorszych lekarzy jakich spotkałam.


J
Użytkownik zweryfikowany

nie polecam, zero komunikacji nawet na prywatnej wizycie, każe zdobyć skierowanie do kliniki na Śniadeckich, przyjeżdżamy z daleka, po czym stwierdza, że mieliśmy się dowiadywać o leczenie gdzie indziej. Rutyna, brak odpowiedzi na najprostsze pytania, spychologia. odradzam!


R
Użytkownik zweryfikowany

Osiem lat temu byłem operowany u Prof Stręka ( wtedy jeszcze był docentem )na AM w Krakowie-miałem operacje prostowania przegrody nosa,poniewaz miałem problemy z oddychaniem.Przegroda nosa tak jak była krzywa tak i została krzywa i do dzisiaj mam problemy z oddychaniem.Wcześniej miałem prywatną konsultację za którą zapłacilem 100 pln + 300pln przed operacją(z własnej woli...) LEKARZ NIEKOMPETENTNY NIE POLECAM


A
Użytkownik zweryfikowany

To bardzo dobry specjalista. Nieprawdą jest że wyciąga pieniądze owszem być może wizyta nie jest najtańsza ale naprawdę warto raz zapłacic 200zł i wiedzieć co sie dzieje niż kilka czy kilkanaście wizyt u innych laryngologów i nie mieć postawionej trafnej diagnozy.Poszłam na wizytę prywatną raz po 2 diagnozach podejrzenia raka nosa, Pan doktor spojrzał na zmianę i na ct zatok i stwierdził, że to polip ahonalny do zabiegu ale nic groźnego. Zagrażał mi tylko dusznościami bo jestem w ciąży i nie było wiadomo czy nie będzie mnie przyduszał z powodu szybko zachodzących zmian hormonalnych. Jest konkretny kazał wziąć zaświadczenie od ginekologa, kiedy zabieg będzie wskazany i w jakim znieczuleniu i jak tylko będę mieć przyjść zapisać się w klinice państwowo na konsultację(nic nie płaciłam), żeby wyznaczyć termin zabiegu na który czekałam niecały tydzień bez pieniędzy i znajomości. Pan doktor kierował się tylko dobrem moim i dziecka. Naprawdę to wspaniały człowiek i lekarz, który może nie nadaje się na towarzysza popołudniowej herbatki ale oceniamy przecież jako dobrego lekarza! Ja osobiście szczerze polecam !!! Ania


G

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, serdecznie polecam!
Jeśli tylko pacjent stosuje się do zaleceń i nie robi niepotrzebnych problemów jest to osoba z sercem na dłoni.
Nie polecam osobom, które muszą się dowartościowywać romowami z lekarzem.
Najważniejsze, że jestem zdrowa!!! :)

Loki


G

zdecydowanie nie zgadzam się z opiniamii "najgorszy i odradzam".
podczas mojej wizyty u pana profesora, dowiedziałam się wielu rzeczy, o ktrórych wcześniej lekarze nie raczyli mi powiedzieć. opisał dokładnie, na czym będzie polegać operacja, jakie mogą być powikłania, co jeśli nie będe chciała jej wykonać itd. Nie należy P Stręk do osób, które będą "traktować cię jak miłość swojego życia i poświęcać ci każdą swoją wolną chwilę", ale jest komunikatywny, inteligentny,kulturalny.


G

Właśnie wróciłem z prywatnej wizyty-konsultacji. Do końca nie wiem dokładnie z czym mam problem, lekarz domowy odesłał mnie to alergologa, laryngologa i stomatologa.. nikt nie wydał żadnej opinii, tylko odsyłali miedzy sobą..
Wbrew niektórym opiniom na tym forum, nie zauważyłem tego "dziwnego zachowania" u doktora. wręcz przeciwnie, sprawił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. postawił diagnozę, zaproponował kroki leczenia, nie wciskał na siłę zabiegu - zalecił badania - ale to chyba oczywiste. najpierw leczenie lekami, ewentualnie jeśli nie pomoże to zabieg. wszystko wyjaśnił bardzo RZECZOWO i JASNO - każdy to mógł zrozumieć. na razie mogę go polecić, a dużo gorszych lekarzy spotykał nieraz gdzie indziej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie