Paweł Stachniak, stomatolog Garwolin

lek. dent. Paweł Stachniak

Stomatolog więcej

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Olimpijska 11, Garwolin
Olimpijska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam tego dentystę. Dokładny i kompetentny. Na pierwszej wizycie szczegółowo opisał stan moich zębów, zwrócił uwagę na problemy, których inni lekarze nigdy nie zauważyli. Mężowi wyleczył ósemkę, której inna pani dr nie potrafiła wyleczyć i polecała usunąć. Leczenie zawsze odbywa się w znieczuleniu, bez stresu i bólu. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Pana Doktora, naprawdę zna się na rzeczy! Zdecydowałam się na zabieg chirurgicznego usunięcia ósemki o bardzo trudnym położeniu, poziomym i zakleszczonym, w klinice na Olimpijskiej. Przed zabiegiem byłam przerażona lecz w trakcie i po objawy były zupełnie inne niż mi mówili. Pan Doktor na bieżąco wszystko dokładnie tłumaczył i pewną ręką pozbawił mnie lęku. Zabieg był bezbolesny, ból i opuchlizna znikome a zdjęcie szwów profesjonalne. Pan Doktor jest genialny. Z całego serca POLECAM!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem niechcący do pana doktora i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Chodziłem po stomatologach, z bolącymi zębami i dziąsłami, i nikt jakoś nie wiedział co mi dolega, grzebali mi w zębach w celu wyciągnięcia pieniędzy, a poprawy nie było żadnej. Natomiast pan doktor od razu zdiagnozował paradontozę i poleczył mi zęby jednorazowo na kilkugodzinnej wizycie. Jestem przeszczęśliwy, bo wreszcie mogę normalnie jeść, bez bólu, a z przyjemnością. Polecam bardzo!


P
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na Olimpijską przypadkiem i teraz jestem stałym bywalcem. Pan Doktor ma bardzo dobre podejście. Wszytsko dokładnie tłumaczy. Wizyty są rozpisywanetak, że Doktor ma zawsze dużo czasu i na sam zabieg jak i na szczegółową odpowiedz na każde pytanie. Wreszcie trafiłam do miejsca gdzie naprawde czuje, że stomatologowi zależy na efekcje pracy. Jak na razie jestem zadowolona.


J
Użytkownik zweryfikowany

Dwa tygodnie temu byłam w nowo otwartej klinice Pana Pawła w Garwolinie, na ulicy Olimpijskiej. Sama klinika jest świetna, a doktor jeszcze lepszy. Najpierw zrobił mi zdjęcie pantomogramem i okazało się, że nie mam jednej zawiązki, więc do usunięcia miałam trzy zęby. Już sama rozmowa o chirurgicznym usunięciu zębów była przerażająca, ale na szczęście, nie taki diabeł straszny, jak go malują i nawet nie wiedziałam, kiedy pozbyłam się ósemek. Dostałam też lek, dzięki któremu nie cierpiałam, kiedy znieczulenie przestało działać.
Podsumowując, bardzo dobra opieka stomatologiczna w miłej atmosferze i bardzo rozsądnych cenach! POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie