dr n. med.

Paweł Polak

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

29 opinii +dodaj

Specjalista ortopedii i traumatologii więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

  Trafiłam do dr Polaka z urazem kolana. Szukałam dobrego specjalisty i tak z polecenia moich znajomych, którzy się u niego leczyli/ byli operowani umówiłam się na konsultację. Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, przejrzał dotychczasowe badania a następnie, po badaniu wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Wszak na jednej wizycie się nie skończy, bo uraz okazał się poważny, ale mam przekonanie, że jestem w bardzo dobrych rękach i uda mi się jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Z czystym sumieniem polecam :)

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam bardzo dobry fachowiec, przeprowadził operację biodra po skomplikowanym złamaniu panewki kości biodrowej.operacja miała miejsce w listopadzie 2017r .wracam bardzo szybko do zdrowia.pan doktor przeprowadził operację w szpitalu w Ostrowcu świętokrzyskim.

 • B
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: kontrola pooperacyjna

  Co prawda była to moja na razie pierwsza wizyta,ale już wiem,że na pewno nie będzie ostatnią,ponieważ Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie:) Nie jakis snob jak wielu,ale przesympatyczny,miły i usmiechniety.Potrafi z człowiekiem porozmawiać ,wytłumaczyć niezrozumiałe dla mnie definicje medyczne.Mogę smiało Pana doktora polecic :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona :)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Jest kulturalny, poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba. Wykazał się cierpliwością i zaangażowaniem. Otrzymałam dodatkowe skierowania na badania. Z wynikami badań udam się do pana doktora, ponieważ mu zaufałam (już na pierwszej wizycie). Polecam z czystym sumieniem.

 • Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: Inny

  Zabieg usunięcia materiału stabilizującego z obu kości piszczelowych. Przebieg i rehabilitacja bez żadnych powikłań. Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czym polegać będzie zabieg oraz w jaki sposób i w jakim czasie wrócę do pełnej sprawności. Dr. Polak jest kompetentny i godny polecenia .

 • K

  Świetny specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Pomógł po bardzo ciężkim wypadku - właściwie uratował mi nogę, która była strzaskana, z otwartym złamaniem; została złożona anatomicznie a po wszystkim tylko niewielka blizna. Po wypisie ze szpitala nadal oferuje regularne wizyty by monitorować dalszą rehabilitację. A poza tym sympatyczny, dobry człowiek.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Pełny profesjonalizm. Jak mało kto, całą uwagę poświęca pacjentowi. W przystępny dla pacjenta sposób tłumaczy wszelkie niejasności i udziela konkretnych informacji co do dalszego leczenia. Potrafi dostrzec również inne dolegliwości, które pośrednio mogą mieć wpływ na ogólny stan zdrowia pacjenta. Gorąco polecam wizytę u tego lekarza.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam, dr Polak to konkretny, sympatyczny z profesjonalnym podejściem lekarz.. Dobry specjalista, który budzi zaufanie.

 • Lekarz z powołania. Lekarz który interesuje się pacjentem i skupia w 100 % na swojej pracy, pełen profesjonalizm. Z pozdrowieniami Szymek z Łęcznej

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Genialny specjalista z nadzwyczajna intuicja lekarska! Polecam !!! P.J*tz

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopedii i traumatologii

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu