Paweł Ossowski

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Fachowiec i polecam mimo że osobiście marudziłem był Pan dr wyrozumiały oby tak dalej. Dzięki. Wiesław ze Świdnicy

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Fachowiec i polecam mimo że osobiście marudziłem był Pan dr wyrozumiały oby tak dalej. Dzięki. Wiesław ze Świdnicy

  • P

   Od lat leczę zęby u p.Pawła O. BARDZO POLECAM!!
   Pełen profesjonalizm, doradzi, wytłumaczy.
   Moja córka i syn, też nie chcą słyszeć o żadnym innym dentyście.
   Oby tylko nie opuścił Wałbrzycha.

  • M

   Jestem bardzo niezadowolona. Wcześniej wszystko było na najwyższym poziomie, teraz poziom poniżej krytyki i bardzo niefajne traktowanie klientów. Byłam u doktora Ossowskiego, miał mi ustalić termin leczenia kanałowego, ustalił jedynie zwykłą wizytę, mimo, że powiedziałam, że mi się spieszy i nie mam czasu, kolejny lekarz, Cieślak, ze swoją pomocnicą potraktowali mnie, delikatnie mówiąc nieprofesjonalnie, wpędzali w poczucie winy i głupio komentowali! Zdecydowana strata kasy i czasu! Nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Bardzo dobry specjalista, zrobił mi koronki na dwie jedynki z przodu, które straciłem w wyniku wypadku, zrobiłem koronki droższe z cyrkonu, dzięki czemu moglem pogrymasić jeśli chodzi o dobór odcienia koloru tak aby jak najbardziej pasowało do pozostałych zębów. Za pierwszym razem odcień mi się nie spodobał, uznałem, że są za ciemne więc zacząłem kurację wybielania paseczkami wybielającymi i po zakończonej kuracji wróciłem tam po paru miesiącach mając łączenie koronek na spoiwie tymczasowym i wtedy finalnie dobrałem kolor we współpracującej z gabinetem Pana Ossowskiego - Labolatorium Dentystyczne Małgorzata Wieciech Tomasz Augustyn, gdzie Pani Magorzata osobiście zajęła się moim przypadkiem, bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, dobrała odpowiedni odcień koloru i na bieżąco informowała mnie o postępach i poszczególnych etapach pracy nad moją koronką. Więc moja koronka była budowana dwukrotnie, bo zmiana koloru byłaby niemożliwa na tej wcześniejszej.
   Dodam, że Pan Paweł łatwo nie miał, bo przejął pracę nad tą koronką od innego stomatologa z tego samego zakładu stomatologicznego, który odszedł, a wcześniej źle zdjął odniski zębów, przez co niedość dokładnie została wykonana koronka, ale Panu Pawłowi na szczęście udało się to skorygować i mogę się dziś uśmiechać bez skrępowania, za co dziękuję.
   Pozdrawiam,
   Mirek

  • G

   Bardzo dobry lekarz . Robiłem u niego cała protetykę na implantach i jestem bardzo zadowolony. Lekarz we Frankfurcie nie mógł wyjść ze zdumienia , że takie prace robi się teraz w Polsce . Do tego miły , sympatyczny . Sprzęt w klinice światowy.