Adres

Korczaka 25, Redłowo , Gdynia
Przychodnia weterynaryjna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna problemy z kotem

Niesamowity lekarz! Świetna intuicja i podejście do naszych kotów - rozwiązał nam problem, z którym borykaliśmy się prawie rok. Prawdziwy weterynarz z powołania, który naprawdę lubi zwierzaki i jest rewelacyjnym specjalistą. Polecam wszystkim w ciemno i aż żałuję, że nie mieszkamy na co dzień w Gdyni!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna

Pan Paweł to weterynarz z powołania. Widać było, że nie zajmuje się kasowaniem klientów a troską o zwierzęta. Poszłam do Pana Pawła, bo moja suczka była chora. Od razu na miejscu wykonano kompleks badań, odpowiedział na wszystkie pytania, postawił wstępną diagnozę. Musieliśmy pieska zostawić na kroplówke i jeszcze na dodatkowe badania. Lekarz informował nas telefonicznie o wszystkim. Zabraliśmy pieska do domu i następnego dnia mieliśmy iść na kontrolę, niestety rano stan naszej suni się pogorszył i nie chciała już wstać. Zadzwoniłam do doktora i powiedział, żebym jak najszybciej przyjechała, niestety sunia nie chciala się nawet podnieść, a ja nie miałam siły jej zanieść nawet do samochodu, sama w 8 miesiącu ciąży. Wtedy lekarz zadzwonił, że przyjedzie po nią osobiście i przyjechał, zawiózlł ją do przychodni i tam postanowił ją operować. Sunia niestety nie przeżyła :(, ale lekarz kompleksowo się zajął nami i pieskiem. Mogliśmy się z nią pożegnać, strasznie wyrozumiały, pełen empatii do zwierząt, lekarz naprawdę z powołania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna

Najlepszy weterynarz w Trójmieści! Pan Paweł to lekarz z powołania. Bezbłędnie stawia diagnozy, działa szybko i trafnie dobiera leczenie. Zawsze służy pomocą, sam dzwoni i pyta o stan pacjenta. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, poza tym ma świetnie wyposażony gabinet co umożliwia zrobienie badań na cito. Dodatkowo to przemiły, ciepły, empatyczny czlowiek, z którego aż bije miłość do zwierząt. Będę mu wdzięczna do konca życia za uratowanie kota, którego inny weterynarz spisał na straty. Mój kot Lary uwielbia dr Pawła i w ogóle się go nie boi. Pan Paweł jest już skazany na nas do końca żywota :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Marlena K.
Wspaniały lekarz, człowiek i fachowca. O dużej wiedzy i świetnym podejściu do zwierzaka i właściciela. Zawsze miły i cierpliwy, nigdy nie odmówi pomocy. Jesteśmy stałymi klientami tzn. Tayson, Zora,Winnie i Wilus. Moje psiaki nigdy tak się nie pchały do Weta, to chyba mówi wszystko. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni za przedłużenie życia Taysonowi.
Każdemu któremu poleciłam pana Pawła był zadowolony.
Pozdrawiamy serdecznie i DZIĘKUJEMY


A
Użytkownik zweryfikowany

Panie Pawle jest Pan NAJLEPSZY!!! i piszę to z czystym sumieniem! Naprawdę polecam wszystkim gorąco! Niesamowita wiedza,doskonałe podejście,ogromna cierpliwość i przede wszystkim genialny fachowiec!


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy znany nam weterynarz w Trójmieście. Doskonałe podejście do zwierząt i ich opiekunów zadających przeróżne pytania:). Lekarz z dużą wiedzą i pasją, z wielką ciepliwością. Szkoda, że nie trafiliśmy do tej lecznicy wcześniej, ale na pewno nadrobimy z kolejnymi podopiecznymi. Podziękowania od naszej kotki Trufci. Polecamy z czystym sumieniem!


A
Użytkownik zweryfikowany

Super weterynarz! Mieliśmy na urlopie kontuzje łapy naszego psiaka i trafiliśmy do Pana Pawła, między innymi dzięki temu forum. Dokładnie zbadał naszego urwisa, odpowiadał na wszystkie nasze pytania.
Każdemu z okolic Trójmiasta polecamy Pana Pawła. Gdybyśmy mieszkali w okolicy na pewno byłby to "nasz" weterynarz :-)


B
Użytkownik zweryfikowany

Takiego weterynarza można szukać jak igły w stogu siana! Już coraz mniej jest serdecznych i miłych osób z tak ogromną miłością do zwierząt i wykonywanej pracy! Jest to pierwszy weterynarz, który całą swoją uwagę skupia na pacjencie i właścicielach, aby pupilowi było komfortowo a właściciela uspokaja swoim podejściem i wiedzą. Nasza "przygoda" zaczęła się od wycięcia guza z łapki naszego 13-letniego Setera. Już wtedy nas "zauroczył" swoim podejściem do naszego pieska. Widać, że lubi to co robi jest z tego dumny i zrobi wszystko co w jego mocy, żeby tylko pomóc zwierzakom. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, nie wygania nie śpieszy się, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy wszystkim! :)


Z

Fantatyczna przychodnia ! Nieamowite podejscie do zwierzat i przesympatyczni ludzie.Gabinet dobrze wyposazony badania krwi na miejscu.Poprostu jestesmy zachwyceni:)


I
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, dbający o swoich podopiecznych jak i o ich właścicieli.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie