lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnieni... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: wypadek samochodowy

  Lekarz, który słucha, zadaje pytania i jednocześnie wyczerpująco odpowiada na pytania, rozterki pacjenta. Lekarz nie tylko wskazał możliwości w leczeniu, ale także natchnął do walki o własne zdrowie i sprawność. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z zainteresowaniem wysłuchał mojego problemu, udzielił wystarczających wskazówek i zaleceń do leczenia. Odpowiednio pokierował dalszym leczeniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Bylam narazie tylko raz na wizycie i juz jestem zadowolona,Pan dr bardzo mily i inteligentny,skierowal na badania,doradzil,zrobil na mne duze wrazenie,widac ze ma duza wiedzei chec pomocy,polecam.

 • A
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia :) wspaniały człowiek, pełen ciepła, empatii, zrozumienia. Bardzo dobry specjalista, wszystko wytłumaczy, powie, przeprowadzi wywiad, zainteresuje się,zleci potrzebne badania, nie zostawi samemu sobie,uspokoi. Dziękuje Panie doktorze za wszystko, za pomoc, trafną diagnozę, uśmiech i zrozumienie. Dziękuje i polecam z czystym sumieniem, jestem pacjentką doktora od kilku lat i to był strzał w dziesiątkę. Dziękuje Agnieszka Kowalska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo uprzejmy, miły, kontaktowy i zna się na swojej pracy. Jego pomoc i porada była dla mnie zbawieniem ponieważ wcześniejsi lekarze nie zauważali mojego problemu. Gorąco polecam.

 • dr.Lisewski to specjalista najwyższej klasy....polecam go wszystkim...w 4 godziny wiedziałem wszystko o swoim problemie....wizyta skierowanie na rezonans i powrót do gabinetu po opinie...super lekarz polecam

 • J

  Pełen profesjonalizm- Lekarz poprzez chorobę widzi pacjenta; szacunek, życzliwość i cierpliwość wobec pacjenta, doktor stawia na pierwszym miejscu. Informuje pacjenta co i jak. Jestem wdzięczna doktorowi za podejście do mojej przypadłości z życzliwością. Jadwiga Kluczyńska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Gorąco polecam, jak wszyscy pozostali Pacjenci. Dr Lisewski jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem, a do tego bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty przeprowadził szczegółowy wywiad i zlecił dodatkowe badania. To do mnie należała decyzja czy chce poczekać i zrobić je na NFZ, czy wolę zrobić prywatnie. Leki dobrane przez doktora nie obciążają organizmu, dobrze się po nich czuje i co najważniejsze wszystkie dolegliwości znacząco się zmniejszyły.

 • D
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo empatyczny, profesjonalny, troskliwy i wnikliwy. Wzbudza duze zaufanie już od progu.Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze. Pan doktor obejrzał zdjęcia i wystawił opinie, odpowiedział na wszelkie pytania i wątpliwości. Dostałam też skierowanie na potrzebne badania, żeby sprawę wyjaśnić do końca. Lekarz i Człowiek przez duże L i C. Polecam, polecam, polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy i bardzo miły. Wysłuchał moich wyjaśnień i ustalił sposób leczenia. Otrzymałam również skierowanie na badania z informacją, że również mogę odbyć je na NFZ. Polecam tym bardziej, że była to moja pierwsza wizyta u neurologa.