lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Na wizytę zapisałam swoją przestraszoną babcię, którą poprzednia lekarka bez żadnych badań porządnie nastraszyła diagnozą z kosmosu. Pan Lisewski wita pacjentów uściskiem ręki, uśmiechnięty. Pan lekarz niesłychanie profesjonalny, potrafiący wysłuchać pacjenta a przede wszystkim szanujący swoich pacjentów. Babcia jest przeszczęśliwa, że trafiła do tak wspaniałego lekarza. Jest w trakcie diagnozowania, ale sposób w jaki Pan Lisewski traktuje swoich pacjentów jest naprawdę godny podziwu. Szczerze polecamy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Wizyta na wysokim poziomie. Lekarz wita z uśmiechem pacjenta w drzwiach , pełen szacunku dla drugiego człowieka. Bardzo konkretny , rzetelny. Wyjaśnia co podejrzewa i dlaczego. Przedstawia propozycje. Podejrzewam ze mój problem nie będzie neurologiczny ale Pan doktor nie odprawił mnie z kwitkiem tylko wyjaśnił jak to sprawdzić. Do wizyty zachęciły mnie pozytywne opinie . Nie zawiodłam sie. Czuje sie potraktowana poważnie. Chyba najlepsza wizyta na jakiej dotąd byłam . Polecam . Agnieszka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: zawroty glowy , drętwienie karku i rąk

  Konkretny lekarz .Wysłucha wywiadu z pacjentem wystawi diagnozę ,doradzi przepisze leki i jak tu nie byc zadowolonym.

 • Lokalizacja: Alfa-Med

  Wizyta dokładna a lekarz bardzo konkretnie wytłumaczył sprawdził i zaproponował leczenie. Polecam serdecznie naprawde warto ! Dominika Leda :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Pan doktor to profesjonalista, bardzo miły i uprzejmy. Byliśmy z mężem pierwszy raz. Pan doktor od razu zorientował się co dolega mojemu mężowi. Jego zalecenia były rzeczowe i konkretne. Mąż, mimo poważnej choroby, wyszedł bardzo podbudowany i zadowolony. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • K
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: wypadek samochodowy

  Lekarz, który słucha, zadaje pytania i jednocześnie wyczerpująco odpowiada na pytania, rozterki pacjenta. Lekarz nie tylko wskazał możliwości w leczeniu, ale także natchnął do walki o własne zdrowie i sprawność. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z zainteresowaniem wysłuchał mojego problemu, udzielił wystarczających wskazówek i zaleceń do leczenia. Odpowiednio pokierował dalszym leczeniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Bylam narazie tylko raz na wizycie i juz jestem zadowolona,Pan dr bardzo mily i inteligentny,skierowal na badania,doradzil,zrobil na mne duze wrazenie,widac ze ma duza wiedzei chec pomocy,polecam.

 • A
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia :) wspaniały człowiek, pełen ciepła, empatii, zrozumienia. Bardzo dobry specjalista, wszystko wytłumaczy, powie, przeprowadzi wywiad, zainteresuje się,zleci potrzebne badania, nie zostawi samemu sobie,uspokoi. Dziękuje Panie doktorze za wszystko, za pomoc, trafną diagnozę, uśmiech i zrozumienie. Dziękuje i polecam z czystym sumieniem, jestem pacjentką doktora od kilku lat i to był strzał w dziesiątkę. Dziękuje Agnieszka Kowalska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo uprzejmy, miły, kontaktowy i zna się na swojej pracy. Jego pomoc i porada była dla mnie zbawieniem ponieważ wcześniejsi lekarze nie zauważali mojego problemu. Gorąco polecam.