lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

103 opinie +dodaj

Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 do 2014 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Wspaniały lekarz z dużą empatia bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pan doktor dokladnie wysłuchał na wizycie moich problemów a co najważniejsze poświęcił tyle czasu ile potrzeba na zbadanie i wyjaśnienie choroby.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Pan Doktor to doskonały specjalista.Od lat leczy skutecznie moje różne schorzenia. Podczas wizyty słucha pacjenta, analizuje i proponuje rozwiązania. Ponadto, jest osobą o wysokiej kulturze osobistej z bardzo przyjaznym podejściem.Polecam gorąco i dziękuję za doskonałą opiekę.

 • T
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, z jego skierowań na różne badania.Jest bardzo konkretny, rzeczowy. Poprzez szczegółowy wywiad stara się dokładnie zdiagnozować chorobę. Jest uprzejmy, kontaktowy. Gorąco polecam.
  Teresa

 • G

  Doktor Lisewski ma bardzo profesjonalne jak i empatyczne podejście do pacjenta. Już od progu drzwi czuć ze skupia na Tobie 100 procent swojej uwagi. Pan doktor wysłuchał mnie przeprowadził badanie, wytłumaczył jakie są opcje dalszego postępowania i wypisał niezbędne skierowania. Nie dziwie się temu ze nie ma ani jednej negatywnej opini. Fachowiec, jednocześnie po prostu jest ludzki!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy. Zdecydowanie słucha i obserwuje pacjenta. Wyjaśnij i zalecił dalsze postępowanie.
  Polecam serdecznie Pana doctora. Jego profesionalny i empatyczny stosunek do pacjęta jest naprawdę super.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: drętwienie nóg

  Bardzo rzeczowe i spokojne podejście do pacjenta , konkretna diagnoza i jasno określone poszczególne kroki terapii

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u lekarza w bardzo miłej atmosferze,Pan doktor wydał dyspozycje co do przebiegu podjętego leczenia i dalej będziemy kontynuować wizyty.

 • D

  Na wizytę zapisałam swoją przestraszoną babcię, którą poprzednia lekarka bez żadnych badań porządnie nastraszyła diagnozą z kosmosu. Pan Lisewski wita pacjentów uściskiem ręki, uśmiechnięty. Pan lekarz niesłychanie profesjonalny, potrafiący wysłuchać pacjenta a przede wszystkim szanujący swoich pacjentów. Babcia jest przeszczęśliwa, że trafiła do tak wspaniałego lekarza. Jest w trakcie diagnozowania, ale sposób w jaki Pan Lisewski traktuje swoich pacjentów jest naprawdę godny podziwu. Szczerze polecamy!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Wizyta na wysokim poziomie. Lekarz wita z uśmiechem pacjenta w drzwiach , pełen szacunku dla drugiego człowieka. Bardzo konkretny , rzetelny. Wyjaśnia co podejrzewa i dlaczego. Przedstawia propozycje. Podejrzewam ze mój problem nie będzie neurologiczny ale Pan doktor nie odprawił mnie z kwitkiem tylko wyjaśnił jak to sprawdzić. Do wizyty zachęciły mnie pozytywne opinie . Nie zawiodłam sie. Czuje sie potraktowana poważnie. Chyba najlepsza wizyta na jakiej dotąd byłam . Polecam . Agnieszka

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: zawroty glowy , drętwienie karku i rąk

  Konkretny lekarz .Wysłucha wywiadu z pacjentem wystawi diagnozę ,doradzi przepisze leki i jak tu nie byc zadowolonym.