lek.

Paweł Gorlas

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu z 1993 roku. Specjalista chirurgii ogólej 2 stopnia Samodzielna poradnia proktologiczna od 2000 roku więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L

  Jestem po pierwszej wizycie, bardzo sympatyczny lekarz, poświęcający pacjentowi uwagę, omawia wszystko bardzo szczegółowo, nie czułam dyskomfortu chociaż sprawa była natury delikatnej. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Bamberski Dwór

  Minęło już sporo czasu od serii trzech zabiegów Barrona. I od tamtego czasu zapomniałem co to jest ból "w tym" miejscu. A był to taki rodzaj bólu, który dezorganizował mi życie i zawodowe i prywatne ! Wielkie dzięki raz jeszcze.

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

  Jestem po dwóch wizytach u Pana doktora i chciałabym podziękować za fachowe leczenie i zabiegi.
  Wspaniały lekarz, od którego promieniuje ciepło i kompetencja.
  Specjalista w swoim fachu. Polecam. E. Błonkiewicz

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

  Jestem po pierwszej wizycie, na następnej mam zaplanowane badanie i pierwszy zabieg. Zaplanowane są 2 godziny, więc zakładam, że będzie to zrobione profesjonalnie. Pierwsze wrażenie, bardzo dobre.

 • M

  Niestety lekarze powinni być oceniani w dwóch kategoriach. Moja ocena należy do kategorii "na NFZ". Pierwsza wizyta przebiegła poprawnie, lekarz skierował mnie na zabieg barona, nawet poszedł mi na rękę z doborem szybkiego terminu. Niestety druga wizyta przypominała bardziej zawody na czas niż zabieg. Od wejścia od razu na fotel, bez słowa,w pół minuty było po zabiegu i już można się ubrać​. Nie zdążyłam dobrze spodni zapiąć a lekarz wręczając mi karteczkę z datą kolejnej wizyty pokazał mi drzwi. W progu dopytywałam w jakim celu ta kolejna wizyta. Lekarz poinformował, że ten zabieg będzie trzeba powtórzyć, bo metodę barona robi się kilka razy o czym nie miałam zielonego pojęcia i do teraz wydaje mi się to sprzeczne z informacjami w internecie. Zapytałam jeszcze szybko, czy będą jakieś bóle, bo już nie czułam się najlepiej na co Pan doktor zapewnił, że wszystko będzie dobrze i do zobaczenia! Drzwi się za mną zamknęły. Do recepcji jeszcze jakoś doszłam, ale do auta z trudem. Leżałam w samochodzie 15 minut płacząc z bólu. Zastanawiałam się jak mam prowadzić auto w takim stanie. Nie było takiej możliwości. Ból przypominał upadek na kość ogonową z dużej wysokości, połączony z zatwardzeniem. Wróciłam do przychodni. Dziękuję Pani recepcjonistce, która jak tylko mnie zobaczyła pobiegła po lekarza. W gabinecie lekarz nic nie tłumacząc wsadził palec w odbyt, wyjmując gumkę i ból ustąpił. Ponownie dostałam karteczkę z datą szybszej wizyty, bez tłumaczenia co poszło nie tak ani co dalej. Musiałam się bardzo dopytywać. Lekarz powiedział, że zrobiłby to delikatniej wiedząc, że jestem tak wrażliwa i na następnej wizycie tak zrobi. Oczywiście nie wybieram się tam już ponownie. Z zebranej przeze mnie wiedzy wynika, że taki ból może spowodować źle założona gumka a co więcej taką gumkę usuwa się bardzo ciężko, więc mam wątpliwości co do tego jaki zbieg faktycznie przeprowadził lekarz..

 • R

  Bardzo polecam Pana Doktora. Ma świetne podejście do pacjenta. To profesjonalista, do tego jest bardzo sympatyczny i normalny. Dzięki niemu przestałam się krępować przy badaniach. Co więcej cała moja rodzina zaczęła do niego chodzić. To lekarz z powołania.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza moja wizyta u Pana doktora, więc niewiele potrafię powiedzieć. Miły, konkretny, ale zaczął przyjmować z dyżym opóźnieniem.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jedno mogę powiedzieć: niepotrzebnie męczyłam się parę lat. Wystarczyło parę wizyt u Pana Lekarza i problem nie istnieje. Jak najbardziej polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza ponieważ zainteresował się tym co mi dolega i zlecił kolejne badania. Do tego normalny i sympatyczny, kompetentny. Polecam

 • A

  Jestem po pierwszej wizycie i wszystko na plus. Mile podejscie i widać, że fachowiec. Jak najbardziej polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu z 1993 roku. Specjalista chirurgii ogólej 2 stopnia
  Samodzielna poradnia proktologiczna od 2000 roku

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej