dr n. med.

Paweł Denys

Lekarz sportowy, Ortopeda

71 opinii +dodaj

Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Starszy wykładowca w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Pan Doktor bardzo sprawnie zdiagnozował uraz i dokładnie wytłumaczył jak dalej postępować. Dzięki dobremu poczuciu humoru lekarza, wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: (ganglion) na palcu kończyny dolnej

  Pan Doktor Paweł Denys wysłuchał cierpliwie moich opowieści o dolegliwościach zdrowotnych. Sprawnie usunął narośl z mojego palca i udzielił kilku porad. Pan Doktor jest osobą bardzo kontaktową, otwartą na pacjenta, a sama wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja, porada sportowa

  Pan doktor udzielił mi wyczerpujących i fachowych informacji na temat moich przypadłości, wskazał ich biomechaniczne przyczyny oraz zaproponował rozwiązania mające na celu ich eliminację. Odpowiedzial takze na wszystkie zadane pytania. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. W razie problemów na pewno skorzystam jeszcze raz z jego pomocy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Pan doktor jeat bardzo profesjonalny. Odpowiadał na pytania dokładnie. Do tego jest sympatyczny i ma dobre podejście do dzieci. Córka bardzo go polubiła. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: ból stopy

  Konkretnie i na temat; etiologia, sposób postępowania, dokładne uzasadnienie. Więcej takich lekarzy i ranking zadowolenia ze służby zdrowia poszybowałby w górę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Bardzo miło, w pełni wytłumaczone wszystko co i jak odnośnie problemu z nogami. Badanie przeprowadzone również szczegółowo. Zalecenia jasno opisane i rekomendacja paru rozwiązań. Polecam jak najbardziej.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz spojrzał ogólnie na budowę układu kostnego, a nie tylko problemu o którym powiedziałam. Wytłumaczył jak przy prawidłowej budowie powinno wszystko wyglądać, a co odbiega od normy. Dostałam wskazówki, co robić aby poprawić stan mojego układu kostnego. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja w związku z urazem kolana

  Cudowny lekarz z podejściem do najbardziej nawet wrażliwego pacjenta, bardzo polecam! Poświęcił mi sporo czasu na wizycie, zbadał dokładnie, postawił na nogi (dosłownie). Zajął się profesjonalnie nie tylko kolanem ale i całym układem ruchu, doradzając odpowiednie ćwiczenia by zminimalizować problemy w przyszłości.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny Pan Doktor. Uprzejmy i z chęcią odpowiadał na moje pytania. Nie jest naciągaczem (na zabiegi , które wykonuje poza NFZ), określa konieczność wykonania - lub jej brak i zostawia wybór pacjentowi czy i kiedy i czy w ogóle.Najpierw stawia swoją diagnozę bez oglądania innych dokumentów, dopiero na końcu przegląda historię med. Polecam! Pan Dr. odpowiedział na pytania, na które trzech poprzednich "ortopedów" nie potrafiło.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Byłem u p.Denysa z bólem barku wizyta trwała dłużej niż powinna bo doktor dokładnie wyjaśnił co mi dolega a co nie jak twirdzili inni lekarze,diagnozę wystawił trafną w 100% na podstawie kilku ćwiczeń na miejscu bez dodatkowych badań,wizyt,naciągania i trzymania mnie w niepewności.Osobiście polecam.Tomasz B.Łódź.

Doświadczenie i kwalifikacje