dr n. med.

Paweł Denys

Lekarz sportowy, Ortopeda

64 opinie +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy wykładowca w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja w związku z urazem kolana

  Cudowny lekarz z podejściem do najbardziej nawet wrażliwego pacjenta, bardzo polecam! Poświęcił mi sporo czasu na wizycie, zbadał dokładnie, postawił na nogi (dosłownie). Zajął się profesjonalnie nie tylko kolanem ale i całym układem ruchu, doradzając odpowiednie ćwiczenia by zminimalizować problemy w przyszłości.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny Pan Doktor. Uprzejmy i z chęcią odpowiadał na moje pytania. Nie jest naciągaczem (na zabiegi , które wykonuje poza NFZ), określa konieczność wykonania - lub jej brak i zostawia wybór pacjentowi czy i kiedy i czy w ogóle.Najpierw stawia swoją diagnozę bez oglądania innych dokumentów, dopiero na końcu przegląda historię med. Polecam! Pan Dr. odpowiedział na pytania, na które trzech poprzednich "ortopedów" nie potrafiło.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Byłem u p.Denysa z bólem barku wizyta trwała dłużej niż powinna bo doktor dokładnie wyjaśnił co mi dolega a co nie jak twirdzili inni lekarze,diagnozę wystawił trafną w 100% na podstawie kilku ćwiczeń na miejscu bez dodatkowych badań,wizyt,naciągania i trzymania mnie w niepewności.Osobiście polecam.Tomasz B.Łódź.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowo omówił problem mojego schorzenia i sposób postępowania w okresie leczenia.Poświęcił dla mnie dużo czasu pomimo czekających za mną kolejnych pacjentów.

 • A
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Praktycznie podpisuję się pod pozytywnymi opiniami tutaj. Z tego co mi mówiono to w dniu mojej wizyty musiał wyjść do domu o 18 więc przesunięto moją wizytę przed 18. Wyrobiłem się na 17:45-50. Po założeniu karty była 17:55. Obawiałem się, że właśnie wyrzuciłem 130zł ale jak się okazało całkiem bezpodstawnie. Lekarz siedział ze mną do 18:30 ani razu nie dając odczuć, że się spieszy. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, uspokoiłam się i wiem, jak dalej postępować. Dodatkowo doktor Denys jest sympatyczny. Jedyne, czego mogę żałować, to że tyle lat ociągałam się z umówieniem wizyty. Polecam serdecznie doktora. Anna

 • Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: ból kolana

  Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek , leczę się u Pana Doktora kilka lat zawsze wysłucha i udzieli pomocy - dziękuję Panie Doktorze

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Co prawda jestem podczas kuracji o skutkach której dowiem się za miesiąc, to muszę pochwalić Pana Doktora za rozpoznanie problemu, blokada podana precyzyjnie (o poprzednikach niestety nie mogę tego powiedzieć), bardzo "Ludzki"Doktor bez bariery pacjent-doktor.

 • A

  Zdecydowanie polecam!!! Lekarz miły, rzeczowy, dokładnie i zrozumiale dla pacjenta objaśnia schorzenie i przebieg leczenia. Dzięki tej wizycie odzyskałam energię i pozytywne nastawienie do dalszej terapii !

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: Bole kregoslupa

  Mily, rzeczowy, nie naciaga na niepotrzebne badania i lekarstwa. Nie wyznacza kolejnych niepotrzebnych wizyt.