dr n. med.

Paweł Dębiński

Urolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej - Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul.Borowska 213 we Wrocławiu Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2003r.) Laureat nagrody… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Dębiński jest lekarzem, który potrafi słuchać pacjenta, a dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu stara się pomóc jak najbardziej efektywnie. Cenię sobie każdą wizytę u Pana doktora i polecam każdemu potrzebującemu pomocy urologicznej.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora.Jest bardzo kompetentny i wnikliwy, nie zostawia pacjenta z problemem nawet jeżeli diagnoza urologiczna jest pozytywna - zleca dalsze badania.Rzeczowy i pomocny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie byłem zadowolony z wizyty, komercja "proszę następny" - oczekiwałem zainteresowania problemem. Opinii lekarza dotyczącej zabiegu operacyjnego. Pytałem o operację laserem - a dowiedziałem się że każda operacja jest tak samo dobra jak te "takie nowoczesne". Chyba nie operują laserem we Wrocławiu więc nie jestem w tym wypadku "dobrym" pacjentem.

 • S

  młody lekarz , z bardzo dobrym podejściem do pacjenta , umie słuchać , poprostu człowiek , czego nie mogę powiedzieć o innych urologach , a byłem u trzech przed doktorem Dębinskim ,wielki szacunek panie doktorze za wiedzę i inteligencję

 • T

  Bardzo polecam dr. Dębińskiego, to świetny fachowiec i miły człowiek. Mimo swojego młodego wieku posiada ogromną wiedzę, poświęca pacjentowi dużo czasu. Po ostatniej wizycie wyszedłem z gabinetu doktora prawie o 21 a pracuje do 19, to też o czymś świadczy. Wcześniej leczył mnie inny "podobno" dobry fachowiec, niestety zawiodłem się!

 • K

  Dr Dębiński - człowiek o wyjątkowej wrażliwości, wielkiej wiedzy i sercu oraz umiejętności pozytywnego wpływu na psychikę i zaufanie pacjenta do Niego.
  Poważny zabieg usunięcia nerki został u mnie przeprowadzony bardzo profesjonalnie i perfekcyjnie, czego dowodem jest szybkie opuszczenie Kliniki.

  Polecam gorąco dr Dębińskiego wszystkim, mającym problemy urologiczne.

  Serdecznie dziękuję za wyleczenie i opiekę

  kwiecień 2013 ANNA G. ( 84 lata )

 • J

  Bardzo porządny lekarz, dzięki któremu cieszę się zdrowiem. Dwa lata temu zgłosiłem się do dr Pawła do poradni. Rozpoznał u mnie po wstępnym badaniu usg guz pęcherza. Dr przeprowadził u mnie szybko i sprawnie zabieg, dzięki czemu udało się zachować pęcherz. Jestem pod dalszą opieką doktora, polecam jako świetnego urologa!

 • J

  Wszystkim którzy szukają dobrego urologa polecam tego wspaniałego lekarza. Pod opieką doktora wróciłem do zdrowia po udanej operacji prostaty. Jeszcze raz polecam, życzliwy, spokojny, sumienny lekarz, z dużym sercem do pacjenta!

 • M

  Świetny lekarz - wspaniałe podejście do pacjenta, dokładnie badający, trafnie diagnozujący i przede wszystkim skutecznie leczący. Trafiłem na wizytę przerażony tym czym naczytałem się w internecie, mój problem okazał się zapaleniem jądra a nie nowotowrem. Jestem w pełni wyleczony, szczerze polecam doktora!

 • W

  Bardzo przyjemny człowiek, dobry lekarz. Przypadkowo trafiłem do przychodni Optimum na dr Dębińskiego. Głównie chciałem zrobić porządek z moją prostatą. Doktor wysłuchał mnie, porozmawiał, zbadał ze wszystkich stron, przepisał leki, po których już nie biegam w dzień i nie wstaję w nocy tak często do toalety. Dobry urolog wart polecenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej - Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul.Borowska 213 we Wrocławiu

  Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2003r.)
  Laureat nagrody prof. T.Krzeskiego w 2010r. za najlepszą rozprawę na stopień doktora nauk medycznych dotyczącą urologii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
  Fellow of the European Board of Urology

  Strona internetowa: www.urologwroclaw.blogspot.com

  Zakres usług:
  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego.
  Diagnostyka i leczenie chorób prostaty.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych (nerki, pęcherza, prostaty, jąder).
  Leczenie operacyjne, endoskopowe, laparoskopowe, farmakologiczne.
  Laparoskopowe, małinwazyjne operacje nowotworów dróg moczowych (laparoskopwe usunięcie guza nerki (NSS), nefrektomia, prostatektomia, plastyka wodonercza).
  Choroby zapalne i zakażenia układu moczowego.
  Kamica układu moczowego.

Specjalizacje

 • Urologia