Adres

Bażantów 22/2, Katowice
Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowej • 100 zł

Diagnoza funkcjonowania osobowości • 100 zł

Inne testy psychologiczne • 100 zł +2 więcej

Terapia indywidualna • 100 zł

Doradztwo z zakresu rekrutacji i selekcji • 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeuta oraz psychologiem transportu. Ukończyłam studia na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny kierunek: Psychologia Społec...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowej

100 zł


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Diagnoza funkcjonowania osobowości

100 zł


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Inne testy psychologiczne

100 zł


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Terapia indywidualna

100 zł


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Doradztwo z zakresu rekrutacji i selekcji

100 zł


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany

Piszę tą opinię pół roku po zakończeniu terapii u pani Pauliny. Celowo wstrzymałam się z wystawieniem opinii, aby móc spojrzeć na terapię obiektywnie, z dystansu, zobaczyć czy to, co udało nam się wypracować, udało się też utrzymać. Zdecydowanie TAK.

Przyszłam do gabinetu z dość konkretnymi problemami, które umiałam nazwać, a których od lat, mając też doświadczenie z innymi terapeutami, nie umiałam przepracować. Otrzymałam bardzo rzeczowe i fachowe wsparcie.

Na początku było ciężko. Stan w którym byłam sprawił że zapisanie się na terapię odwlekałam tak długo, jak tylko mogłam (niewiara że to pomoże po wcześniejszych doświadczeniach). Pierwsze miesiące były drążeniem co leży u źródła problemów, co sprawia że konkretne wydarzenia pozostawiły traumę, czemu akurat taką, a nie inną. Obiektywna perspektywa pani Pauliny, fachowość i atmosfera w gabinecie sprawiły, że już na tym etapie zrobiłyśmy ogromne postępy. Po określeniu z czym się borykamy, nadszedł etap stopniowego przepracowania tego, co tak długo mnie męczyło.

Zmianę na plus trudno opisać słowami w widocznym dla każdego internauty tekście:)

Jest dobrze. To, co było nie do zniesienia, stało się tłem, przeszłością. To, co męczyło tak długo jest już tylko wspomnieniem. Z którego wiele wyciągnęłam. Włożyłam w to sporo własnej pracy, to muszę zaznaczyć. Jestem jednak jednocześnie świadoma że bez tej konkretnej terapii, sama moja motywacja/starania by nie wystarczyły. Każdemu kto jest gotów faktycznie zmierzyć się z tym, z czym przychodzi do gabinetu, mogę z przyjemnością polecić pomoc pani Pauliny - jest merytoryczna, cierpliwa i zaangażowana.
Dziękuję za otrzymaną pomoc i życzę wielu sukcesów na dalszej Pani drodze:)

mgr Paulina Nawrat

Ogromnie miło mi to czytać. Także życzę wielu sukcesów w drodze do realizacji swoich celów i marzeń. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu somatyczne objawy nerwicy

Jestem pod stałą opieką pani Pauliny od pół roku.
Trafiłam do niej ze skierowania od lekarza medycyny pracy, który polecił konsultację psychologiczną, ponieważ byłam mobbingowana i molestowana w miejscu pracy.
Byłam w bardzo złym stanie zarówno psychicznym jak i fizycznym, gdyż pojawiły objawy somatyczne związane z chronicznym stresem wynikającym z atmosfery w pracy.
Kiedy stałam przed drzwiami gabinetu pani Pauliny byłam pełna obaw, ponieważ w tamtej chwili wydawało mi się, że to co mi się przytrafiło to mój prywatny "koniec świata", z którym nie dam sobie rady.
Pani Paulina okazała się być bardzo pozytywną osobą, która mnie wysłuchała i powoli wyciągała mnie z poczucia beznadziejności. Nauczyła mnie jak prawidłowo oddychać, aby zniwelować objawy fizyczne, a nawet zainteresowała mnie medytacją. To mnie w tamtej chwili uratowało, bo nie byłam w stanie wstać rano z łóżka. Kiedy trochę się uspokoiłam zaczęła mi dawać zadania, które prowadziły do zracjonalizowania moich lęków. Zaczęłam myśleć o przyszłości,w bardziej pozytywny sposób.
Podczas konsultacji z lekarzem psychiatrą usłyszałam, że pani Paulina odwaliła kawał dobrej roboty, ponieważ kiedy byłam w najgorszym stanie, wyciągnęła mnie z dołka terapią, bez antydepresantów, od których mogłam się wówczas uzależnić ( za co bardzo dziękuję...) To mówi samo za siebie :)
Pani Paulina wita mnie i żegna w drzwiach uśmiechem, z taką dobrą energią.
Ciepły i empatyczny człowiek oraz 100% profesjonalista.
Polecam terapię z p. Pauliną Nawrat z całego serca :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Pani Paulina jest pierwszym psychologiem do którego trafiłam i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Psycholog z powołania, słucha jak nikt- czasem sama się dziwie, że pamięta takie szczegóły. Nie ocenia, czasami jednym zdaniem tak da do myślenia, że człowiekowi nie daje to spokoju i myśli nad tym w kółko, a potem wyciąga wnioski (a przecież o to chodzi). Bardzo się cieszę, że trafiłam już za pierwszym razem na tak ciepła i profesjonalna terapeutkę- złoty strzał można by powiedzieć. Polecam każdej osobie, która chcę podjąć się pracy nad sobą , uporać się z problemami lub po prostu odnaleźć siebie na nowo. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Pani psycholog Paulina jest profesjonalistką. Potrafi słuchać, nie ocenia, wspiera i stara się stworzyć odpowiednią atmosferę, która zachęca do swobodnej wypowiedzi. Minimalistyczny gabinet zapewnia również odpowiednie warunki do rozmowy i przeprowadzenia testów psychologicznych.
Do gabinetu trafiłem by poddać się testom osobowości i uzyskać stosowną opinię psychologiczną. Testy osobowości odbyły się w bardzo spokojnej atmosferze w trakcie jednej wizyty. W trakcie kolejnej wizyty otrzymałem bardzo rzetelną i kompletną opinię psychologiczną. Dodatkowo możliwość przedyskutowania wyników testów jak również wyjaśnienia zawartych tez i sformułowań były dla mnie bardzo cenne i pozwoliły na dokładne zrozumienie treści otrzymanej opinii.
Szczerze polecam Panią psycholog Paulinę Nawrat.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Paulina to osoba, do której zawsze wracam z uśmiechem. Pomaga mi pracować nad poczuciem własnej wartości, zmagam się też z lekkimi zaburzeniami odżywiania. Podczas pracy z Panią Pauliną to wszystko się zmieniło. Jest pełna profesjonalizmu, ale do tego, co dla mnie najważniejsze, jest ludzka. Rozmawiam i otwieram się przed człowiekiem, który jest "człowiekiem". Uśmiech, profesjonalizm i empatia - polecam zdecydowanie! :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat psychoterapia

Pani Paulina jest profesjonalnym psychologiem, cechuje się językiem empatii, co szczególnie pomocne jest w pracy z pacjentami, jest bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i nie tylko słyszy, co się do niej mówi, ale słucha. Jestem w psychoterapii od marca i mam zdecydowany progres w moich przypadłościach.
Piotr


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Paulina jest bardzo sympatyczną osobą zdecydowanie odnajdującą się w zawodzie psychologa. Widać, że zależy jej na dobru pacjenta. Pomogła mi spojrzeć na mój problem nieco z innej perspektywy sprawiając, że praktycznie go już nie mam :) Na wizytach bardzo wiele tłumaczy jak również potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę. Zaproponowała mi kilka elementów wspierających prace nad sobą m.in. medytację z której codziennie korzystam i którą mogę śmiało polecić. Pani Paulina w mojej opinii zasługuje na ocenę 10/10!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeuta oraz psychologiem transportu. Ukończyłam studia na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny kierunek: Psychologia Społec...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Terapia behawioralna