Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bażantów 22/2, Katowice
Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Diagnoza funkcjonowania osobowości • 100 zł

Doradztwo z zakresu rekrutacji i selekcji • 100 zł

Inne testy psychologiczne • 100 zł +2 więcej

Pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowej • 100 zł

Terapia indywidualna • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeuta oraz psychologiem transportu. Ukończyłam studia na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny kierunek: Psychologia Społec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna

Usługi i ceny

Diagnoza funkcjonowania osobowości


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Doradztwo z zakresu rekrutacji i selekcji


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Inne testy psychologiczne


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowej


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat


Terapia indywidualna


Bażantów 22/2, Katowice

100 zł

Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat terapia indywidualna

Do pani Pauliny chodziłem z kilkoma przerwami przeszło ponad półtora roku. Trafnie postawiona diagnoza mojego zaburzenia i dopasowana terapia behawioralno-poznawcza pomogła mi się zmierzyć ze swoimi problemami. Wiele wypracowanych technik stosuję do dziś, co pozwala mi na stabilniejsze życie i kontrolowanie swoich zachowań. Do tego profesjonalne, a zarazem przyjazne podejście, spowodowało, że nie miałem problemów z otwieraniem się oraz przychodzeniem na kolejne terapie nawet w cięższych momentach.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat psychoterapia zaburzeń osobowości

Gdybym mogła nie chodzić do psychologa - byłoby to coś najlepszego. Niestety znalazłam się w sytuacji życiowej, w której sama nie umiałam sobie poradzić. Próbowałam sama "ogarnąć swoje życie", natomiast w pewnym momencie poprosiłam o pomoc. Trafiłam w najlepsze ręce jakie mogłam trafić. Już wcześniej próbowałam terapii grupowej i indywidualnej, ale dopiero Pani Paulina pomogła mi realnie spojrzeć na wiele spraw. Pomogła jakby stanąć z boku i spojrzeć na siebie. I docenić siebie. Nauczyła podstawowych, choć dla mnie to było w pierwszym momencie bardzo trudne, sposobów radzenia sobie ze stresem, z sobą. Mimo, że była moim terapeutą, potrafiła cieszyć się z moich sukcesów jak mało kto. Bardzo mnie to budowało. Można by pisać i pisać o zaletach... Nie zaprzeczam, wolałabym już nie wracać do terapii, już nigdy w niej nie uczestniczyć. Ale gdyby cokolwiek się wydarzyło, nie wyobrażam sobie innej terapeutki niż Pani Paulina. Nauczyła mnie patrzenia pozytywnego na życie, uświadomiła, że ja kreuję swoje życie. Dziękuję!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat konsultacja psychologiczna

U Pani Pauliny pojawiłam się na początku 2019 roku i uważam że była to dobra decyzja. Dzięki tym wizytom mogłam szerzej spojrzeć na własne życie a problemy z którymi sie borykałam nauczyłam się rozwiązywać zanim urosły. Teraz codziennie powtarzam sobie przed lustrem że jestem silna i mogę wszystko dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Uczęszczam na spotkania u Pani Pauliny już parę miesięcy i szczerze nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty. Pani Paulina pokazała mi jak można inaczej spojrzeć na to co się dzieje i jak sobie z tym poradzić. Podczas wizyt rozmawia o problemach w sposób "normalny" a nie rzuca tylko fachowym stwierdzeniami. Pokazała mi jak radzić sobie na codzień z trudnymi sytuacjami i nauczyla mnie się im przeciwstawiać. Jestem jej bardzo wdzięczna za tak fachowe a przede wszystkim ludzkie podejscie. Bardzo polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Jestem niesamowicie wdzięczna, że Pani Paulina przywróciła mi wiarę w sens terapii (a byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego tematu). Po kilku miesiącach spotkań, śmiało mogę powiedzieć, że jestem znacznie szczęśliwszym, spokojniejszym i lepszym człowiekiem. Dostałam ogromną ilość narzędzi do codziennej pracy nad sobą oraz mnóstwo wsparcia. Z całego serca polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu motywacja

Trudno o specjalistkę, która tak dobrze potrafi zrozumieć problem i nakierunkować człowieka na odpowiednią drogę.
Polecam jak najbardziej!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Pani Paulina to rzetelna osoba znająca się na rzeczy. Dokładnie wie jak podjeść indywidualnie do pacjenta. Dzięki wizytom stałam się silniejsza i moje postrzeganie rzeczywiści też się zmieniło.
Pani Paulina pomogła mi odbudować siebie oraz naprowadzić mnie na właściwe działania.
Bardzo polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Paulina Nawrat

Do Pani Pauliny trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam już u kilku psychologów. Już po pierwszym spotkaniu dowiedziałam się więcej o swoim problemie niż przez cały czas chodzenia do kogoś innego! Po kilku spotkaniach już widzialam, że lepiej trafić nie mogłam. Pierwszy raz ktoś nie tylko mnie słuchał, ale również ze mną pracował i dawał zadania do samodzielnego wypracowania. Po ok 3 miesiącach w koncu zaczełam inaczej postrzegać siebie i ludzi dookoła mnie. Stałam się szczęśliwszą osoba, która czerpie radość z życia. Pani Paulina jest to osoba nie dość, że znająca się na tym co robi, to jeszcze do każdego podchodzi indywidualnie, co daje wspaniałe efekty. Polecam z całego serca! :)


T
Użytkownik zweryfikowany

Piszę tą opinię pół roku po zakończeniu terapii u pani Pauliny. Celowo wstrzymałam się z wystawieniem opinii, aby móc spojrzeć na terapię obiektywnie, z dystansu, zobaczyć czy to, co udało nam się wypracować, udało się też utrzymać. Zdecydowanie TAK.

Przyszłam do gabinetu z dość konkretnymi problemami, które umiałam nazwać, a których od lat, mając też doświadczenie z innymi terapeutami, nie umiałam przepracować. Otrzymałam bardzo rzeczowe i fachowe wsparcie.

Na początku było ciężko. Stan w którym byłam sprawił że zapisanie się na terapię odwlekałam tak długo, jak tylko mogłam (niewiara że to pomoże po wcześniejszych doświadczeniach). Pierwsze miesiące były drążeniem co leży u źródła problemów, co sprawia że konkretne wydarzenia pozostawiły traumę, czemu akurat taką, a nie inną. Obiektywna perspektywa pani Pauliny, fachowość i atmosfera w gabinecie sprawiły, że już na tym etapie zrobiłyśmy ogromne postępy. Po określeniu z czym się borykamy, nadszedł etap stopniowego przepracowania tego, co tak długo mnie męczyło.

Zmianę na plus trudno opisać słowami w widocznym dla każdego internauty tekście:)

Jest dobrze. To, co było nie do zniesienia, stało się tłem, przeszłością. To, co męczyło tak długo jest już tylko wspomnieniem. Z którego wiele wyciągnęłam. Włożyłam w to sporo własnej pracy, to muszę zaznaczyć. Jestem jednak jednocześnie świadoma że bez tej konkretnej terapii, sama moja motywacja/starania by nie wystarczyły. Każdemu kto jest gotów faktycznie zmierzyć się z tym, z czym przychodzi do gabinetu, mogę z przyjemnością polecić pomoc pani Pauliny - jest merytoryczna, cierpliwa i zaangażowana.
Dziękuję za otrzymaną pomoc i życzę wielu sukcesów na dalszej Pani drodze:)

mgr Paulina Nawrat

Ogromnie miło mi to czytać. Także życzę wielu sukcesów w drodze do realizacji swoich celów i marzeń. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu somatyczne objawy nerwicy

Jestem pod stałą opieką pani Pauliny od pół roku.
Trafiłam do niej ze skierowania od lekarza medycyny pracy, który polecił konsultację psychologiczną, ponieważ byłam mobbingowana i molestowana w miejscu pracy.
Byłam w bardzo złym stanie zarówno psychicznym jak i fizycznym, gdyż pojawiły objawy somatyczne związane z chronicznym stresem wynikającym z atmosfery w pracy.
Kiedy stałam przed drzwiami gabinetu pani Pauliny byłam pełna obaw, ponieważ w tamtej chwili wydawało mi się, że to co mi się przytrafiło to mój prywatny "koniec świata", z którym nie dam sobie rady.
Pani Paulina okazała się być bardzo pozytywną osobą, która mnie wysłuchała i powoli wyciągała mnie z poczucia beznadziejności. Nauczyła mnie jak prawidłowo oddychać, aby zniwelować objawy fizyczne, a nawet zainteresowała mnie medytacją. To mnie w tamtej chwili uratowało, bo nie byłam w stanie wstać rano z łóżka. Kiedy trochę się uspokoiłam zaczęła mi dawać zadania, które prowadziły do zracjonalizowania moich lęków. Zaczęłam myśleć o przyszłości,w bardziej pozytywny sposób.
Podczas konsultacji z lekarzem psychiatrą usłyszałam, że pani Paulina odwaliła kawał dobrej roboty, ponieważ kiedy byłam w najgorszym stanie, wyciągnęła mnie z dołka terapią, bez antydepresantów, od których mogłam się wówczas uzależnić ( za co bardzo dziękuję...) To mówi samo za siebie :)
Pani Paulina wita mnie i żegna w drzwiach uśmiechem, z taką dobrą energią.
Ciepły i empatyczny człowiek oraz 100% profesjonalista.
Polecam terapię z p. Pauliną Nawrat z całego serca :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeuta oraz psychologiem transportu. Ukończyłam studia na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny kierunek: Psychologia Społec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna

Powiązane wyszukiwania