lek. dent.

Paulina Klukowska

Stomatolog

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią dziecięcą, jednak zdecydowanie…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
  Zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią dziecięcą, jednak zdecydowanie najbardziej interesuje mnie endodoncja. Pracuję z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego, w tym mikroskopu.
  Praca dentysty to moja pasja. Cieszy mnie, gdy mogę pomagać ludziom i jednocześnie spełniać się zawodowo.
  Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, by zapewnić moim pacjentom najlepszą opiekę stomatologiczną.

  Po pracy lubię spędzać czas aktywnie, dużo biegam, ćwiczę na siłowni, jestem też miłośniczką sportów zimowych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Polecił mi ją znajomy i nie zawiodłam się. Bardzo miła i profesjonalna osoba. Leczenie przebiegało bezboleśnie i bardzo sprawnie. Od czasu wizyty nie mam już problemów. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Bardzo miła i sympatyczna osoba. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, a ząb zrobiony rewelacyjnie. Do dzisiaj nie odczuwam problemów z moim zębem. Pani Paulina jest świetna!

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm od początku do końca wizyty, miłe usposobienie do pacjenta i bardzo duża wiedza. Pani dr. Paulina leczy mnie i mojego narzeczonego, tłumaczy wszystko i opowiada o każdej wykonywanej czynności co zapewnia pełen komfort siedząc na fotelu. Wiedza, uśmiech, podejście do pacjenta, zaangażowanie i dar w rękach jednym słowem - lekarz z prawdziwego zdarzenia.
  Gorąco polecam Panią dr. Pauline Klukowską

 • O
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

  Trafiłam do Pani doktor przez przypadek, z bólem zęba po leczeniu kanałowym przez innego dentystę. Po wizycie ból zęba zniknął, okazało się że mam czwarty kanał, czego poprzedniczka nie zauważyła. Cieszę się, że trafiłam na Panią Paulinę, wszystko mi tłumaczyła na bieżąco, dzięki czemu czułam, że jestem pod dobrą opieką. Pani doktor bardzo miła, dokładna i delikatna. Polecam.

 • Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

  Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła. Robiła mi leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jestem bardzo zadowolony. Bez bólu, sprawne i bardzo dokładnie, bo znalazła jeszcze dodatkowy kanał.

 • Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: Inny

  Najlepsza dentystka z jaką miałem do czynienia. Kiedyś każda wizyta u stomatologa była dla mnie stresująca, teraz bez obaw siadam na fotelu u Pani Pauliny. Zero bólu, świetna atmosfera w gabinecie i doskonała współpraca z asystentką. Mieszkam poza Trójmiastem, ale na leczenie zębów jeżdżę do Gdańska, do gabinetu Mediss. Polecam wszystkim.

 • A
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

  Pełny profesjonalizm, Pani doktor Paulina bardzo rzeczowa, konkretna, a przy tym niezwykle miła i sympatyczna. Informuje o tym, co robi i co będzie robić, uważna na ewentualny ból. Wizyta u Pani doktor to naprawdę sama przyjemność. Pozdrawiam.

 • Po bardzo złych doświadczeniach u lekarzy stomatologów w końcu zdecydowałam się na wizytę u Pani Pauliny Klukowskiej, którą poleciła mi moja znajoma. Po pierwszej wizycie udało mi się pozbyć strachu przed dentystą. Pani doktor jest bardzo delikatna, a zarazem niezwykle profesjonalna. Moje zęby zostały uratowane. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeśli ktoś tak jak ja boi się dentysty, to z czystym sumieniem polecam Panią Paulinę.

 • K

  Pani Doktor Paulina potrafi okazać życzliwość i profesjonalizm na każdym kroku. Wchodząc do gabinetu odczuwa się, że Pani Doktor wykonują swoją pracę z sercem, zaangażowaniem i pasją. W dzisiejszym świecie to naprawdę rzadkość, tym bardziej gorąco polecam.