lek. dent.

Paulina Herbsztain

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy najważniejszy jest dla mnie komfort pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, konkretnie i sprawnie. Pani doktor wysłuchała mnie i odpowiedziała na wszystkie pytania. Nie doznałam szoku odnośnie ceny, jak to było u innych stomatologów. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: wypełnienie

  Przy Pani Doktor przez cały czas odczuwałem spokój, że jestem w dobrych rękach. To miłe.

  Nie było mi aż tak miło, gdy o fakcie, że badanie kosztowało aż 120 zł, a wypełnienie 160, dowiedziałem się dopiero przy okazji płacenia. To prawda, że sprzęt jest nowoczesny, a usługi wykonane zostały w sposób fachowy, ale o dodatkowych opłatach wolałbym być informowany przed rozpoczęciem zabiegu.

  Ogólnie jestem z wizyty zadowolony i zamierzam jeszcze wracać.

 • E
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie

  Profesjonalizm, delikatność, a przy tym przemiła atmosfera. Bardzo przyjemny i profesjonalny lekarz. Polecam każdemu, kto obawia się wizyty u stomatologa.

 • K
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: pobolewający ząb

  Bardzo przyjemna i profesjonalna wizyta, a na dodatek w dobrej cenie. Wszystkie zabiegi przebiegły sprawnie i bezboleśnie. Mam również opracowany plan przyszłych wizyt.Gorąco polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: ból zęba

  była to moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor. Wstępne badanie przeprowadzone skrupulatnie. miła obsługa, zabieg wykonany stosunkowo sprawnie. Mam nadzieję że założona plomba nie będzie sprawiać kłopotów.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: usunięcie kamienia oraz wypełnienie ubytków

  Pani Doktor profesjonalna i miła. Zabiegi zostały wykonane szybko i co najważniejsze bezbolesnie. Jestem osoba która strasznie się boi wizyt u stomatologa a dzięki pani doktor ten strach powoli zaczyna mijać. Jestem zadowolona z tej wizyty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Byłam przekonana że w moim zębie pojawił się ubytek, i to dla tego tak mnie okropnie boli ząb od tygodnia. Jednak pani doktor wyprowadziła mnie z błędu, i zaproponowała inne leczenie. Zgodziłam się na to, i to było najlepsze co mogłam zrobić. W końcu bez bólu przespałam noc ! Dziękuję ! Bardzo profesjonalna obsługa, a pani Paulina jest przemiła i widać że wie co robi. Nareszcie znalazłam swojego stomatologa :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie kanałowe

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i zna się na rzeczy :) nareszcie mogę spać spokojnie bez bólu zęba!
  Serdecznie polecam wizyty u Pani Pauliny!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor profesjonalna i miła. Gabinet dobrze wyposażony. Po wywiadzie i badaniu, zostały mi wyjaśnione kolejne etapy leczenia oraz przedstawione koszty. Jestem zadowolona z tej wizyty.

 • B
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie stomatologiczne

  Gorąco polecam!!! Pani doktor w 100% wykazała się profesjonalizmem zarówno względem mnie jak i mojej 12-letniej córki. Z pewnością będziemy korzystać z wiedzy i umiejętności Pani doktor. Sama Klinika godna polecenia, pachnie nowością, miła atmosfera co podczas takich zabiegów jest niezwykle ważne....zwłaszcza dla dziecka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy najważniejszy jest dla mnie komfort pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie z odpowiednim nastawieniem, słucham jakie są jego oczekiwania i staram się zaproponować jak najlepsze rozwiązanie. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej i endodoncji.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna