Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Generała Józefa Bema 47/3, Elbląg
Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja • 100 zł

Psychoedukacja • 100 zł

Psychoterapia grupowa • 80 zł +1 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam kurs psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie oraz Psychotraumatologię Praktyczną w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Generała Józefa Bema 47/3, Elbląg

100 zł

Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"Generała Józefa Bema 47/3, Elbląg

100 zł

Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"Generała Józefa Bema 47/3, Elbląg

80 zł

Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"Generała Józefa Bema 47/3, Elbląg

100 zł

Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"

Opinie

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System" psychoterapia indywidualna

Pani Olga jest nie tylko profesjonalistą w swoim zawodzie ale niezwykle ciepłą i empatyczna osobą. Jeździłam do P Olgi przeszło 2 lata na terapię indywidualna ,nie tylko wzmocniła moje poczucie własnej wartości ale nauczyła mnie patrzec na siebie ciepłymi oczami. Ba! Powiem wiecej nawet po skonczeniu terapi zawsze moge na Pania Olge liczyc w kryzysowej sytuacji za co Jej bardzo dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System"

Pani Olgo! Dziękuję bardzo za wsparcie i pomoc. Dzięki temu wróciła mi chęć do życia, odzyskałam siebie, wiarę w to, że mogę i wszystko może się udać.
Jeśli szukacie dobrego specjalisty, to już znaleźliście - gorąco polecam Panią Psycholog Olgę Boll.

Olga Boll

Serdecznie dziękuję:)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji "System" depresja

Chciałabym wszystkim serdecznie polecić Panią Olgę. Trafiłam do niej przypadkiem, przynajmniej tak mi się wtedy wydawało. Ponieważ Pani Olga pomogła mi przejść przez najtrudniejsze chwile podczas trwania w głębokiej depresji. Od dawna nie miałam okazji rozmawiać z tak ciepłą, spokojną i sympatyczna osóbką. Polecam Panią psycholog wszystkim potrzebującym opieki w przechodzeniu trudnych chwil - zapewniam, że przychodząc do tej Pani otrzyma się pomocne i kontruktywne słowo, wysłuchanie, zaangażowanie i wsparcie. A samej Pani Oldze chciałabym życzyć wszystkiego dobrego, wiele sukcesów w wykonywaniu zawodu. Pozdrawiam, Ilona

Olga Boll

Pani Ilono, serdecznie dziękuję za pamięć, cieplutko pozdrawiam:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Szukałam pomocy w trudnych chwilach swojego życia i znalazłam ją w gabinecie Pani Olgi. Cierpliwa, życzliwa i zaangażowana, tak w trzech słowach mogę opisać osobę, która bardzo mi pomogła. Dzięki niej, ujrzałam prawdziwą siebie. Teraz z optymizmem patrzę w przyszłość. Dziękuję za spotkania, fachową pomoc i okazane serce.

Olga Boll

Pani Agato, serdecznie dziękuję przy okazji ciepło pozdrawiam:)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

Zadziwia mnie wielka mądrość zawarta w tak młodym człowieku. Dwa lata uczęszczałam na terapię do Pani Olgi Boll. Jej cierpliwość, neutralność, kompetencje i sympatia do drugiego człowieka, do pacjenta pomogły mi uspokoić swoje życie, spojrzeć życzliwiej na siebie, a dzięki temu także i na innych, w tym bliskich mi ludzi. Praca jaką ze mną pani Olga wykonała, przetransformowała nie tylko mnie, ale, mam wrażenie, dokonała zmian w otoczeniu. Dzięki wnikliwym rozmowom odkryłam te ważne ,momenty, które miały wpływ na schematy swoich zachowań, zobaczyłam siebie w życzliwym,świetle, zaczęłam siebie rozumieć. Jakby niepostrzeżenie różne trybiki poprzestawiały się i zmieniły tory mojego myślenia, Przede wszystkim dzięki naszym spotkaniom niepostrzeżenie zacerowane zostały dziury w moim sercu, zaspokojone głody uczuć. Wspaniały fachowiec, mądry człowiek. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w dotarciu do samego siebie to polecam Panią Olgę.

Olga Boll

serdecznie dziękuję, proszę pamiętać, TO PANI PRACA!:) czuję się zaszczycona, że towarzyszyłam Pani na tym etapie drogi do siebie, ciepło pozdrawiam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Po kilku nieudanych próbach zasięgnięcia pomocy psychoterapeutycznej postanowiłam dać jeszcze jedną szansę sobie i tak trafiłam na panią Olgę. Na całe szczęście. Zrażona po wcześniejszych poszukiwaniach "pomocy" bardzo sceptycznie podchodziłam do kolejnej próby. Nie mogłam lepiej trafić. Pani Olga jest profesjonalistką, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Z każdym kolejnym spotkaniem jestem przepełniona coraz większą nadzieją i myślę, że jestem na dobrej drodze do osiągnięcia wewnętrznej ulgi i lepszego jutra :)

Olga Boll

Pani Izabelo, serdecznie dziękuję:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Fantastyczna,bardzo ciepła i empatyczna osoba,a jednocześnie profesjonalna w swoim zawodzie i bardzo rzeczowa.Już po pierwszej wizycie w gabinecie mamy wrażenie bycia "zaopiekowanym".Gorąco polecam Panią Olgę wszystkim,ktorzy potrzebują pomocy.Szczególnie jeśli chodzi o pracę przy depresji i stanach lękowych.Pani Olga w umiejętny sposób potrafi zmobilizować do pracy nad sobą i krok po kroku pomóc odbudować poczucie własnej wartości i uwierzyć w siebie.

Olga Boll

dziękuję:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo dobrze rozmawiało mi się z panią doktor i już po pierwszej wizycie nabrałem pewności siebie.Dziękuję.

Olga Boll

Cieszę się że mogłam pomóc, pozdrawiam :)


W
Użytkownik zweryfikowany

Zanim trafiłam na terapię posiadałam dość sporą wiedzę na temat wydarzeń w moim życiu, wielu rzeczy byłam świadoma. To jednak nie wystarczało. Nie czułam zadowolenia i radości życia. Bardzo trafne spostrzeżenia Pani Olgi, odważne pytania (niekiedy trudne) powodowały, że niejednokrotnie się zaskakiwałam. Pewne sprawy zaczynałam widzieć z innej perspektywy, bądź zaczynałam widzieć pewne rzeczy , których wcześniej nie zauważałam. Jestem pod wrażeniem wiedzy, mądrości, taktu i profesjonalizmu Pani Olgi. Widziałam zaangażowanie terapeutki, zainteresowanie. Jestem mega szczęśliwa, że Pani Olga bierze pod uwagę całość człowieka. W sytuacjach dla mnie trudnych Pani Olga wykazywała cierpliwość, bądź próbowała wracać drobnymi krokami do danej sprawy. Dawało mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wiedzy Pani Olgi na temat traumy, mogłam lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, zaakceptować je, opłakać straty, zmierzyć się z nimi na nowo, tak by nie determinowały mojego życia teraz. Dziś jakość mojego życia jest nieporównywalna. Z osoby, która miała w głowie natłok myśli, współuzależnionej, borykającej się z chorym poczuciem winy, z lękami, które paraliżowały widzę, że zmieniam się w osobę, która podejmuje decyzję, odchodzi od toksycznych ludzi, zaczyna być dla siebie dobra i otwiera się powoli na miłość ;) Dziękuję Pani Olgo !!

Polecam Panią Olgę wszystkim osobom, które już od dawna szukają pomocy, a czują, że nadal jej nie otrzymały lub czują się nie rozumiane przez osoby, do których trafiały.

Olga Boll

Pani Wioleto, mogę jedynie tyle na ile gotowa jest osoba, która do mnie przychodzi.:) zatem to nie dzięki mnie ale dzięki samej sobie może Pani doświadczać nowej jakości życia:) Bardzo miło czytać o zmianach w Pani życiu, jak też miło było towarzyszyć Pani w tej drodze:)
Serdecznie pozdrawiam:)


Użytkownik zweryfikowany

Jest empatyczną i niezwykłe zaangażowaną w pracę osobą. Cierpliwa, mądra i daje poczucie bezpieczeństwa.

Olga Boll

Panie Aleksandrze, dziękuje za wpis i pozdrawiam serdecznie:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzien dobry .Ja jestem mama 8 letniego syna z którym mam problemy wychowawcze, wychowuje sama dwojke dzieci,i po prostu nie radze sobie synem,jest on teraz bardzo w trudnym wieku proboje mna rzadzic,wymusza rozne rzeczy agresja i histeria...nie umiem z nim rozmawiać i do niego dotrzeć.Bardzo chciałabym żeby pani nam pomogla ,ja przyjezdzam na wakacje do Polski 10.08.wiec chciałabym umowic się z pania doktor na kilka wizyt bende do końca sierpnia.rozumiem ze jest to krotki okres czasu ale chociaż kilka wskazówek.

Witam,
niestety wtedy kiedy Państwo macie wakacje i ja mam swoje zatem nie będę mogła pomóc, ale chętnie polecę osoby, które pracują z dziećmi i rodzinami.
Pozdrawiam

Olga Boll

Dzień dobry, czy można przyjść do Pani z dwulatkiem? Chłopiec jest lękliwy, budzi sie ze szlochem. Pilnuje cały czas mamę i tatę. Jeśli nie, to proszę polecić jakiegoś psychologa dziecięcego. Pozdrawiam serdecznie

Bardzo proszę o telefon. Trudno odpowiedzieć na Państwa prośbę wybraną przez Was formą kontaktu, spróbuje Państwa ukierunkować.
Pozdrawiam

Olga Boll

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam kurs psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie oraz Psychotraumatologię Praktyczną w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania