dr n. med.

Norbert Zapotoczny

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Mam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Mam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ul. Kamieńskiego.
  W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuję się szerokim zakresem chirurgii ogólnej i naczyniowej, zwłaszcza diagnostyką ultrasonograficzną i leczeniem żylaków (operacje wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia, opracje klasyczne), leczeniem zwężeń tętnic kończyn oraz tętnic dogłowowych, tętniaków oraz przetok dializacyjnych.
  Brałem udział w międzynarodowych stażach i szkoleniach, m.in. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University na Taiwanie, szkolenie z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA, kurs z zakresu otwartych i laparoskopowych technik w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech oraz kurs z zakresu zaawansowanych technik wewnątrznaczyniowych w dostępach dializacyjnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Patras, w Grecji.
  Jestem współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
  Konsultuję również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online