Adresy (2)

Stanisława Żółkiewskiego 4/4, Gliwice
Gabinet prywatny (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
32 758.....

Grunwaldzka 46, Zabrze
Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w procesie certyfikacji. Ukończyłam 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodyna...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

100 zł


Stanisława Żółkiewskiego 4/4, Gliwice

100 zł

Gabinet prywatny


Grunwaldzka 46, Zabrze

100 zł

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks


Psychoterapia indywidualna

100 zł


Stanisława Żółkiewskiego 4/4, Gliwice

100 zł

Gabinet prywatny


Grunwaldzka 46, Zabrze

100 zł

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny

Wizytę oceniam pozytywnie. Pomimo trudnego i stresującego dla mnie tematu mogłam swobodnie rozmawiać z Panią psycholog. Sporo kwestii zostało rozwiklanych choć wiem że to kropla w morzu i jedna wizyta nie wystarczy. Jedyny minus czas biegnie zbyt szybko i 50min to zbyt mało by poruszyć wszystkie problemy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny

Zgłosiłam się do pani Bochenek, bo nie wiedziałam, czy wszystko ze mną ok. Bardzo się bałam tej wizyty, nigdy wcześniej nie byłam u psychologa, nie wiedziałam nawet na czym to będzie polegać. Trochę mówiłam sama, trochę pani psycholog dopytywała przez co łatwiej mi było wyrazić o co mi chodzi. Skończyło się na jednej wizycie, pani psycholog powiedziała mi, że dla mnie lepszy będzie inny rodzaj terapii, przekierowała mnie też do psychiatry. Uczciwie, bez naciągania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacje psychologiczne

Pani psycholog jest ciepła, otwarta. Skupiona na pacjencie, uważnie słucha. Nie odnosi się wrażenia, że nas ocenia. Potrafi pokazać problem z różnych stron, wytłumaczyć różne mechanizmy zachowań. Realna pomoc.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacje psychologiczne

Trafiłem do pani Niny z polecenia znajomej. Długo się zastanawiałem, czy w ogóle iść do psychologa, czy moje problemy to nie są jakieś błahostki i szukanie dziury w całym. Co prawda nie dostałem rady, co mam robić, żeby rozwiązać swoje problemy, ale na kilku wizytach okazało się, że w całej sytuacji jest drugie dno. Z jednej strony skomplikowało to sprawę, ale z drugiej - jest cień szansy, że da się to jakoś poukładać. Mam parę przemyśleń co do siebie. Dojrzewam powoli do tego, że bez terapii się jednak nie obejdzie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacje psychologiczne

Polecam.
Wizyta u Pani Niny przyniosła mi ulgę, i nadzieję, że jestem w stanie poradzić sobie z nerwicą. Pomogła zrozumieć diagnozę i jasno , konkretnie przedstawiła na czym polega leczenie. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam poczucie że warto :)


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny psychoterapia indywidualna

Pełna empatii osoba, która potrafi nie tylko wysłuchać, lecz także pogodzić się z pewnymi zdarzeniami z przeszłości z którymi nie byłam w stanie się samodzielnie uporać. Dzięki Jej pomocy wiem, że mimo wielu przykrych i trudnych chwil należy dac sobie szanse na szczęście i te dobre momenty w życiu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks psychoterapia indywidualna

Godna polecenia pani psycholog. Skorzystałam z jej pomocy, zostałam cierpliwie wysłuchana.Kontakt życzliwy, ciepły i bardzo otwarty. Po wizycie z całkowicie innym podejściem spojrzałam na swoje problemy. Polecam bardzo serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry. Mam 20 lat i jestem w związku od 1,5 roku.
  Moim problemem są relacje z facetem. On oddala się od mnie ,chce spokoju,luzu ,ciągle jest zmęczony
  i nic mu się nie chce,czasami nerwowy. To wszytsko stało się od czasu kiedy zaczęłam bardzo
  się go czepiać, że nie przyjeżdża do mnie,że mało pisze ze mną ,ze wolno odpisuje itp....
  Wmawiałam mu ,ze mnie pewnie zdradził ,ze ma inną ze mnie nie kocha . Od tej pory kiedy zaczęłam się
  czepiać czyli od sierpnia do teraz taki jest chłodny ,zdynstansowany. Ja często płakałam jak coś szlo
  nie po mojej myśli, wymuszalam od niego uczucia spotkania itp. Nie dawno On stwierdził ,że nie będzie
  reagowal na moje zachowanie bo zachowuje się jak dziecko a nie jak dorosła tylko ciągle płacze wymuszam na nim
  i on ma dosyć słuchania ciągłych pytań moich które zadawalam naprawdę codziennie np. (Kochasz mnie? Kiedy zaczniesz się starać?o co ci chodzi?czemu się oddalasz?) . Mówi mi,ze jakby odszedł to dawno by to zrobił ale czy mu nie jest tak wygodnie? Być w takim związku gdzie tylko ja się staram? Kiedyś o mnie dbał ,przyjeżdżał z kwiatami ,a co najważniejsze miał do mnie szacunek a teraz tak jakby go stracił np .jak powiem mu coś w stylu ("chcesz to mnie zostaw" ) odpowiada - chyba ty . Nie ważne co powiem ,ale jeśli dla niego to głupie pytanie czy stwierdzenie właśnie tak reaguje. On od 3 miesięcy pracuje, to jego pierwsza praca . Pracuje od 7-16 czasami do 18-19 bo jest kurierem. Po pracy nic mu się nie chce potrafi zasnąć o 19.00 . Jak mój tata pytał go jak w pracy odpowiada kazdemu to samo ,ze musi sie przyzwyczaić i ze później nic mu sie nie chce ze jest zmęczony. Ostatnio u nas tez źle jest z seksem starcza mu 1 raz na tydzień bo jak nie zasypia to jest zmęczony(nikogo raczej nie ma). Jak jestesmy w sklepie to zawsze się pyta czy na coś mam ochotę i jeśli tak to żebym sobie wzięła , czasami jak go poproszę robi mi kolacje . Czuje ,ze u nas jest rutyna i wypalenie . Nie wiem jak go nakłonić do spędzania czasu aktywnie np.siłownia kiedyś chodził i był bardzo a to bardzo zawzięty -zrezygnował bo praca . Mój facet mało mnie dotyka ,całować się już chyba nie lubi ,często to ja mówię no wez mnie dotknij cxy cos takiego ...mam wrażenie ze patrzy tylko na własne przyjemności. Jak się kłócimy nie odzywa się cały dzień dopiero na następny. Przed moim czepianiem się był wspaniały zwracał na mnie dużo uwagi powtarzał ze mnie kocha w dzień był czuły a teraz odwrotnie .. jal oglądamy film to się tuli ,ale przestał być czuły . Wiem ,ze może na niego wpłynęłam ciągle focby, kłótnie ale jak zmienić tojak jest między nami? On ciągle powtarza mi to samo ,ze wszystkiego mi mało, że wszystko źle ,ze nic mi nie pasuje ... Co mam robić? On nie chce rozmawiać ..

  Dzień dobry.
  Przedstawia Pani złożoną sytuację w dość okrojonej formie. Państwa związek jest składową elementów jakie wnosi Pani i jakie wnosi Pani partner. Trudno wnioskować o tym, co dzieje się w nim, bo przedstawia Pani swoją perspektywę, swoją interpretację pewnych zachowań partnera, faktów. Odniosę się więc do tego, co może być po Pani stronie, w Pani przeżywaniu.
  Zachęcałabym Panią do zastanowienia się, co spowodowało, że zaczęła Pani podejrzewać partnera od zdradę i- jak to Pani określa- czepiać się go?
  Z jednej strony pisze Pani, że boi się wycofania partnera, ale z drugiej być może nieświadomie prowokuje Pani jego złość swoim nachalnym (w jego poczuciu) zachowaniem, partner się złości, w Pani odczuciu oddala się, Pani się niepokoi, zaczyna dopytywać, naciskać, i tak tworzy się błędne koło.
  Warto również zastanowić się, czy w słowach partnera o tym, że wydaje mu się, że wszystkiego Pani mało nie ma ziarna prawdy? Być może jest Pani mocno skoncentrowana na swoich uczuciach, na obawie przed odrzuceniem, przez co trudno Pani zobaczyć i zrozumieć drugą stronę i jej potrzeby? A może niektóre zachowania przeżywa Pani nadmiarowo i interpretuje Pani na swoją niekorzyść? Myślę, że naturalnym jest, że z biegiem czasu relacja się zmienia, pojawiają się nowe sytuacje życiowe (praca, może szkoła), które absorbują poza związkiem. Może z jakiegoś powodu trudno Pani się z tym pogodzić i odnaleźć się w sytuacji, kiedy Pani partner nie jest na 100% zaangażowany w związek i nie spełnia Pani oczekiwań? Warto się również zastanowić, na ile te oczekiwania są realistyczne i możliwe do spełnienia (biorąc pod uwagę np. zmęczenie, o którym mówi partner).
  To o czym piszę to tylko hipotezy, które pojawiają mi się po przeczytaniu Pani listu. Trudno stawiać diagnozę przez internet opierając się, jak wspominałam wcześniej, na jedynie wycinku Pani historii. Zachęcałabym Panią do rozmowy z terapeutą twarzą w twarz, gdzie możliwe będzie poznanie szerszego kontekstu tego, co dzieje się w ważnych dla Pani relacjach.

  mgr Nina Bochenek

 • mam 30 lat, jestem kobietą, od ponad półtora roku mam poważny problem z przełykaniem, głównie pokarmów płynnych. Na początku podejrzewałam problem emocjonalny, ale roczna terapia u specjalisty nie przyniosła efektu. Kiedy biorę łyk płynu do ust, nie mogę go przełknąć, jakbym zapomniała odruchu przełykania. Często płyn lub płynne jedzenie wylewa mi się z ust. Nie wiem, do kogo się udać i co może być przyczyną. Proszę o pomoc

  Dzień dobry. Jak wnioskuję z Pani wypowiedzi, problem dotyczy jedynie płynów. Czyli odruch przełykania działa, ale wybiórczo, co wskazywałoby na podłoże emocjonalne. Często objawy psychosomatyczne, zwłaszcza jeśli są głęboko zakorzenione, nie poddają się łatwo psychoterapii, bo pełnią funkcję ochronną. Może powstawać "konflikt interesów" między tym, czego by Pani chciała (pozbyć się objawów), a tym, przed czym to Panią chroni, co wyraża na poziomie nieświadomym. Zachęcam Panią do powrotu do swojego psychoterapeuty i omówienia z nim tego, co Pani przeżywa i jak to wpływa na Pani terapię (czy też jej przerwanie). Pozdrawiam, Nina Bochenek

  mgr Nina Bochenek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w procesie certyfikacji. Ukończyłam 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodyna...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Dzienny Oddział Leczenia Nerwic, NZOZ Dąbrówka w Gliwicach
 • Dzienny Oddział Psychiatryczny, NZOZ Feniks w Gliwicach

Zdjęcia


Profile społecznościowe