dr n. med.

Nikola Niewęgłowska

Ginekolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę 397 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii. Ginekolog dziecięcy. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią doktor Niewęgłowską. Na tak miłego i sympatycznego lekarza dawno nie trafiłam. Wszystko tłumaczy, jest otwarta na pacjentkę. Nie trzeba się obawiać wizyty. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Prawdziwy lekarz z powołaniem. Traktuje pacjenta partnersko i profesjonalnie. Dokładnie pyta, przegląda wyniki, ustala plan dalszych badań i leczenia. Polecam bardzo gorąco.

 • A
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie ŁuckaUsługa: konsultacja z USG

  Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza jeśli chodzi o prowadzenie ciąży (także ciąży patologicznej). Zawsze uśmiechnięta, pamiętając swoich pacjentów. Serdecznie polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta dziewczynki

  Niezwykle ciepła i miła Pani doktor. Byłam u Pani doktor z córeczką. Mogę serdecznie wszystkim polecić. Jest niezwykle delikatna, widać że posiada ogromne doświadczenie, wiedzę a nasz rozmowa nie była ani rutynowa ani krępująca dla dziecka. Polecam z bardzo gorąco.

 • Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Jestem pod wrażeniem jej dużej wiedzy, zaangażowania i życzliwego podejścia do pacjenta

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Pani Doktor posiada ogromną wiedzę. Sama wizyta przebiega w spokojnej i rzeczowej atmosferze. Pani Doktor zawsze udziela pełnej informacji, otrzymuję odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna dziewczynki

  Byłam na wizycie z 15 letnią córką, która pierwszy raz poszła do ginekologa. Polecam Pani Doktor jako ginekologa dziecięcego. Widać że Pani doktor ma ogromne doświadczenie, empatię, jest bardzo wyrozumiała i delikatna. Poświęcono nam tyle czasu ile było potrzeba, nie było pośpiechu. Moja córka mimo obaw, była bardzo mile zaskoczona i chyba już nie będzie się bała ginekologów. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta w ciąży

  Pani Doktor jest niezwykle miła, cierpliwa i niesamiowicie profesjonalna. Mam zagrożoną ciążą, dlatego polecono mi właśnie Doktor Niewęgłowską. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu, dokładnie wypytała o szczegóły, przeglądnęła wyniki. Zleciła tez kolejne badania. Zajęła się mną i moją ciążą tak tego chciałam. Jestem podbudowana, na razie nie muszę iść do szpitala, ale też Pani Doktor powiedział mi co robić jakby się pogorszyło. Serdecznie dziękuję i polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z dużą wiedzą i doświadczeniem, jestem pacjentką od 10 lat. Stawia trafne diagnozy, do tego bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśnia. Odpowie na każde pytanie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, rzeczowo rozmawiający z pacjentem, godny zaufania i polecenia. Współpracuję z Panią doktor od ponad 5 lat, nigdy się nie zawiodłam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii. Ginekolog dziecięcy. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2. Obroniła pracę doktorską dotyczącą porodów po cięciu cesarskim.

  Specjalizuje się w prowadzeniu ciąż u pacjentek z wadami wrodzonymi płodu, ciąż powikłanych nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, cholestazą oraz poronieniami nawykowymi w wywiadzie.

  Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

  Prowadzi Poradnię Wad Płodu i Patologii Ciąży w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2.

  Specjalizuje się także w ginekologii dziewczęcej - konsultuje ginekologicznie dziewczynki w każdym wieku.
  Posiada certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.
  Pracuje również jako lekarz dyżurny na Bloku Porodowym.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego