Mgr

Natasza Chmielewska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

  Strasznie się bałam przed wizytą. Do pierwszych 2 minut! Bardzo dobre podejście do pacjenta, bez nacisków, miła atmosfera i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę. Można powiedzieć psycholog z powołania.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Martyna Płaczek
  Martyna Płaczek
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Dąbrowskiego 75/18, Poznań
  Pani doktor wzbudza zaufanie już na 1 wizycie, potrafi zbudować atmosferę bezpieczeństwa przez co człowiek sam… więcej

  Ewa Karolak
  Ewa Karolak
  Psycholog, Terapeuta
  Staszica 9/6, Poznań
  Jestem po pierwszym spotkaniu z Panią Ewą i jestem bardzo zadowolona. Wyszłam z nową motywacją na rozwiązywanie… więcej

  Monika Puszyk
  Monika Puszyk
  Psychoterapeuta, Psycholog, Seksuolog
  Staszica 9/6, Poznań
  Dobry i skuteczny profesjonalista. Każde spotkanie dla mnie jest niesamowicie owocne i dużo wnosi. Świetna atmosfera,… więcej

  Beata Roman
  Beata Roman
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Dąbrowskiego 49/13, Poznań
  Trafiłem do Pani Beaty przez znacząco gorsze samopoczucie i widoczne spadki pewności siebie oraz poczucia własnej… więcej

  Agnieszka Grzesiak
  Agnieszka Grzesiak
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Dąbrowskiego 7/4, Poznań
  Jestem po pierwszym spotkaniu. Wrażenie bardzo pozytywne. Miła i kulturalna osoba, nie ocenia z góry człowieka… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • - magister psychologii klinicznej (dyplom UAM Poznań, specjalność psychologia kliniczna, praca magisterska z dziedziny seksuologii)
   - psychoterapeuta poznawczo-behawioralny I stopnia (obecnie w trakcie dalszej certyfikacji)
   - certyfikat CPI – Rational Behavior Therapy – RBT (w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej)
   - certyfikat Polskiej Akademii NLP
   - zaświadczenie o ukończeniu programu „TRENING ASERTYWNOŚCI” we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii „PLUS” PTP
   - certyfikat MEN ukończenia kursu o specjalności PSYCHODIETETYKA w Akademii Dietetycznie Poprawni
   - stażysta na Oddziale Neurologicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu

   DRODZY KLIENCI,
   UMÓWIENIE SIĘ NA SPOTKANIE OZNACZA ZAAKCEPTOWANIE ZASADY ODWOŁYWANIA WIZYT, ZGODNIE Z KTÓRĄ WIZYTY ODWOŁUJEMY NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 17:00 DNIA ROBOCZEGO POPRZEDZAJĄCEGO SPOTKANIE.
   W PRZYPADKU ODWOŁANIA SPOTKANIA NIEZGODNIE Z TĄ ZASADĄ - PONOSI SIĘ KOSZTY NIEODBYTEJ WIZYTY.

   Jako psycholog, od kilku lat zajmuję się pracą z klientem w wymiarze indywidualnym, jak i prowadząc terapię par i rodzin. W swojej pracy skupiam się na szybkiej i celnej diagnozie problemu, dzięki czemu od pierwszego spotkania możliwe jest wprowadzanie skutecznych zmian.
   Pracuję zgodnie z nurtem poznawczo-behawioralnym, choć stosuję także metody i narzędzia pracy coachingowej, NLP i terapii schematów.

   Od 2015 roku dołączyłam do kadry wykładowców Collegium Da Vinci, gdzie prowadzę zajęcia ćwiczeniowe dla studentów z kierunku: Edukacja Prorozwojowa.

   Łącząc pasję do psychologii i sportu, zajmuję się także organizacją i prowadzeniem szkoleń consultingowych, z umiejętności zarządzania zespołem oraz skutecznej komunikacji z klientem w branży fitness.

   Drogi Kliencie, jeżeli:
   potrzebujesz pomocy, by odzyskać równowagę i uporać się z kryzysem,
   tracisz kontrolę w sytuacjach stresowych,
   nie radzisz sobie z własnymi emocjami,
   cierpisz na nerwicę, depresję lub zaburzenia lękowe,
   brakuje Ci wiary we własne możliwości,
   masz tendencje do pesymistycznego myślenia,
   cierpisz z powodu nieudanych związków,
   masz problem natury seksuologicznej,
   odczuwasz trudności w relacjach z innymi ludźmi...

   Zapraszam! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Terapia behawioralna
  • Psychodietetyk
  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia Sportu
  • Seksuologia
  więcej

  Usługi

  PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

  ul Jana Henryka Dąbrowskiego 77a (NOBEL TOWER), Jeżyce, 60-529 Poznań, wielkopolskie

  Spotkanie indywidualne (trwające 60 min) od 150 zł
  Spotkanie w parze (trwające 60 min) od 180 zł
  Spotkanie rodzinne (trwające 60 min) od 180 zł
  Sesja indywidualna on-line (trwająca 60 min) od 150 zł
  Zwykła wizyta 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

   Strasznie się bałam przed wizytą. Do pierwszych 2 minut! Bardzo dobre podejście do pacjenta, bez nacisków, miła atmosfera i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę. Można powiedzieć psycholog z powołania.

  • K

   Świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta, jednocześnie przyjazna atmosfera. Pani psycholog wzbudziła moje zaufanie od pierwszej wizyty, dzięki czemu łatwiej było mi otworzyć się na problem, a wspólna praca szybko zaczęła przynosić efekty. Serdecznie polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

   Do Nataszy trafiłam przypadkiem umówiona przez bliską mi osobę i to był początek dobrych zmian. Wcześniej leczyłam się u lekarza specjalisty i wszystko było ok, gdy brałam leki, gdy odstawiałam - wszystko na nowo wracało, i tak w kółko..przez kilka lat. Denerwowałam się że nigdy nie wyjdę z leków.
   Do Nataszy na początku na sesje chodziłam bez przekonania, że rozmowa, czy czytanie "myśli" tworzonych przez Nataszę na podstawie rozmów cokolwiek pomogą. Jednak nie ma porównania jak teraz się czuję! Bez leków funkcjonuję już ponad 3 lata i to tylko i wyłącznie dzięki psychoterapii. Urodziłam dziecko, potrafię poradzić sobie w stresowych sytuacjach, dużo łatwiej mi się żyje, potrafię cieszyć się z małych rzeczy i nauczyłam się odpoczywać i relaksować. Szczerze polecam! Bez tych spotkań nie byłabym tutaj gdzie jestem. Natasza doskonale potrafi słuchać i naprowadzać myśli na właściwy tor.

  • A
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

   Mogę polecić z czystym sumieniem tą Panią. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i luźna atmosfera to coś czego możesz się spodziewać przychodząc do Nataszy. Bywałem w różnych miejscach, rozmawiałem z różnymi psychologami, jednak to tutaj udało mi się zagościć na dłużej. Nauczyłem się wiele o sobie samym, no i przede wszystkim mogłem powiedzieć jej o swoich najbardziej skrywanych, tajemnicach. Jeżeli szukasz psychologa, który pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, to zdecydowanie polecam Nataszę Chmielewską.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju OsobistegoUsługa: Zwykła wizyta

   Do Nataszy trafiłam po ok 8 miesiącach walczenia na własną rękę z nerwicą i bezsennością i żałuję że tak długo zwlekałam gdyż po niecałych 4 miesiącach wspólnej pracy mogę powiedzieć że znowu cieszę się życiem za co bardzo Ci dziękuję :)
   Spotkania z Nataszą dodają dużo nowej energii, siły i chęci do pracy nad sobą :) Polecam

  • D
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

   Natasza, to jedna z tych osób, z którą chce się przebywać, nie dość, że jest super profesjonalna i zna się na tym co robi, to jeszcze ma odpowiednią energię, którą oddaje innym i dla mnie to jest wartość dodana, ładuję baterie na każdym spotkaniu, dziękuję... :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

   Natasza jest świetnym psychologiem, uważnym słuchaczem i co najważniejsze potrafi trafnie zdiagnozować problem oraz dać konkretne wskazówki jak sobie z nim radzić. W jej gabinecie zawsze panuje miła atmosfera, a z sesji zawsze wychodzę pozytywnie nastawiona. Polecam serdecznie.

  • A

   Natasza jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Dzięki swoim ogromnym umiejętnością jak empatia, czynne słuchanie, tworzenie spokojnej bezpiecznej atmosfery a przede wszystkim wrodzonemu instynktowi jest w stanie pomóc każdej osobie, która chce pozytywnych zmian w swoim troche poskręcanym życiu. Przyznam szczerze, że jestem osobą trudną i mocno zaznaczam swoje zdanie- Natasza znalazła na mnie sposób i sprawiła, że moje życie diametralnie się zmieniło. Zaakcpetowałam siebie samą, potrafie normalnie rozmawiać z najbliższymi, stworzyłam fantastyczny związek. Wiem, że zmiany, które pojawiły się w moim życiu są przede wszystkim moją własną zasługą, bo po prostu na nie pozwoliłam. Jednak to Natasza byla i jest tym pozytywnym katalizatorem zmian, wiernym kibicem i tą pomocną dłonią, która na nowo pomaga mi zawierzyć samej sobie. Dziekuję. Dziekuje. Dziekuje. A pozostałym polecam.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Natasza jest wspaniałą terapeutką dzięki której stałam się milszą osoba dla tych, których kocham. Natasza jest kobieta o bardzo miłym usposobieniu, bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy. Zawsze bardzo uważnie słucha i daje naprawdę przemyślane wskazówki. Po wdrążeniu tych rad w życie stałam się mniej nerwowa i do wielu spraw potrafię podejść z uśmiechem. Natasza pomogla podnieść moja ( naprawdę niską) samoocenę i zmienić relacje w moim związku, gdzie zazdrość nie pozwalała mi normalnie żyć. Najbardziej wdzieczna jestem mojej Pani psycholog za to, ze chwali mnie za najmniejsze postępy w zmianie moich przyzwyczajeń i zachowań, a to jest dla mnie naprawdę cenne.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Natasza posiada wszystkie cechy , które świetny psycholog powinien mieć ... empatyczna ,uważnie słuchająca i wyciągająca trafne wnioski , konkretna i pewna tego co mówi . Nic więcej nie potrzeba aby psychoterapia przyniosła rewelacyjne efekty .

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional